تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون قضاوت

زمان ثبت نام آزمون قضاوت

زمان نام نویسی آزمون قضاوت 99
زمان ثبت نام آزمون قضاوت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون قضاوت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

جذب داوطلبان واجد شرایط برای تصدی منصب قضا هر ساله از میان داوطلبان حوزوی و دانشگاهی، به دو صورت عمومی و اختصاصی صورت می گیرد. جذب اختصاصی تنها از طریق مصاحبه انجام می شود و متقاضیان نیازی به شرکت در آزمون ندارند همچنین آزمون کتبی تنها مختص داوطلبان جذب عمومی برگزار می گردد. آزمون قضاوت برای متقاضیان دانشگاهی شامل سوالات تستی می باشد و پذیرفته شدگان این مرحله باید در آزمونی که سوالات آن به صورت تشریحی طراحی شده است به رقابت بپردازند. در صورت موفقیت در هر دو آزمون، حضور در مصاحبه، آخرین مرحله جذب افراد محسوب می شود.

اما نحوه پذیرش داوطلبان حوزوی متفاوت بوده و آن ها پس از کسب حدنصاب نمره در آزمونی که سوالات آن کاملا تشریحی است، جهت حضور در مصاحبه دعوت می شوند. نام نویسی هر دو گروه به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان لازم است در بازه زمانی تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان شرکت در آزمون تصدی منصب قضا می بایست در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند.

زمان ثبت نام آزمون قضاوت 99

داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون قضاوت 99 می باشند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ثبت نام خود را انجام دهند.  گفتنی است که نام نویسی آزمون قضاوت در سال 98 از روز سه شنبه مورخ 4 تیر ماه آغاز و تا روز دوشنبه 10 تیر ماه ادامه داشت و زمان ثبت نام آزمون قضاوت 99 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ  12 مرداد ماه 99 اعلام شده که داوطلبان تا تاریخ 20 مرداد 99 فرصت به انجام اقدامات لازم جهت انجام نام نویسی خود دارند.

شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از آخرین اخبار پیرامون آزمون قضاوت مطلع شوید.

مراحل ثبت نام آزمون قضاوت 99

ثبت نام آزمون قضاوت دارای مراحلی همچون پرداخت هزینه و تکمیل فرم تقاضانامه می باشد که تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شوند. توجه داشته باشید که پیش از شروع مراحل نام نویسی لازم است تا نسبت به خرید کارت اعتباری و دریافت سریال 12 رقمی اقدام نمایید. گام هایی که بایستی جهت نام نویسی آزمون قضاوت انجام دهید به ترتیب زیر می باشند.

  • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی سمت راست
  • کلیک روی لینک فعال “سیستم ثبت نام آزمون تصدی منصب قضا”
  • پرداخت هزینه ثبت نام آزمون قضاوت با انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” از منوی سمت راست سامانه ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز از قبیل نام، نام خانوادگی و شماره تماس و در نهایت با انتخاب درگاه پرداخت الکترونیکی نسبت به دریافت شماره سریال 12 رقمی اقدام نمایید.
  • وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی در کادرهای مربوطه
  • بارگذاری عکس داوطلب در سامانه
  • تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی

پس از طی تمام مراحل فوق، سامانه کدی را به عنوان “کد پیگیری” صادر می کند که لازم است آن را تا پایان فرآیند آزمون به منظور مشاهده نتایج و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت 99 نزد خود نگه دارید.

بسیاری از متقاضیان شرکت در آزمون قضاوت به دنبال منابعی هستند تا بتوانند خود را جهت حضور در میدان رقابت آماده سازند. منابع آزمون قضاوت 99 از سوی سازمان مربوطه اعلام شده است و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک موجود مراجعه نمایید. پس از اعلام نتایج آزمون قضاوت 99 که شامل نتایج آزمون تشریحی داوطلبان دانشگاهی و آزمون تستی داوطلبان حوزوی می باشد، از شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی شوند جهت حضور در مصاحبه آزمون قضاوت 99 دعوت به عمل می آید.

همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره ک9ردیم، جذب داوطلبان در منصب تصدی قضا به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود. داوطلبانی که دارای شرایط پذیرش جذب اختصاصی آزمون قضاوت 99 می باشند از شرکت در آزمون معاف بوده و استخدام آن ها بر اساس نتایج مصاحبه صورت می گیرد. متقاضیان واجد شرایط می توانند در موعد 12 مرداد لغایت 20 مرداد 99 با مراجعه به “سامانه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضا” و با تهیه مدارک ثبت نام آزمون قضاوت ثبت نام خود را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون قضاوت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی