9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

افرادی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و یا دیگر موسسات وابسته به وزارت بهداشت می باشند، می بایست در آزمون استخدامی وزارت بهداشت شرکت نمایند. از این رو این دسته از داوطلبان باید نسبت به زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت هوشیار بوده و در موعد مقرر با فعال شدن لینک ثبت نام در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، اقدامات لازم را به پایان رسانند. ممکن است مانند دوره قبل، تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت وجود نداشته باشد لذا پیگیر اخبار مربوط به زمان نام نویسی آزمون مذکور باشید!

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

(به محض شروع فرایند، لینک فوق فعال می گردد.)

 

احتمالا ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402 از اویل خرداد ماه در سایت سازمان سنجش آغاز می گردد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

یکی از مهم ترین بخش های آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، زمان ثبت نام می باشد تا داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت بتوانند در اسرع وقت اقدامات لازم را در سایت سازمان سنجش به پایان برسانند. بر اساس اخبار جدید منتشر شده، وزارت بهداشت طی دریافت مجور استخدام 25100 نیروی کاری مورد نیاز خود اعلام کرده که در صورت تامین اعتبار مورد نیاز توسط سازمان برنامه و بودجه، این آزمون استخدامی در اوخر خرداد برگزار می گردد. بنابراین، فرآیندهای انتشار دفترچه و فعال شدن لینک ثبت نام در اویل خرداد اتفاق می افتد.

معمولا این زمان برای افرادی که موفق به نام نویسی نشده و یا نیاز به ویرایش اطلاعات وارد شده خود دارند، تمدید خواهد شد. باتوجه به معلوم نبودن بازه های زمان نام برده، اگر اطلاعیه ای درخصوص این موضوع نشر پیدا کند، این مقاله به روز و اخبار آن از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی می گردد.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1402

علاقه مندان به ثبت نام در این آزمون می بایست از طریق سایت سازمان سنجش  اقدام نمایند. اولین مرحله این فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت  بوده و متقاضیان می بایست به این نکته توجه نمایند که در صورت مغایرت در وضعیت داوطلب با شرایط مندرج در دفترچه، ثبت نام وی لغو شده و هزینه واریزی به هیچ وجه قابل بازگردانی نمی باشد. جهت نام نویسی در آزمون مذکور، مطابق مراحل زیر عمل نمایید.

  • ابتدا به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
  • از گزینه های موجود در این صفحه، روی لینک فعال “ثبت ‌نام‌  آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ سال 1402” کلیک کنید.
  • در مرحله اول باید هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید. به این منظور گزینه “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید.
  • پس از انجام مراحل مربوط به پرداخت هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری، ضمن یادداشت نمودن شماره سریال کارت خریداری شده، به مرحله سوم بازگشته و روی گزینه “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک کنید.
  • در ادامه با درج شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
  • در این بخش لازم است عکس پرسنلی خود را به صورت فایل اسکن شده در آورده و در سامانه بارگذاری نمایید.

در صورتی که ثبت نام با موفقیت انجام شود، سامانه اطلاعاتی را تحت عنوان کد پیگیری و شماره پرونده در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید. توجه داشته باشید که در صورت ارسال عکس اشتباه و غیر معتبر، متقاضی به عنوان متخلف شناخته شده و مطابق با قوانین و مقررات با وی برخورد خواهد شد. به منظور جلوگیری از بروز چنین مشکلی، حتما اطلاعات ثبت نامی و عکس ارسالی خود را کنترل نمایید.

 

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در چه تاریخی انجام می شود؟

مطابق با آخرین اخبار منتشره فرایند ثبت نام در این آزمون در دهه اول خرداد ماه اغاز خواهد شد.

2- برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت باید از طریق کدام سایت اقدام نمود؟

این روند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد.

3- آیا زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تمدید خواهد شد؟

به طور معمول فرصت مجددی برای ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات در اختیار داوطلبان قرار می گیرد اما در دوره گذشته این فرصت به متقاضیان داده نشده بود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر
  1. زمان برگزاری آزمون بهورزی کی هست؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی