تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

مهلت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 - 1401
زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

دانشگاه های افسری ارتش زیر نظر ارگان های نظامی اداره می شوند که شامل دانشگاه های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء، هوایی شهید ستاری، علوم دریایی امام خمینی (ره) و فارابی می باشند. ثبت نام دانشگاه افسری ارتش ارتباطی با ثبت نام کنکور سراسری و افراد داوطلب در حال تحصیل یا فارغ التحصیل از رشته ریاضی و فیزیک و علوم تجربی می توانند در آزمون اختصاصی و مصاحبه این دانشگاه شرکت نموده و در صورت کسب نمره قابل قبول، به تحصیل در مقطع افسری ارتش بپردازند.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش از اوایل آبان ماه آغاز شده و تا اواسط آبان ماه نیز ادامه خواهد داشت.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

پیش از اقدام به نام نویسی، حتما شرایط ثبت نام دانشگاه افسری را با مراجعه به دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش مطالعه نموده و پس از اطمینان از آگاهی نسبت به تمامی ضوابط و همچنین واجد شرایط بودن، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانید. ثبت نام داوطلبان به صورت دو مرحله ای یعنی خرید کارت اعتباری و تکمیل فرم تقاضانامه با مراجعه به نشانی الکترونیکی gozinesh.aja.ir انجام می پذیرد. در ادامه، بازه های زمانی مقرر از شروع ثبت نام سال تحصیلی 1400 – 1401 تا مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان را ارائه نموده ایم.

 • خرید کارت: 3 لغایت 13 آبان ماه 99 برای رشته های ریاضی و فیزیک و علوم تجربی
 • مهلت تکمیل فرم اطلاعات: 3 الی 15 آبان ماه 99
 • ویرایش اطلاعات: 13 الی 15 آبان ماه

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز می بایست به منظور تحصیل در رشته های دانشگاه افسری ارتش، فرآیند نام نویسی خود را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله، به صورت اینترنتی به انجام برسانید.

 • ابتدا به سایت اختصاصی دانشگاه افسری ارتش آن به نشانی gozinesh.aja.ir مراجعه کرده و با کلیک روی عبارت “خرید کارت اعتباری” در سمت راست صفحه، نسبت به خرید کارت اقدام نمایید.
 • در صفحه پیش رو باید رشته تحصیلی مورد تقاضا و حوزه ثبت نامی خود را مشخص و سپس با وارد کردن شماره تلفن همراه و سایر اطلاعات روی گزینه “تایید و پرداخت” کلیک کنید.
 • با دریافت کد رهگیری، به صفحه اول بازگشته و روی عبارت “تکمیل فرم ثبت نام” کلیک کنید.
 • جهت کامل کردن فرم ثبت نام نیاز است که پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده (کد ملی و کد رهگیری) در کادرهای مربوطه، دکمه “تایید” را بفشارید.
 • بعد از بارگذاری عکس داوطلب و ثبت اطلاعات مورد درخواست از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، قد، وزن، رشته تحصیلی، معدل کل، نوع سهمیه و…، روی عبارت “تایید نهایی” کلیک کنید.
 • در صورت کامل بودن مراحل ثبت نام توسط شما، یک شماره پرونده در اختیارتان قرار خواهد گرفت که تا زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری ارتش آن را نزد خود حفظ نمایید.

پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش مشروط قبولی در آزمون کتبی و همچنین مصاحبه دانشگاه افسری ارتش شامل معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت های پزشکی می باشد و ثبت نام نهایی پذیرفته شدگانی که دانشجوی سایر دانشگاه ها هستند نیز منوط به انصراف از تحصیل در دانشگاه مربوطه خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به این که تحصیل در دانشگاه های افسری به صورت شبانه روزی است، افراد متاهل اجازه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را نخواهند داشت. سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام آزمون افسری ارتش 1400 - 1401 چه تاریخی می باشد؟

این فرآیند در بازه زمانی 3 لغایت 15 آبان ماه 99 انجام می پذیرد.

2- برای ثبت نام آزمون افسری ارتش 1400 - 1401 به کدام سایت مراجعه کنیم؟

تکمیل مراحل نام نویسی از طریق سایت gozinesh.aja.ir امکان پذیر می باشد.

3- آیا پس از ثبت نام در آزمون افسری ارتش 1400 - 1401 امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

بله، از تاریخ 13 الی 15 آبان ماه می توانید جهت ویرایش اطلاعات اقدام کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. سلام ببخشید ایا ازمون استخدامی ارتش از رشته انسانی هم هست? زمانی ثبتنام ازمونش کی شروع میشه?

  • با سلام، با توجه به اطلاعیه های منتشر شده، فقط مدرک دیپلم رشته های ریاضی و تجربی مورد پذیرش دانشگاه افسری ارتش می باشد.

دریافت مشاوره