تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403

مهلت ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 - 1403
زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403

دانشگاه های افسری ارتش زیر نظر ارگان های نظامی اداره می شوند که شامل دانشگاه های افسری امام علی (ع)، خاتم الانبیاء، هوایی شهید ستاری، علوم دریایی امام خمینی (ره) و فارابی می باشند. ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403 ارتباطی با ثبت نام کنکور سراسری 1402 ندارد و افراد داوطلب در حال تحصیل یا فارغ التحصیل از رشته ریاضی و فیزیک و علوم تجربی می توانند در آزمون اختصاصی و مصاحبه این دانشگاه شرکت نموده و در صورت کسب نمره قابل قبول، به تحصیل در مقطع افسری ارتش بپردازند.

ثبت نام دانشگاه افسری ارتش معمولا در آبان ماه می باشد.

زمان ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403

پیش از اقدام به نام نویسی، حتما شرایط ثبت نام دانشگاه افسری 1402 – 1403  را با مراجعه به دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403  مطالعه نموده و پس از اطمینان از آگاهی نسبت به تمامی ضوابط و همچنین واجد شرایط بودن، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانید. ثبت نام داوطلبان به صورت دو مرحله ای یعنی خرید کارت اعتباری و تکمیل فرم تقاضانامه با مراجعه به نشانی الکترونیکی gozinesh.aja.ir انجام می پذیرد. هنوز زمان ثبت نام در این فرآیند برای سال 1402 – 1403 مشخص نمی باشد اما باتوجه به دوره های گذشته، پیش بینی می شود نام نویسی در این دانشگاه از اوایل آبان ماه آغاز شود.

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403

پس از کسب اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز می بایست به منظور تحصیل در رشته های دانشگاه افسری ارتش، فرآیند نام نویسی خود را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله، به صورت اینترنتی به انجام برسانید.

  • ابتدا به سایت اختصاصی دانشگاه افسری ارتش آن به نشانی gozinesh.aja.ir مراجعه کرده و با کلیک روی عبارت “خرید کارت اعتباری” در سمت راست صفحه، نسبت به خرید کارت اقدام نمایید.مرحله اول ثبت نام دانشگاه افسری
  • در صفحه پیش رو باید رشته تحصیلی مورد تقاضا و حوزه ثبت نامی خود را مشخص و سپس با وارد کردن شماره تلفن همراه و سایر اطلاعات روی گزینه “تایید و پرداخت” کلیک کنید.مرحله دوم ثبت نام دانشگاه افسری
  • پس از درج اطلاعات کارت کلید “پرداخت” را بفشارید و با دریافت کد رهگیری، به صفحه اول بازگشته و روی عبارت “تکمیل فرم ثبت نام” کلیک کنید.مرحله سوم ثبت نام دانشگاه افسری
  • جهت کامل کردن فرم ثبت نام نیاز است که پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده (کد ملی و کد رهگیری) در کادرهای مربوطه، دکمه “تایید” را بفشارید.مرحله چهارم ثبت نام دانشگاه افسری
  • بعد از بارگذاری عکس داوطلب و ثبت اطلاعات مورد درخواست از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، قد، وزن، رشته تحصیلی، معدل کل، نوع سهمیه و…، روی عبارت “تایید نهایی” کلیک کنید.
  • در صورت کامل بودن مراحل ثبت نام توسط شما، یک شماره پرونده در اختیارتان قرار خواهد گرفت که تا زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403  آن را نزد خود حفظ نمایید.

پذیرش در آزمون ورودی دانشگاه افسری ارتش مشروط قبولی در آزمون کتبی و همچنین مصاحبه دانشگاه افسری ارتش شامل معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت های پزشکی می باشد و ثبت نام نهایی پذیرفته شدگانی که دانشجوی سایر دانشگاه ها هستند نیز منوط به انصراف از تحصیل در دانشگاه مربوطه خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به این که تحصیل در دانشگاه های افسری به صورت شبانه روزی است، افراد متاهل اجازه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را نخواهند داشت.

 سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام آزمون افسری ارتش 1402 - 1403 چه تاریخی می باشد؟

هنوز زمان این فرآیند مشخص نمی باشد اما به محض اعلام، متن مقاله به روز رسانی می گردد.

2- برای ثبت نام آزمون افسری ارتش 1402 - 1403 به کدام سایت مراجعه کنیم؟

تکمیل مراحل نام نویسی از طریق سایت gozinesh.aja.ir امکان پذیر می باشد.

3- آیا پس از ثبت نام در آزمون افسری ارتش 1402 - 1403 امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

بله، معمولا مهلتی جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان در نظر گرفته می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام ببخشید ایا ازمون استخدامی ارتش از رشته انسانی هم هست? زمانی ثبتنام ازمونش کی شروع میشه?

    • با سلام، با توجه به اطلاعیه های منتشر شده، فقط مدرک دیپلم رشته های ریاضی و تجربی مورد پذیرش دانشگاه افسری ارتش می باشد.

دریافت مشاوره