خانه انتخاب رشته کنکور زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۲

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۲

زمان دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1402

یکی از دلایل گرایش شرکت کنندگان در گروه آزمایشی ریاضی در کنکور سراسری علاقه مندی آن ها به رشته های پرطرفدار مانند رشته های مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر و… می باشد. تاثیری که انتخاب رشته دانشگاهی در آینده شغلی و تحصیلی افراد می گذارد، همواره حائز اهمیت بوده است، لذا داوطلبان هر ساله پس از کسب حدنصاب نمره در کنکور ریاضی و همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی می بایست نسبت به انتخاب کد رشته های مورد نظر و ثبت آن ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

 

دفترچه انتخاب رشته کنکور دی و تیر ماه گروه علوم ریاضی، 28 مردادماه از طریق sanjesh.org منتشر شد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۲

مدتی پس از اعلام نتایج کنکور سراسری فرآیند انتخاب رشته داوطلبان آغاز می شود، بنابراین شرکت کنندگان آزمون سراسری دی و تیر ماه 1402، منتظر انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور خواهند بود تا به ثبت کد رشته های مورد علاقه خود بپردازند. با توجه به اینکه مجری برگزار کننده کنکور سراسری سایت سازمان سنجش می باشد، وظیفه انتشار این دفترچه نیز با همین سایت به نشانی sanjesh.org می باشد.

این دفترچه برای گروه آزمایشی ریاضی هر دو کنکور دی و تیر ماه در تاریخ 28 مرداد ماه منتشر شده است.داوطلبان می بایست با بررسی دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته حداکثر 150 کد انتخاب رشته را در فرم انتخاب رشته خود وارد کنند.

صفر تا 100 انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1402

همان طور که اشاره شد، پس از اعلام زمان انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و همچنین این مقاله دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را دریافت نمایند. اطلاع از رتبه و محل قبولی داوطلبان در سال گذشته می تواند شما را در امر انتخاب رشته کنکور ریاضی یاری نماید، بنابراین جهت کسب این اطلاعات لازم در این راستا به نرم افزار انتخاب رشته کنکور مراجعه کنید.

 

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۲ در چه تاریخی منتشر می شود؟

دفترچه انتخاب رشته کنکور دی و تیر ماه گروه آزمایشی ریاضی ۱۴۰۲ در تاریخ 28 مرداد ماه منتشر شده است.

2- دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۲ از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- هر داوطلب امکان انتخاب چند کد رشته محل را در زمان انتخاب رشته کنکور ریاضی دارد؟

هر متقاضی می تواند حداکثر 150 کد رشته محل را از دفترجه انتخاب رشته استخراج نموده و در سایت سازمان سنجش به ثبت برساند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور