تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / انتخاب رشته کنکور / زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

زمان دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400
زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

یکی از دلایل گرایش شرکت کنندگان در گروه آزمایشی ریاضی وفنی در کنکور سراسری 1400 علاقه مندی آن ها به رشته های پرطرفدار مانند رشته های مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی کامپیوتر و… می باشد. تاثیری که انتخاب رشته دانشگاهی در آینده شغلی و تحصیلی افراد می گذارد، همواره حائز اهمیت بوده است، لذا داوطلبان هر ساله پس از کسب حدنصاب نمره در کنکور ریاضی و همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی می بایست نسبت به انتخاب کد رشته های مورد نظر و ثبت آن ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 
دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

(به محض انتشار دفترچه، این لینک فعال خواهد شد.)

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

پس از اعلام نتایج کنکور سراسری فرآیند انتخاب رشته داوطلبان آغاز می شود. با توجه به این که اطلاعات دقیقی از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری در گروه آزمایشی ریاضی سال 1400 در دسترس نمی باشد، نمی توان در مورد زمان درست انتشار آن نیز اظهار نظر کرد.

لازم به ذکر که همزمان با انتشار دفترچه لینک انتخاب رشته نیز بلافاصله پس آن در سایت سازمان سنجش فعال می گردد. از همین رو، انتظار می رود که همانند سال گذشته این دفترچه در شهریور ماه در اختیار داوطلبان قرار بگیرد. در صورت تمایل جهت دریافت اطلاعات مبنی بر زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته و سایر اطلاعیه های مربوط به آن می توانید در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

همان طور که اشاره شد، پس از اعلام زمان انتخاب رشته کنکور سراسری داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org از زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری مطلع شوند. جهت آشنایی بیشتر شما با فرآیند انتخاب رشته لینک دفترچه سال 99 را در جدول زیر قرار داده ایم ودفترچه انتخاب رشته 1400 رانیز به محض انتشار فعال خواهد شد.

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 
دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400

(به محض انتشار دفترچه، این لینک فعال خواهد شد.)

اطلاع از رتبه و محل قبولی داوطلبان در سال گذشته می تواند شما را در امر انتخاب رشته کنکور ریاضی یاری نماید، بنابراین جهت کسب این اطلاعات لازم در این راستا به نرم افزار انتخاب رشته کنکور مراجعه کنید. برای کسب نمره و تراز قابل قبول و تحصیل در دانشگاه مورد نظر می توانید بهترین منابع کنکور ریاضی مطالعه نموده و به برنامه ریزی کنکور ریاضی اقدام کنید.

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 در چه تاریخی منتشر می شود؟

احتمال می رود این دفترچه همانند سال گذشته در شهریور ماه منتشر شود که به محض انتشار آن، اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اختیار شما قرار می گیرد.

2- دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- هر داوطلب امکان انتخاب چند کد رشته محل را در زمان انتخاب رشته کنکور ریاضی 1400 دارد؟

هر متقاضی می تواند حداکثر 150 کد رشته محل را از دفترجه انتخاب رشته استخراج نموده و در سایت سازمان سنجش به ثبت برساند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور