تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی

زمان برگزاری مصاحبه لیسانس به پزشکی 99
زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله از جانب دانشگاه علوم پزشکی تهران ، آزمونی جهت پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی در رشته پزشکی برگزار می شود. در این آزمون محدودیتی مبنی بر رشته داوطلبان وجود نداشته و تمامی افراد دارای مدرک لیسانس و واجد شرایط ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، می توانند در آن مشارکت داشته باشند. همان طور که می دانید این آزمون از دو مرحله کتبی و مصاحبه شفاهی تشکیل شده و ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در دی و بهمن انجام می گیرد. مدتی پس از شرکت داوطلبان در آزمون لیسانس به پزشکی ، نتایج اولیه منتشر می شود. ظرفیت پذیرش این آزمون محدود بوده و پذیرفته شدگان نهایی پس از شرکت در مصاحبه ، تعیین می شوند. زمان مرحله مصاحبه ، معمولا خرداد ماه می باشد اما با توجه به تغییراتی که در زمان برگزاری آزمون سال جاری رخ داده است ، پیش بینی می شود زمان مصاحبه آن نیز به زمان دیگری موکول گردد.

زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی ، از سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام می شود و پذیرفته شدگان ، موظف به حضور در موعد مقرر می باشند.

زمان مصاحبه آزمون کارشناسی به پزشکی 99

با توجه به این موضوع که محدودیت شرکت در آزمون برای داوطلبان رشته های مختلف وجود ندارد و امکان شرکت در آزمون برای افراد واجد شرایط از تمام رشته ها فراهم است ، احتمال عدم آگاهی نسبت به این رشته ، بسیار است. از همین رو جلسه ای با عنوان مصاحبه برای پذیرفته شدگان مرحله اول ترتیب داده می شود که به موجب آن ، میزان آگاهی و آمادگی داوطلب برای این رشته سنجیده گردد. در رابطه با زمان اجرای مصاحبه نمی توان به طور دقیق اظهار نظر کرد چرا که شیوع ویروس کرونا موجب به تعویق افتادن برگزاری این آزمون شده است. با توجه به این که زمان جدیدی نیز برای آن مشخص نیست پیش بینی می شود ، مصاحبه آزمون کارشناسی به پزشکی نیز دچار تغییر و تحولاتی گردد. داوطلبان جهت آگاهی از محل برگزاری مصاحبه باید از سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران اقدام نمایند که هم زمان با اعلام زمان مصاحبه ، محل برپایی آن نیز مشخص می شود.

مصاحبه دوره ای که گذشت ، در خرداد ماه اجرا شد اما در دوره های پیشین در تیر ماه هم برگزار شده است. بنابراین نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد. شما داوطلبین گرامی ، جهت اطلاع دقیق از زمان شروع مصاحبه این آزمون ، می بایست پیوسته به سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی education.tums.ac.ir مراجعه کرده و هم چنین می توانید از مشاوره تلفنی مرکز ایران مشاوره کمک بگیرید.

دقت داشته باشید که این دوره به منظور کسب نیروهای جدید که در زمینه های دیگر نیز اطلاعات دارند ، برگزار می شود. مصاحبه آن جهت شناسایی افرادی است که علاوه بر دانش در زمینه های دیگر ، توانایی تحصیل در این رشته را داشته باشند. لازم است بدانید که صرفا ، قبولی در آزمون کتبی ، نشان دهنده پذیرش قطعی شما نخواهد بود. بنابراین توصیه می شود آمادگی های لازم جهت حضور در مصاحبه را در خود ایجاد کرده و با اعتماد به نفس پیش بروید.

بنا به تمام آن چه که گفته شد می توان گفت نتایج نهایی لیسانس به پزشکی 99 پس از مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی 99 اعلام خواهد شد و صرفا قبولی اولیه به منزله پذیرش در این رشته نمی باشد. تمامی مراحل این آزمون اعم از ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99 ، نتایج لیسانس به پزشکی و یا اطلاع رسانی در حیطه زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی یا زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 99 نیز ، از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران ، انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در هر یک از موارد ذکر شده ، می توانید روی لینک آن ها کلیک نموده و به تکمیل آگاهی خود بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. Avatar

    سلام
    میزان جریمه پرداختی برای انصراف از رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران،ورودی ۹۶، چقدر هست؟

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99