سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

زمان مصاحبه افسری علوم انتظامی امین 1400 - 1401
زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

افسران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم انتظامی امین تحصیل می کنند و از این طریق به استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در می آیند ، به همین دلیل این دانشگاه و نحوه پذیرش دانشجو در آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ، این اهمیت موجب شده تا داوطلبان علاوه بر آزمون ، مراحل مصاحبه و گزینش را نیز برای ورود به این دانشگاه پشت سر بگذارند. مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین برای پذیرفته شدگان اولیه در اوایل اسفند ماه برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که شرکت کنندگان در آزمون و مصاحبه می بایست شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین را داشته باشند و سپس نسبت به شرکت در مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین اقدام کنند.

زمان مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین ، پس از اعلام نتایج چند برابر ظرفیت و معمولا در اوایل اسفندماه برگزار خواهد شد.

زمان و محل مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98

افراد واجد شرایط ثبت نام و تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین ، با ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری و آزمون های داخلی که دانشگاه برگزار می نماید می توانند شانس خود را برای پذیرش در این دانشگاه بیازمایند. ثبت نام در سایت این دانشگاه نیز از اوایل مهرماه تا اواخر آبان ماه انجام می گیرد.

اسامی آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون ها نمره های خوب و قابل قبولی کسب کرده باشند به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش اعلام می شود و آن ها می بایست در مراحل مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین شرکت کنند. زمان برگزاری این مصاحبه پس از اعلام نتایج آزمون های ورودی و معمولا اوایل اسفندماه می باشد. لازم به ذکر است عدم حضور در زمان مقرر مصاحبه به معنای انصراف از فرآیند پذیرش دانشگاه علوم انتظامی امین می باشد و پس از آن داوطلبان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت.

دانشگاه علوم انتظامی امین دارای 8 دانشکده : فرماندهی و ستاد ، علوم و فنون و اطلاعات و آگاهی ، علوم فنون راهنمایی و رانندگی ، علوم و فنون مرزی ، علوم فنون اداری و پشتیبانی ، مرکز آموزش بین المللی پلیس ، مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی و مجتمع آموزش عالی زنان پلیس (کوثر) می باشد و داوطلبانی که تمامی مراحل گزینش و مصاحبه را با موفقیت طی می کنند می توانند در این دانشکده ها تحصیل خود را آغاز کنند.

همان طور که گفته شد علاقمندان به تحصیل در رشته های این دانشگاه در صورت قبولی در آزمون های در نظر گرفته شده می بایست در زمان مقرر در مراحل مصاحبه و گزینش شرکت نمایند ، زمان و مکان دقیق برگزاری این مصاحبه توسط سایت گزینش دانشگاه به نشانی gozinesh.police.ir و برای هر داوطلب در صفحه کاربری خودش اعلام می شود ، البته این امکان هم وجود دارد که محل و زمان دقیق مصاحبه توسط دانشگاه به اطلاع شخص رسانده شود. مراحل اولیه ی این مصاحبه در هر استان به صورت جداگانه برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله برای تایید نهایی باید به هسته گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین به آدرس : تهران – انتهای اتوبان شهید همت غرب – بزرگراه شهید خرازی مراجعه نمایند تا در صورت تایید نهایی تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز نمایند.

مراحل مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین

مصاحبه اولیه و گزینش این دانشگاه در هر استان به صورت جداگانه برگزار می شود ولی مراحل مشابهی دارد که در ادامه به بیان توضیح مختصری در رابطه با این مراحل می پردازیم.

افرادی که موفق شده اند به مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین راه پیدا کنند می بایست مراحل معاینات پزشکی ، تست ورزش ، روخوانی قرآن کریم ، مصاحبه شفاهی (مصاحبه عقیدتی – سیاسی) را با موفقیت پشت سر بگذارند. هم چنین در پایان این مراحل جهت انجام تحقیقات محلی به محل زندگی ، تحصیل و یا کار داوطلب مراجعه می کنند ، مرحله تحقیقات محلی نیز در تعیین نتیجه گزینش اهمیت به سزایی دارد. در پایان نیز به افرادی که مراحل گزینش در شهر و استان خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند پس از حدود یک الی دو هفته ، از طریق مرکز گزینش دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. این افراد می بایست برای تایید نهایی به مرکز گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین که آدرس آن در بخش قبل ذکر شد مراجعه کنند و مجددا در گزینش و مصاحبه ای که در دانشگاه برگزار می شود حضور پیدا کنند.

داوطلبان باید پیش از حضور در مصاحبه از جزئیات مراحل و هم چنین سوالات قسمت مصاحبه شفاهی آگاهی پیدا کنند تا با آمادگی کامل در مصاحبه حاضر شوند. جهت آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل مصاحبه و گزینش این دانشگاه می توانید روی لینک مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره