تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

زمان مصاحبه افسری علوم انتظامی امین 1400 - 1401
زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

افسران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم انتظامی امین تحصیل می کنند و از این طریق به استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در می آیند. پذیرش در این دانشگاه مشروط به گذراندن دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی می باشد. داوطلبانی که در آزمون ورودی این دانشگاه شرکت کرده و حدنصاب علمی لازم را  کسب نمایند، به مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین دعوت می شوند. اما متقاضیان چگونه از زمان و نحوه دعوت به مصاحبه آگاه می گردند؟

زمان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین به طور اختصاصی در پروفایل کاربری هر داوطلب اعلام می گردد.

زمان و مکان مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

داوطلبانی که قصد دارند در دانشگاه علوم انتظامی امین به تحصیل بپردازند، می بایست در آزمون های داخلی که در دو مقطع افسری و درجه داری در این دانشگاه برگزار می گردد، شرکت نمایند. اسامی داوطلبانی که در این آزمون ها حدنصاب نمره لازم را کسب کرده باشند در زمان مشخصی اعلام می گردد و پس از آن به میزان چند برابر ظرفیت از پذیرفته شدگان جهت شرکت در مرحله مصاحبه دعوت به عمل آورده می شود. توجه کنید که عدم حضور در محل مصاحبه به معنای انصراف از فرآیند پذیرش بوده و در این صورت داوطلبان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت.

زمان و مکان دقیق برگزاری این مصاحبه از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به نشانی gozinesh.police.ir و برای هر داوطلب در صفحه کاربری وی اعلام می شود. البته این امکان هم وجود دارد که اطلاع رسانی در این زمینه توسط دانشگاه صورت گیرد.

مراحل اولیه ی این مصاحبه در هر استان به صورت جداگانه برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله برای تایید نهایی باید به هسته گزینش دانشگاه علوم انتظامی امین به آدرس: تهران – انتهای اتوبان شهید همت غرب – بزرگراه شهید خرازی مراجعه نمایند تا در صورت تایید نهایی تحصیل خود را در این دانشگاه آغاز نمایند.

مراحل مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 1400 – 1401

همان طور که گفته شد، مصاحبه و گزینش این دانشگاه در هر استان به صورت جداگانه برگزار می شود اما مراحل مشابهی دارد که در موارد زیر به آن ها اشاره کرده ایم.

  • معاینات پزشکی
  • تست ورزش
  • روخوانی قرآن کریم
  • مصاحبه شفاهی (عقیدتی – سیاسی)
  • تحقیقات محلی

در دوره گذشته، شیوه برگزاری مصاحبه به این صورت بود که داوطلبان با مراجعه به محل اعلام شده، مدارک خود را ارائه می نمودند و به سوالات مطرح شده پاسخ می دادند. پس از گذشت 1 الی 2 هفته پس از اتمام مراحل مصاحبه، نتایج آن از طریق مرکز گزینش دانشگاه منتشر می گشت و شرکت کنندگان در این مرحله به منظور تایید نهایی می بایست حضورا به این مرکز مراجعه کرده و دومین مرحله مصاحبه را پشت سر می گذاشتند. اما در خصوص نحوه اجرای این فرآیند در سال 1400 – 1401 تا به حال اطلاع رسانی نشده است. به محض دریافت اخبار جدید، مقاله حاضر به روز رسانی می گردد.

با توجه به این که نقش فارغ التحصیلان این دانشگاه در تامین امنیت کشور دارای اهمیت ویژه ای می باشد، پذیرش در آن چندان آسان نبوده و نیازمند افزایش سطح آگاهی و مهارت های تخصصی و کلامی می باشد تا متقاضیان بتوانند در مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی امین با موفقیت ظاهر شوند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون جزئیات این مرحله می توانید بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین چه زمانی صورت می گیرد؟

زمان اجرای مصاحبه این دانشگاه، در پروفایل شخصی هر داوطلب به طور جداگانه اعلام می گردد.

2- از چه طریقی می توان از محل برگزاری مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین اطلاع یافت؟

محل برگزاری این فرآیند نیز از طریق صفحه کاربری هر فرد در سایت gozinesh.police.ir اطلاع رسانی می شود.

3- مصاحبه دانشگاه افسری علوم انتظامی امین شامل چند مرحله است؟

در این فرآیند، معاینات پزشکی تست ورزش روخوانی قرآن کریم مصاحبه شفاهی (عقیدتی - سیاسی) و تحقیقات محلی از داوطلبان به عمل آورده می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره