تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش | nezarat.medu.ir

ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش | nezarat.medu.ir

ورود به سایت نظارت آموزش و پرورش
ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش

امروزه با رواج دنیای مجازی در زندگی روزمره و استفاده بهینه از این فضا، به نظر می‌ رسد بهترین راه جهت صرف جویی در زمان و کاهش رفت و آمد، پیشبرد و به انجام رساندن امور مربوطه به این واسطه باشد. به همین منظور اکثر ادارات، وزارتخانه ها و… به منظور تسهیل در روند انجام برخی فعالیت های اداری خود، سایت به خصوصی در نظر می گیرند. وزارت آموزش و پرورش یکی از این ارگان هاست که با اهداف مختلف سامانه های متفاوتی را راه انداری نموده است. سامانه نظارت آموزش و پرورش در سال 95 به منظور نظارت جامع بر امور دست اندرکران و شاغلان زیر نظر این وزارتخانه (به خصوص مدارس) طراحی گردید تا عملکرد مدیران، کادر مدارس و عوامل اجرایی مورد ارزیابی قرار گیرند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سامانه نظارت آموزش و پرورش، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

لینک مستقیم ورود به سایت نظارت آموزش و پرورش

Nezarat.medu.ir 

سامانه نظارت آموزش و پرورش به نشانی nezarat.medu.ir به منظور ارائه خدمات به مدیران و کادر اداری مدرسه راه اندازی شده است.

معرفی سامانه نظارت آموزش و پرورش

آموزش و پرورش سامانه نظارت را به منظور افزایش سطح کیفی سیستم آموزشی و همچنین نظارت بر عملکرد اجرایی مدارس طراحی نموده است. در این سایت، بخش های مختلفی به منظور مراجعه کارشناسان، ارزیابان، بازرسان و مدیران مدارس تعبیه شده که علاوه بر آن، بخش ها و سرویس های میز خدمت، نظر سنجی عمومی، تابلوی اعلانات عمومی، فراموش کردن رمز مدیران مدارس، پیشنهادات و انتقادات، لینک های مهم و گزارشات مردمی در نظر گرفته شده است. مطابق با این تقسیم بندی، مدیران مدرسه ها و افراد شاغل در شعب داخلی ادارات آموزش و پرورش می بایست به بخش مربوط به خود مراجعه می کنند. توجه داشته باشید که برای ورود به سایت نظارت آموزش و پرورش، دسترسی به اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور الزامی است.

نحوه ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش

تکمیل فرم های ارزیابی و حتی بررسی نظارت و پیگیری اجرای دستوالعمل های منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش در این سامانه به صورت الکترونیکی قابل انجام است و از طریق این سایت در دسترس کاربران قرار می گیرد. برای ورود به سامانه نظارت به نشانی nezarat.medu.ir می بایست به روش زیر عمل نمایید.

  • به سامانه نظارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی nezarat.medu.ir مراجعه نموده و بر روی آیکون مورد نظر خود کلیک کنید.مرحله اول ورود به سامانه نظارت آموزش و پروش
  • اطلاعات خواسته شده اعم از “نام کاربری” “رمزعبور” و “کد امنیتی” را وارد نموده و پس از آن، کلید “ورود به سامانه” را بفشارید.مرحله دوم ورود به سامانه نظارت آموزش و پروش

توجه داشته باشید که جهت بهره مندی از خدمات سامانه نظارت آموزش و پرورش، به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید که نام کاربری در سامانه نظارت، کد مدرسه و رمز عبور آن، شماره پرسنلی هر فرد می باشد. همچنین در صورت فراموشی رمز عبور خود ابتدا می بایست به پنل اصلی سامانه مراجعه نموده و سپس روی گزینه “فراموشی رمز” کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نشانی اینترنتی سامانه نظارت آموزش و پرورش چیست؟

با ورود به آدرس الکترونیکی nezarat.medu.ir می توانید از خدمات آن بهره مند شوید.

2- سامانه نظارت آموزش و پرورش به چه منظور راه اندازی شده است؟

این سامانه در سال 95 به منظور نظارت جامع بر امور اجرایی کادر مدارس و شاغلان زیر نظر وزارت آموزش و پرورش طراحی شد.

3- چه اطلاعاتی برای ورود به سامانه نظارت آموزش و پرورش مورد نیاز است؟

بدین منظور به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید که نام کاربری همان کد مدرسه و رمز عبور آن، شماره پرسنلی هر فرد می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره