تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سایت استخدام ارتش | aja.ir

ورود به سایت استخدام ارتش | aja.ir

ورود به سامانه استخدام ارتش
ورود به سایت استخدام ارتش

ارتش جمهوری اسلامی ایران، هر ساله در استای تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی جهت پذیرش داوطلبان در بخش های مختلف این ارگان می کند. ارتش جهت اطلاع رسانی اخبار مربوط به آزمون های استخدامی خود و دیگر اخبار مربوط به این ارگان در صدد راه اندازی سامانه آجا به نشانی اینترنتی aja.ir برآمد. داوطلبان متدین و انقلابی که برای حفظ تمامیت ارضی کشور قصد خدمت در ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارند، می توانند در بازه های زمانی که این ارگان اعلام می کند به سایت مذکور مراجعه نموده و از جزئیات ثبت نام خود مطلع شوند. جهت اطلاع بیشتر از دیگر خدمات این سامانه و راهنمایی ورود به پایگاه اینترنتی ارتش جمهوری اسلامی می توانید به مطالعه ادامه این مقاله بپردازید.

لینک ورود به سامانه آجا

داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران را دارند، می توانند جهت ثبت نام خود به سامانه aja.ir مراجعه نمایند.

معرفی سایت استخدام ارتش

سامانه اختصاصی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir دارای بخش های متنوعی از جمله آشنایی با تاریخچه ارتش، معرفی دانشکده های افسری، اطلاعیه و استخدام، برنامه های رادیویی و تلویزیونی، آلبوم عکس، معرفی شهدای ارتش، کد رهگیری ایثارگران، سامانه تکمیل اطلاعات ایثارگران آجا و… می باشد. لازم است بدانید که با ورود به بخش “گزینش و استخدام” این سامانه می توانید به اطلاعات مهمی پیرامون این حوزه همچون اعلام نتیجه آزمون، دانلود فرم مشخصات بستگان، چاپ اطلاعات ثبت نام، نشانی دفاتر استخدام آجا، شرایط ثبت نام دانشگاه افسری، منابع آزمون های استخدامی، ثبت مشکلات و فراموشی کد داوطلبی دست پیدا کنید.

از دیگر امکانات بخش “گزینش و استخدام” سایت مذکور می توان به انتشار اخبار مربوط به اطلاعیه های استخدام و مدارک مورد نیاز این فرآیند اشاره کرد. همچنین داوطلبین می توانند با مراجعه به این سایت نسبت به دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش اقدام نمایند. توجه داشته باشید که امکان دسترسی به لیست رشته های دانشگاه افسری ارتش و همچنین دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش، پیش از برپایی این آزمون از طریق مراجعه به سامانه مربوطه فراهم می باشد.

نحوه ثبت نام در سایت استخدام ارتش

جهت ثبت نام در آزمون های استخدامی که معمولا هر ساله توسط ارتش برگزاری می شوند، لازم است مطابق با راهنمای زیر فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانید. توصیه می شود که پیش از اقدام به نام نویسی، اطلاعیه منتشر شده در سایت اختصاصی این ارگان را با دقت مطالعه نموده و در صورت احراز شرایط مورد نیاز، اقدام به ثبت نام نمایید.

  • ابتدا وارد سامانه ارتش جمهوری اسلامی ایران به نشانی aja.ir شوید و سپس بر روی گزینه سبز رنگ “گزینش و استخدام” که نشانی اینترنتی مستقل آن gozinesh.aja.ir می باشد، کلیک نمایید.
  • اکنون در انتهای صفحه، لینک های مربوط به خرید کارت اعتباری، بازیابی و فراموشی کد رهگیری و تکمیل فرم ثبت نام را مشاهده می کنید. با توجه به این که ثبت نام در این سامانه نیازمند پرداخت هزینه می باشد، لازم است پیش از ثبت نام، اقدام به خرید کارت اعتباری کنید.
  • جهت خرید کارت اعتباری منوط به پرداخت هزینه های ثبت نامی، لازم است رشته تحصیلی مورد تقاضا و حوزه ثبت نامی خود را انتخاب کرده و سپس شماره تلفن همراه و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. حال باید بر روی دکمه “تایید و پرداخت” کلیک نمایید.
  • پس از پشت سر گذاشتن مراحل پرداخت و اخذ کد رهگیری، به صفحه نخست بازگردید و کلید “تکمیل فرم ثبت نام” را بفشارید.
  • جهت تکمیل فرم نام نویسی خود می بایست اطلاعات خواسته شده که شامل کد ملی و کد رهگیری خریداری شده می باشد را در بخش های مربوطه وارد کنید و بر روی دکمه “تایید” کلیک نمایید.
  • پس از این که عکس داوطلب و اطلاعات خواسته شده که شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، قد، وزن، رشته تحصیلی، معدل کل، نوع سهمیه و… را در سامانه ثبت کردید، گزینه “تایید نهایی” را بفشارید و منتظر بررسی درخواست خود و صدور شماره پرونده باشید.

پس از انجام مراحل فوق، از فرم نام نویسی خود یک نسخه پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش در دانشگاه مورد نظر، نزد خود نگه دارید. همچنین فراموش نکنید که عدم دریافت شماره پرونده، به منزله تکمیل نشدن فرآیند ثبت نام می باشد. از دیگر خدمات سایت aja.ir می توان به ارائه شرایط استخدام ارتش اشاره نمود که جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آن می توانید به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- نشانی سایت استخدام ارتش چیست؟

جهت انجام فرآیند ثبت نام خود می توانید به بخش گزینش و استخدام سایت aja.ir و یا سامانه gozinesh.aja.ir مراجعه نمایید.

2- آیا ثبت نام در سایت استخدام ارتش نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بله، جهت پرداخت این هرینه نیاز به خرید کارت اعتباری از طریق سایت مذکور دارید.

3- برای اطلاع از اخبار مربوط به گزینش باید به کدام بخش از سایت استخدام ارتش مراجعه کرد؟

برای این منظور می بایست به بخش گزینش و استخدام مراجعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره