تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت استخدام بانک سپه

سایت استخدام بانک سپه

سایت استخدام بانک سپه
سایت آزمون استخدام بانک سپه 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت استخدام بانک سپه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از مشاغل مهم و کلیدی در میان متقاضیان بازار کار هر کشوری، کار کردن در نظام بانکی آن است. شغل بانکداری از مزایای ویژه ای برخوردار بوده و همین امر آن را به شغلی پرطرفدار و محبوب در میان افراد جویای کار تبدیل کرده است. نظام بانکی بخش مهم و بزرگی از فعالیت های اقتصادی کشور را بر عهده دارد؛ به همین منظور، برای جذب افراد واجد شرایط در زمان های مشخص، فراخوان استخدام وتامین نیروی انسانی منتشر می کند.

بانک سپه، نخستین بانک دولتی ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و از طریق پایگاه های اطلاع رسانی نظیر سایت رسمی خود، سایت برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و پایگاه های خبری معتبر، شرایط پذیرش نیروهای جدید را به اطلاع علاقه مندان می رساند.

کلیه مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج آخرین دوره آزمون استخدامی بانک سپه در سال 96، توسط سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  انجام شد.

معرفی سایت استخدام بانک سپه

بانک سپه پس از آزمون استخدامی برگزار شده از سال 87 تا سال 93،به مدت پنج سال هیچ آزمونی برگزار نکرده است. در سال 93 فراخوان ثبت نام آزمون استخدامی از طریق سایت بانک سپه و کمی بعد از طریق سایت سازمان سنجش  آموزش کشور منتشر شد. آزمون این دوره با همکاری سازمان سنجش برگزار شده و دارای دو مرحله بود: یک آزمون کتبی و یک مصاحبه حضوری.

بانک سپه در سال 1396 از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و باز با همکاری سازمان سنجش، نسبت به برگزاری آزمون برای سنجش رتبه علمی متقاضیان بانکداری، به جذب نیروی واجد شرایط خود اقدام کرد. کلیه امور انتشار دفترچه راهنما، ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش بود.

هنوز اطلاعات دقیقی از نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون سال 99 منتشر نشده است اما پیش بینی می شود که در صورت نیاز بانک سپه به تامین نیروی انسانی، کلیه مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج آن به عهده سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خواهد بود. دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی عموما در اواخر شهریور منتشر می شود و ثبت نام آن از اوایل مهر ماه هر سال آغاز شده و به مدت 10 روز ادامه دارد اما مشخص نیست که بانک سپه در سال جاری نیز از جمله ارگان های متقاضی جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی باشد؛ به همین دلیل، پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اخبار به روز و اطلاعات دقیق به کانال تلگرام آزمون استخدامی بپیوندید.

مراحل ثبت نام در سایت آزمون استخدامی بانک سپه

همان طور که گفتیم، پیش بینی می شود که در صورت برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه  مثل آزمون سال گذشته با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ادغام شود و سازمان سنجش مراحل ثبت نام تا اعلام نتایج آن را به عهده بگیرد. در این صورت مراحل ثبت نام به صورت زیر است:

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org بشوید.
  • پس از مطالعه دقیق دفترچه و بررسی مشاغلی که با توجه به شرایط و نوع تخصص خود می توانید در آن ها ثبت نام کنید، از قسمت “پرداخت هزینه” نسبت به پرداخت مبلغ مربوطه اقدام کنید تا سیستم پس از این مرحله شما را  وارد صفحه ثبت نام کند.
  • پس از ورود به بخش ثبت نام، تقاضانامه ای برای شما نمایش داده می شود که باید اطلاعات هویتی خود را در آن وارد کنید. نمونه ای از اطلاعات هویتی تقاضانامه عبارت اند از:
  • اطلاعات فردی
  • اطلاعات اشتغال
  • سهمیه ها
  • اطلاعات تحصیلی
  • تعیین عنوان شغل و نام دستگاه مورد نظر

اگر تمامی مراحل ثبت نام را به درستی طی کرده باشید، در انتها یک کد رهگیری توسط سامانه به شما داده می شود که باید آن را یادداشت کرده و تا پایان آخرین مراحل آزمون نزد خود حفظ کنید. بهتر است یک نسخه چاپ شده  از فرم و پرونده تشکیل شده خود نیز داشته باشید.

همواره داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه، پس از رقابت در مرحله اول آزمون که به صورت کتبی برگزار می شود، باید در یک مصاحبه حضوری هم شرکت کنند و تنها افرادی که در هر دو آزمون از عملکرد خوبی برخوردار باشند، استخدام خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت استخدام بانک سپه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی