تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / ورود به سایت استخدام بانک پارسیان | parsian-bank.ir

ورود به سایت استخدام بانک پارسیان | parsian-bank.ir

معرفی سایت استخدام بانک پارسیان
ورود به سایت استخدام بانک پارسیان

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت استخدام بانک پارسیان | parsian-bank.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

استخدام در بانک ها با توجه به نیاز واحدهای اجرایی صورت می گیرد و طبیعی است که درخواست همکاری از سوی بانک ها، زمان پیش بینی شده و دقیقی نداشته باشد. اما آن چه حائز اهمیت می باشد این است که بانک ها اطلاعیه های مربوط به استخدام خود را از چه طریقی در اختیار متقاضیان قرار می دهند؟ عموما بانک ها ابلاغیه های جذب نیروی انسانی مورد نیاز را از طریق وب سایت رسمی خود منشر می کنند. متقاضی می بایستی جهت استخدام در بانک مورد نظر خود ابتدا با سامانه اینترنتی بانک مربوطه آشنا شود و سپس مراحل نام نویسی خود را طی کند.

بانک پارسیان نیز از جمله بانک هایی است که با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان، با استناد به دوره های پیشین از طریق برگزاری آزمون کتبی، انجام مصاحبه، معاینات پزشکی و… به جذب نیروی کار می پردازد. این بانک برای درج ابلاغیه ها و مطلع ساختن متقاضیان اشتغال در شعب مختلف خود، اطلاعیه ها و اخبار مربوطه را از طریق سایت رسمی خود به نشانی parsian-bank.ir منتشر می کند.

کارجویان متقاضی فعالیت در حوزه بانکی برای استخدام در بانک پارسیان می بایست از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی parsian-bank.ir جهت نام نویسی و انجام مراحل استخدام اقدام کنند.

معرفی سایت استخدام بانک پارسیان

با توجه به مراحل استخدام در دوره های گذشته، بانک پارسیان برای جذب نیروی کار مورد نیاز خود بر اساس شرایط و مراحل تعیین شده از جمله برگزاری آزمون کتبی و انجام مصاحبه شفاهی عمل می نماید. کارجویان داوطلب استخدام در بانک پارسیان بایستی توجه داشته باشند که مجری برگزاری آزمون استخدامی بانک پارسیان خود بانک است. با در نظر داشتن این نکته درمی یابیم که اطلاعات لازم درباره نحوه و شرایط استخدام و همچنین سایر اخبار مربوط به آن، تنها از طریق سایت اختصاصی بانک به اطلاع متقاضی می رسد و کارجو باید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سامانه رسمی بانک پارسیان به نشانی parsian-bank.ir دریافت کند.

راهنمای نام نویسی آزمون استخدامی بانک پارسیان 99

طبق آخرین دوره برگزار شده آزمون استخدامی بانک پارسیان، کارجویان برای استخدام در این بانک می بایست پس از مطالعه کامل و دقیق دستورالعمل مربوطه و کسب اطمینان از واجد شرایط بودن، با مراجعه به سایت رسمی بانک پارسیان به آدرس parsian-bank.ir فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. متقاضیان با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در سامانه، ضمن تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه مورد درخواست، می توانند اقدامات لازم را جهت نام نویسی خود را شرکت در آزمون استخدامی انجام دهند.

برخی از اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل فرم ثبت نام عبارت اند از:

  • برخی اطلاعات فردی مندرج شده در شناسنامه و کارت ملی
  • اطلاعات نظام وظیفه (برای متقاضیان آقا)
  • اطلاعات محل سکونت
  • اسکن و بارگذاری اطلاعات تحصیلی مقطع کارشناسی و محل تحصیل
  • سوابق تحصیلی علمی و یا کاربردی به صورت دقیق

کارجویان پس از تکمیل فرم استخدام، باید از طریق درگاه اینترنتی به صورت الکترونیکی ضمن دریافت رمز پویا، هزینه ثبت نام را پرداخت کنند. توجه داشته باشید که پس از انجام پرداخت الکترونیکی، کاربر باید کد رهگیری و شماره پرونده ثبت نام خود را دریافت نماید. ضمنا حدود 3 الی 4 روز پیش از برگزاری آزمون، لینک دریافت کارت ورود به جلسه در سایت بانک پارسیان فعال می شود و کاربران می توانند از طریق مراجعه به سایت parsian-bank.ir کارت خود را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت استخدام بانک پارسیان | parsian-bank.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی