تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

آدرس سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99
سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دیوان محاسبات کشور یک سازمان دولتی و یکی از نهادهای وابسته به مجلس شورای اسلامی است که وظیفه آن نظارت بر فرآیندهای مالی کشور می باشد. این سازمان هر ساله به منظور جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری یک آزمون استخدامی می نماید. متقاضیانی که در این آزمون جامع شرکت کنند و بتوانند با موفقیت مراحل آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش را پشت سر بگذارند ، به صورت پیمانی استخدام می شوند. ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. زمان ثبت نام استخدامی دیوان محاسبات نیز از طریق سایت مذکور اعلام می گردد.

داوطلبان شرکت در آزمون دیوان محاسبات کشور می توانند در موعد مقرر از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

تمامی مراحل ثبت نام از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99 به صورت اینترنتی می باشد. متقاضیان شرکت در آزمون مذکور می توانند در زمان مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد ، از سایت sanjesh.org ، ثبت نام خود را تکمیل کنند. توصیه می شود حتما قبل از انجام مراحل نام نویسی و پرداخت هزینه آزمون ، دفترچه راهنمای ثبت نام آن را جهت آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون دیوان محاسبات ، از سایت فوق دریافت و مطالعه نمایید. هر یک از داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در مهلت تعیین شده ، ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش تکمیل نمایند ، امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

نحوه نام نویسی آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

تمامی مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود و متقاضیان شرکت در این آزمون می بایست پس از اعلام سازمان سنجش مبنی بر شروع نام نویسی آزمون مذکور ، به منظور ثبت نام به سایت مربوطه مراجعه کنند.

اولین گام جهت ثبت نام ، پرداخت هزینه آزمون می باشد که مبلغ آن در اطلاعیه منتشر شده از سوی سایت سازمان سنجش درج شده است. پرداخت وجه مورد درخواست و همچنین خرید کارت اعتباری به منظور ورود به سیستم و شروع فرآیند نام نویسی ، از طریق همین سایت صورت می گیرد. متقاضیان پس از دریافت شماره سریال کارت اعتباری می توانند با ورود به سیستم ، مراحل ثبت نام خود از جمله پر کردن فرم تقاضانامه ، را تکمیل نمایند.

سایت سازمان سنجش تنها به ثبت نام اینترنتی آزمون مذکور اختصاص داده نشده است بلکه این امکان در سایت فراهم می باشد که متقاضیان بتوانند از طریق پروفایل خود در سایت ، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کرده و همچنین پس از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش ، نتایج خود را نیز مشاهده نمایند. شایان ذکر است تمام اطلاع رسانی های مربوط به آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور اعم از زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، زمان اعلام نتایج اولیه ، زمان و مکان مصاحبه و … از طریق سایت sanjesh.org انجام می پذیرد.

علاوه بر آزمون دیوان محاسبات کشور ، آزمون های استخدامی دیگری نیز هستند که سازمان سنجش وظیفه برگزاری و اطلاع رسانی آن ها را بر عهده دارد و تمامی اقدامات مربوط به ثبت نام ، دریافت کارت ، اعلام نتایج و … از طریق سایت مذکور انجام می پذیرد. از جمله این موارد ، سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 ، سایت ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی و … می باشند . شما کاربران گرامی با مراجعه به هر یک از لینک های مربوطه می توانید به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی