خانه دکتری سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 | interview.azmoon.iau.ac.ir

سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 | interview.azmoon.iau.ac.ir

سامانه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400
سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری، داوطلبانی که در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت نموده و حدنصاب لازم را نیز برای کدرشته محل خود کسب کرده اند؛ می بایست به منظور حضور در مرحله بعدی پذیرش خود در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد نیز ثبت نام کنند. طبق اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه، مصاحبه علمی دکتری به صورت اینترنتی از طریق سایت مربوطه انجام می پذیرد که در ادامه به معرفی این سایت و روند ثبت نام در این مرحله می پردازیم.

لینک مستقیم ورود به سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

interview.azmoon.iau.ac.ir

انجام مراحل ثبت نام مصاحبه مقطع دکتری دانشگاه آزاد و بارگذاری مدارک مورد نیاز از طریق سایت interview.azmoon.iau.ac.ir انجام می گیرد.

معرفی سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، اسامی آن دسته از داوطلبانی که حدنصاب مشخصی از تراز در آزمون کتبی را کسب کرده اند، اعلام می گردد و افراد دعوت شده بایستی با بارگذاری مدارک مورد نیاز و پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی با مراجعه به نشانی الکترونیکی interview.azmoon.iau.ac.ir نسبت به نام نویسی خود جهت شرکت در جلسه مصاحبه اقدام نمایند.

همچنین در این سامانه امکان انتخاب محل برگزاری مصاحبه مجازی دکتری دانشگاه آزاد نیز وجود دارد. با اعلام زمان مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد توسط مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه، ضروری است متقاضیان در تاریخ مقرر به ثبت اطلاعات خود جهت شرکت در این مرحله بپردازند. توجه داشته باشید که برگزاری مصاحبه مجازی دانشگاه آزاد از طریق سایتی مجزا به نشانی lms.mshdiau.ac.ir انجام می پذیرد.

نحوه ورود به سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، به بارگذاری فایل سوابق آموزشی و پژوهشی، انتخاب محل انجام مصاحبه، انتخاب رشته و پرداخت هزینه طبق روند زیر بپردازند.

  • ابتدا به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و پس از ورود به صفحه مطابق تصویر زیر، بر روی لینک فعال “ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک نمایید. البته برای ورود مستقیم به سامانه مربوطه (تصویری بعدی) می توانید به آدرس اصلی آن یعنی interview.azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید.

مرحله اول ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  • برای آپلود فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی خود در این مرحله لازم استکه گزینه “دریافت فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  • با درج کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته خود در کادرهای مشخص شده، کلید “ورود” را بفشارید.

مرحله سوم ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  • در این مرحله داوطلب بایستی کلیه سوابق تحصیلی، آموزشی و پژوهشی خود را در قالب فال PDF در محل نشان داده شده بارگذاری کنید.

مرحله چهارم ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  • پس از آپلود مستندات لازم، واحد دانشگاهی محل انجام مصاحبه را انتخاب کرده و “رشته انتخابی جهت مصاحبه دکتری” را علامت بزنید.

مرحله پنجم ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  • با انجام مراحل فوق و واریز هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، رسید پرداخت را دریافت نموده و فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایید.

مرحله ششم ثبت نام در سایت مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

لازم به ذکر است که به دلیل شروع پیک جدیدی از شیوع ویروس کرونا مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 نیز همانند سال گذشته به صورت مجازی از طریق سامانه lms.mshdiau.ac.ir برگزار می گردد.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 1400 از چه طریقی انجام می گیرد؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت interview.azmoon.iau.ac.ir صورت می پذیرد.

2- برای ورود به سایت ثبت نام در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به چه اطلاعاتی نیاز است؟

جهت ورود به این سامانه، داشتن کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته الزامی می باشد.

3- آیا امکان شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت ثبت نام وجود دارد؟

خیر، صرفا فرآیند ثبت نام از طریق سایت interview.azmoon.iau.ac.ir صورت می گیرد و برای شرکت در مصاحبه می بایست به نشانی اینترنتی lms.mshdiau.ac.ir مراجعه نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری