تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

نشانی سایت ثبت نام کنکور ارشد 99
سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشجویانی که فارغ التحصیل هر یک از رشته های مقطع کارشناسی می باشند برای ادامه تحصیل باید در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نمایند. البته برخی از دانشگاه ها در مقطع ارشد به صورت بدون کنکور نیز دانشجو جذب می نماید که دارای شرایط خاص می باشد. دانشگاه هایی که به صورت با کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو جذب می نمایند عبارت اند از : دانشگاه های روزانه و نوبت دوم ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پردیس خودگران و دانشگاه آزاد می باشند که ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد همه ی این دانشگاه ها در آذرماه انجام می گیرد و همه ی داوطلبان باید در این تاریخ ثبت نام خود را انجام دهند. البته پیش بینی می شود که بر اساس روندی که در سال گذشته داشتیم، امسال نیز شاهد تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری باشیم.

سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد همه ی دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد sanjesh.org می باشد.

سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

کلیه مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته به صورت اینترنتی و از طریق سیستم اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و همه ی داوطلبان باید جهت ثبت نام خود ، به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد جداگانه نمی باشد زیرا بر اساس تغییراتی که در سال های گذشته به وجود آمده است، کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد به طور مشترک شده برگزار می شوند.

نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت سنجش

اگر قصد دارید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد را خودتان انجام دهید ولی اطلاعی از نحوه ثبت نام ندارید پیشنهاد می شود این مطلب را مطالعه کنید تا با روند انجام آن آشنا شوید.

مرحله اول: اولین قدم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وارد شدن به صفحه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org است. 

مرحله 2: همانطور که در تصویر مشاهده می کنید برای هریک از مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی ، صفحه جداگانه ای در سایت تعبیه شده است که داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، باید مطابق فلش بر روی لینک ” کارشناسی ارشد “ کلیک کنند تا صفحه زیر برایشان گشوده شود.

مرحله 3 : مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای همه ی داوطلبان ضروری است تا از شرایط ثبت نام و همچنین نحوه ثبت نام اطلاع یایند بنابراین بهتر است ابتدا بر روی عبارت ” دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره کارشناسی ارشد سال 98 “ کلیک نمایید تا دفترچه دانلود شود.

مرحله 4: مطابق تصویر فوق بر روی عبارت ” سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته “ کلیک نمایید تا وارد صفحه اصلی ثبت نام شوید.

مرحله 5: اولین قدم برای شروع ثبت نام ، واریز هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در سایت سنجش می باشد ، بدین صورت که پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام ، از طریق گزینه خرید سریال ثبت نام کارت اعتباری مربوطه را خریداری نمایید و پس از دریافت شماره سریال ، ثبت نام خود را آغاز کنید.

شما عزیزان جهت خرید سریال ثبت نام رشته اصلی و رشته شناور باید دو کارت اعتباری جداگانه که مبلغ هر کدام در سال گذشته 45 هزار تومان بود ، خریداری نمایید. همچنین در صورت علاقه مندی به دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی بایستی مبلغی مجزا به سایت سنجش پرداخت کنید.

مرحله9 : پس از خرید کارت های اعتباری از سایت سنجش و یادداشت نمودن سریال های ثبت نام ، می توانید فرایند ثبت نام خود را آغار کنید.

داوطلبانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند و قصد ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد خود را دارند می توانند از لینک ” ورود به سیستم ” استفاده کنند ولی سایر داوطلبان باید بر روی ” ثبت نام جدید» کلیک نمایند تا صفحه مورد نظر برایشان باز شود. پس از وارد کردن شماره سریال ثبت نام، فرم ثبت نام در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت و می توانند جهت تکمیل آن با اطلاعات و مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام کنند.

  • داوطلبان توجه نمایند که در کلیه مراحل ثبت نام از فشار دادن بر روی کلمه Back مرورگر خودداری نمایند زیرا باعث می شود که ترتیب ثبت نام از بین رود و داوطلب باید از ابتدا ثبت نام خود را آغاز نماید.
  • قطعی شدن ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، منوط به دریافت شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی می باشد و داوطلبی که این دو کد را دریافت نکرده باشد ، ثبت نامش ناقص می باشد.
  • پس از اتمام مراحل ثبت نام و تکمیل فرم، از فرم ثبت نام خود پرینت تهیه نمایید و تا پایان فرایند برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش در دانشگاه، نزد خود حفظ کنید.

در صورت تمایل می توانید ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد خود را به مشاوران با تجربه مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره