خانه آزمون استخدامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

علاقه مندان به فعالیت در عناوین شغلی آموزشی وزارت آموزش و پرورش می توانند از طریق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در این آزمون استخدامی که به منظور جذب نیروی مورد نیاز این ارگان برگزار می گردد، شرکت نمایند. لازمه نام نویسی داوطلبان، دارا بودن شرایط تعیین شده که به صورت عمومی و اختصاصی می باشد به طور دقیق در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمع آوری شده است. در این مطلب قصد داریم شما را با شرایط استخدام آموزش و پرورش در عنوان های شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی، دبیری و هنرآموزی و مربی امور آموزش معلولین آشنا کنیم.

شرط حداقل معدل از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ حذف شده است.

آخرین تغییرات شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

طبق آخرین اخبار منتشر شده در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش، تغییراتی در مراحل جذب این نیرو ها صورت گرفته که آن را نسبت به دوره های گذشته متمایز کرده است. این تغییرات سه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی، دبیری و هنرآموزی و مربی امور آموزش معلولین را دربر می گیرد. در ادامه مطلب می توانید تمامی این تغییرات را مطالعه نمایید.

 • تغییر شرایط سنی: داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال تمام فارغ از مقطع کارشناسی و ارشد برای داوطلبان لحاظ شده است.
 • میزان تاثیر مراحل پذیرش: آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی و آزمون استخدامی مربی امور آموزش معلولین: 40 درصد آزمون 60 درصد مصاحبه و  آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی: 60 درصد آزمون 40 درصد مصاحبه
 • میزان حد نصاب نمره قبولی: کسب حداقل 50 درصد میانگین نمره سه نفر اول با ارزش وزنی 40 درصد برای دروس عمومی و 60 درصد برای حیطه اختصاصی و تخصصی اعلام شده است.
 • تغییرات مواد و منابع آزمون: این مواد به سه حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی تقسیم شده و در پی آن منابع آزمون نیز تغییر یافته است.
 • تغییرات انتخاب رشته: داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی می توانند 3 کد شغل محل و داوطلبان آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی می توانند یک کد شغل محل را در اولویت قرار دهند.
 • شرایط احراز شغل: طبق طبقه بندی معلمان، علاوه بر رشته های قبلی، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی علوم اسلامی، علوم انسانی و علوم پایه نیز می توانند در این آزمون نام نویسی نمایند.
 • مرحله مصاحبه: داوطلبان می بایست حداقل 470 امتیاز از 1000 امتیاز را در این مرحله کسب نمایند. این امتیاز در هر حیطه به شرح زیر می باشد:
امتیازات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
عنوان شغلیامتیاز
آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثناییمیزان امتیاز در دروس عمومی: 200

میزان امیتاز در شایستگی های اختصاصی: 240

میزان امتیاز در دروس تخصصی: 160

آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزیمیزان امتیاز در دروس عمومی: 160

میزان امیتاز در شایستگی های اختصاصی: 120

میزان امتیاز در دروس تخصصی: 120

آزمون استخدامی مربی امور آموزش معلولینمیزان امتیاز در دروس عمومی: 155

میزان امیتاز در شایستگی های اختصاصی: 165

میزان امتیاز در دروس تخصصی: 280

شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

همان طور که گفته شد، در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط ثبت نام در این آزمون مشخص می شود و در قسمتی از این دفترچه به داوطلبان ارائه می گردد. شرایط استخدام آموزش و پرورش عنوان های شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی، دبیری و هنرآموزی، مربی امور آموزش معلولین به همراه ضوابط پذیرش متقاضیان در ادامه بیان شده است.

 • داشتن تابعیت ایران
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • پایبند بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن برای آقایان
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی
 • عدم مشمولیت در جامعه بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
 • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون یا حین استخدام
 • داشتن حداقل 20 سال تمام و داشتن حداکثر 40 سال تمام (لیسانس و فوق لیسانس).

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

علاوه بر داشتن شرایط گفته شده در ابتدا مقاله، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در آزمون است اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی نیز، عنوان های شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی، دبیری و هنرآموزی، مربی امور آموزش معلولین را در بر میگیرد. موارد 4، 6 و 7 مندرج در جدول در شرایط اختصاصی دفترچه استخدامی مربی امور آموزش معلولین ذکر نشده است.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
شمارهشرایط
1گذراندن دوره یکساله مهارت آموزی توسط پذیرفته شدگان
2نحوه جذب در آموزش و پرورش بر اساس نیاز “برای بوم خدمت” خواهد بود که به صورت استانی صورت می پذیزد.
3امکان تغییر سمت و تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز، این امر بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان خواهد بود.
4پذیرفته شدگانی که در شغل محل های عشایری دارای چند منطقه پذیرفته می شوند، پس از گذراندن دوره مهارت آموزی، برحسب تشخیص اداره کل آموزش و پرورش و نیاز مناطق، محل دقیق خدمت آن ها معین می گردد.
5افراد پذیرفته شده در پردیس های دانشگاه فرهنگیان می بایست به هنگام ثبت نام یا قبل از اتمام دوره مهارت آموزی می باییست مدارک روخوانی و و روانخوانی قرآن کریم و مدرک ICDL خود را ارائه دهند.
6فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
7گذارندن حداقل 120 ساعت ضمن خدمت مرتبط با امور تربیتی و مهارت های معلمی برای پذیرفته شدگان رشته های غیر امور تربیتی در دو سال نخست استخدام الزامی است.
8شهرستان هایی که در جدول فهرست شغل محل های اداره کل آموزش و پرورش استان ها، دارای چند منطقه آموزش و پرورش هستند، منطقه آموزش و پرورش فرد قبول شده ، توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه در یکی از مناطق آموزش و پرورش همان شهرستان تعیین خواهد شد.

نکته: موارد 4، 6 و 7 مندرج در جدول فوق در شرایط اختصاصی دفترچه استخدامی مربی امور آموزش معلولین ذکر نشده است.

شرایط دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

 • داوطلبانی که جزء پذیرفته شدگان نهایی کلیه عنوان شغلی های فوق هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی از موارد لازم برای استخدام نهایی داوطلبان در نظر گرفته شده است.
 • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.
 • داوطلبانی که در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع شرکت نکنند، به منزله انصراف آن ها از ادامه روند استخدام تلقی می شود و می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نمایند.
 • قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.
 • مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.
 • تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • متقاضیان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی که قرار است در سال ۱۴۰۲ برگزار گردد، مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و همچنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند کرد.
 • پردیس های دانشگاه فرهنگیان، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند؛ اما در صورت تقاضای داوطلبان می توانند خدماتی را با دریافت هزینه مربوطه ارائه کنند.
 • مدت دوره یکساله مهارت آموری جزو سنوات خدمت محسوب نخواهد شد و گواهی آن دارای ارزش برای ادامه تحصیل نمی باشد.

امکان ثبت نام در آزمون استخدامی دبیری و آموزگاری برای شرکت کنندگان در آزمون آموزگار ابتدایی و استثنایی نیز وجود خواهد داشت، اما در صورت پذیرفته شدن نهایی در عنوان شغلی آموزگاری، از فرآِیند استخدام عنوان شغلی دبیری و هنرآموزی حذف می گردند.

 

توجه داشته باشید تنها در صورتی که از تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش برخوردار هستید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایید. چرا که مطابق با مندرجات دفترچه، چنانچه مشخص گردد داوطلب دارای یک یا تمامی این شرایط نبوده است، ثبت نام وی حتی در صورت قبولی در آزمون، بدون بازگردانی مبلغ واریز شده لغو خواهد شد.

شرایط سنی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

داشتن سن مناسب یکی از ملاک های مهم افرادی است که می خواهند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

 •  شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش حداقل 20 سال و حداکثر 40 سال برای فارغ التحصیلان کارشناسی و ارشد
 • داوطلبان جانباز، آزاده، فرزند شهدا، فرزند جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر می توانند بدون در نظر گرفتن حداکثر شرط سنی ثبت نام نمایند.
 • تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید سه ماه پس از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.
 • مدت زمانی که داوطلبان به صورت تمام وقت در واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی همکاری نموده اند به حداکثر شرط سنی اضافه می گردد.
 • برای داوطلبان با وضعیت تاهل و داشتن هر فرزند، از 1 الی 5 سال به حداکثر شرط سنی تعیین شده اضافه می گردد.
 • حداکثر شرایط سنی افراد مذکور در قسمت زیر متفاوت خواهد بود:
  1. اضافه شدن 5 سال به حداکثر سن داوطلبانی که پدر، مادر، همسر و برادر شهید هستند.
  2. اضافه شدن حداکثر شرط سنی به اندازه مدت زمانی که افراد به طور داوطلبانه در جبهه حضور پیدا کرده، بستری شده یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت داشته اند.
  3. اضافه شدن شرط حداکثر سنی به میزان مدت اسارت دشمن بعثی یا گروه های ضد انقلابی در طول جنگ برای این دسته از داوطلبان.

حداقل معدل ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

شاید بسیاری از افراد علاقه مند و واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ این سوال را در ذهن داشته باشند که حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش چند است؟! لازم است بدانید تعیین شرط معدل در سال های گذشته در نظر گرفته می شود اما با بررسی های انجام شده، این روند از سال 99 لغو شده و برای نام نویسی داوطلبان با معدل مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد.

شرایط بومی بودن برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

جذب افراد از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در مشاغل مربوطه به صورت استانی و بومی (به جز شهر تهران و مراکز استان ها) است. در ادامه شرایط بومی بودن در آزمون های استخدامی را ذکر کرده ایم.

 • بومی بودن یعنی داوطلب متولد و یا ساکن شهرستان محل تقاضا با سابقه سکونت 10 سال باشد.
 • شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه با شهرستان مورد تقاضا باید یکی باشد.
 • تایید سکونت 10 ساله در شهرستان محل تقاضا با ارائه استشهاد محلی (بر اساس فرم پیوست داخل دفترچه ثبت نام) که ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) است، امکان پذیر می باشد. این فرم را باید در زمانی که برای استخدام به دستگاه مورد نظر معرفی می شوند، ارائه دهند.
 • داوطلبان بومی شهرستانی به جز تهران و مراکز استان ها که مایل به استفاده از بومی گزینی هستند، باید در هنگام ثبت نام گزینه “من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم” را انتخاب نمایند.

اگر اختلاف نظر یا ابهامی در خصوص شهرستان محل تولد وجود داشته باشد، ملاک عمل، نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه می باشد.

در صورتی که داوطلب گواهی تحصیل در دوره های ابتدایی و متوسطه اول و دوم (راهنمایی و دبیرستان نظام قدیم) با تایید اداره آموزش و پرورش در شهرستان مورد تقاضا اخذ نموده، می تواند به عنوان تمام یا بخشی از سابقه 10 سال سکونت در شهرستان مورد نظر استفاده شود. علاوه بر این باید فرم استشهاد محلی مبنی بر سکونت فعلی داوطلب در همان شهرستان را ارائه دهد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم

برای استخدام در آموزش و پرورش به عنوان معلم 2 راه وجود دارد که شامل شرکت در کنکور سراسری و ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. توجه داشته باشید که با مدرک دیپلم نمی توانید در آموزش و پرورش به عنوان معلم استخدام شوید.

 

اولین راه برای استخدام در آموزش و پرورش به عنوان معلم، شرکت در کنکور سراسری است. برای ثبت نام در کنکور، داوطلبان باید مدرک دیپلم داشته باشند که در صورت کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان، به این دانشگاه راه می یابند. در نهایت پس از گذراندن دوره کارشناسی که 4 سال می باشد، به عنوان معلم در آموزش و پرورش مشغول به کار می شود.

 

دومین راه ورود به شغل معلمی، شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش است. ثبت نام و شرکت در این آزمون با داشتن مدرک دانشگاهی حداقل کارشناسی امکان پذیر می باشد. در بیشتر رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد الزامیست. شایان ذکر است در بعضی موارد و رشته های خاص جذب استاد کار با مدرک کاردانی نیز صورت خواهد گرفت.

امتیازات و سهمیه های قانونی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

بخشی از دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به درج  سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اختصاص داده شده است. این موارد به شرح زیر می باشند:

امتیازات و سهمیه های قانونی ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402
عنوان سهمیه یا امتیازشرایط
سهمیه ایثارگرانجذب ایثارگرن از محل سهمیه های قانونی 25 و 5 درصد انجام می پذیرد. مشمولینی که قصد استفاده از سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران را دارند، می بایست حداقل 80 درصد حدنصاب علمی آخرین فرد پذیرش شده در سهمیه آزاد را به دست آورند.
سهمیه معلولین3 درصد سهمیه برای معلولان در نظر گرفته شده است و مشمولان این امتیاز می توانند با ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی، از سهمیه 3 درصدی که برای آن ها در نظر گرفته شده، استفاده نمایند.
امتیاز حافظان قرآنبر اساس آخرین مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، 10 درصد به امتیاز کسب شده حافظان قرآن دارای درجات 1 تا 3 اضافه خواهد شد.
امتیاز بومی شهرستانیدر صورتی که داوطلبان بومی شهرستان ها بتوانند در آزمون کتبی شامل دروس عمومی 40 درصد  و 60 درصد برای حیطه تخصصی کسب کند؛ نمره وی با ضریب 1/4 (یک و چهار دهم) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این سهمیه برای تمامی شهرستان ها به استثنای شهر تهران  و مراکز استان ها اعمال می شود.
امتیاز متاهلینبه ازای تاهل و همچنین هر فرزند 2 درصد به امتیاز آزمون کتبی داوطلب اضافه می شود. البته نهایتا تا مجموع 10 درصد امکان اعمال سهمیه متاهیلین به امتیاز آزمون کتبی متقاضیان وجود دارد.

تقویم زمانی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش 1402

 • زمان ثبت نام آزمون : 27 تا 31 خرداد 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون (دبیری و هنرآموزی) : تا 3 تیر 1402
 • دریافت کارت ورد به جلسه : 9 مرداد 1402
 • برگزاری آزمون : 12 مرداد 1402
 • اعلام نتایج اولیه : نیمه اول شهریور 1402
 • زمان مصاحبه : احتمالا اواسط شهریور 1402
 • اعلام نتایج نهایی : احتمالا اواخر مهر 1402
نکات مهم ⭐
 • داشتن حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال تمام برای مقطع کارشناسی و ارشد لحاظ شده است.
 • شرط حداقل معدل برای استخدام آوزش و پرورش، از شرایط ثبت نام در این آزمون حذف شده است.
 • مواد آزمون در 3 بخش عمومی، اختصاصی و تخصصی می باشد.
 • داوطلبان آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنایی می توانند در این دوره 3 کد شغل محل را به شرط یکسان بودن شغل در اولویت قرار دهند.
 • تمامی تغییرات و شرایط در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مقاله فوق درج شده است.
 • جهت مطالعه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ باید چند سال سن داشته باشند؟

شرط سنی افراد حداقل 20 و حداکثر 40 سال می باشد.

2- آیا شرایط اختصاصی و عمومی ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و آموزگاری یکسان است؟

بله تا حد زیادی یکسان است.

3- آیا حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش تعیین شده است؟

خیر، ثبت نام و شرکت در این آزمون دارای شرط معدل نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲,۹۸۴ نظر
 1. امیر

  سلام من مدرک کاردانی ساختمان دارم میخاستم ببینم از چه طریق می‌توانم جذب آموزش پرورش شوم

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   برای استخدام در آموزش و پرورش نیاز است تا در صورت انتشار دفترچه در آزمون ورودی این ارگان شرکت کنید.

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   برای استخدام در آموزش و پرورش نیاز است تا در صورت انتشار دفترچه در آزمون ورودی این ارگان شرکت کنید.

 2. Yasaman

  سلام کاردانی کدوم رشته ها میتونند در آزمون شرکت کنند؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، آزمون استخدامی آموزش و پرورش حداقل با مدرک کارشناسی پذیرش نیرو دارد و رشته های مورد پذیرش در دفترچه ی ثبت نام مشخص می شود.

 3. سارا

  سلام
  من کاردانی شیمی محض دارم اگه کارشناسی ناپیوسته مترجمی زبان رو بگیرم فقط میتونم آزمون رو شرکت کنم؟ یعنی توی مصاحبه این شرایط رو قبول نمیکنن

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود خیر، شما هیچ منعی برای شرکت در آزمون و مصاحبه نخواهید داشت.

 4. محمد

  سلام با معافیت تحصیلی که دیپلم دارم و دارم فوق دیپلم کاردانی میخوانم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود خیر، حداقل مدرک کارشناسی می باشد.

 5. اسماعیلی

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید با مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات _مدیریت میتونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم ؟
  اگر با مدرکی که داریم نتونیم آزمون شرکت کنیم باید چیکار کنیم که بتونیم شرکت کنیم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام واحترام، در دفترچه ی ثبت نام، عنوان رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات کلیۀ گرایش ها (فوق لیسانس) ذکر شده و اگر رشته ی شما مرتبط با این عنوان باشد، شما شرایط شرکت در آزمون را دارید.

 6. اسماعیلی

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید با مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات _مدیریت میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   برای اطلاع از این موضوع نیاز تا دفترچه ثبت نامی این آزمون منتشر شود.

نمایش دیدگاه های بیشتر
مشاوره استخدامی پیج استخدامی