چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

زمان و شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی
شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دبیرستان انرژی اتمی از آن جا که دارای امکانات آموزشی بالایی است و از همه مهمتر وابسته به سازمان انرژی اتمی می باشد جزو مدارس برتر پایتخت محسوب می شود و دانش آموزان زیادی علاقمند به تحصیل در این دبیرستان می باشند. به همین جهت سعی کرده ایم در این مقاله به مهمترین سوالات دانش آموزان در رابطه با این دبیرستان که هم در دوره اول متوسطه و هم دوره دوم متوسطه پذیرش دانش آموز دارد، بپردازیم. سوالاتی همچون زمان و نحوه ثبت نام، زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی برای سال تحصیلی 97 – 98 و همچنین منابع آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی و …

ثبت نام دوره اول و دوم متوسطه برای رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی و در پایه دوازدهم تنها برای رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی انجام می شود.

زمان و نحوه ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

دبیرستان انرژی اتمی در دو دوره متوسطه اول و دوم اقدام به پذیرش دانش آموز می کند که ما در این قسمت به طور جداگانه به زمان و نحوه ثبت نام هر می پردازیم:

زمان و نحوه ثبت نام دوره اول متوسطه دبیرستان انرژی اتمی 

دبیرستان انرژی اتمی در دوره اول متوسطه هم پذیرش دانش آموز دختر و هم پذیرش دانش آموز پسر دارد. برای دوره اول متوسطه پذیرش به صورت بدون آزمون خواهد بود که دانش آموزان پسر بایستی برای پیش ثبت نام، به سایت ثبت نام این مدرسه به نشانی www.aeone.ir و دانش آموزان دختر نیز به سایت ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی به نشانی www.aehighschool.com مراجعه نمایند. پیش ثبت نام دوره اول متوسطه از 23 بهمن ماه آغاز شده و تا آخر فروردین ماه ادامه خواهد داشت. جهت انجام پیش ثبت نام می بایست ابتدا فایل عکس دانش‌آموز را بارگذاری نمایید و سپس فرم اطلاعات دانش آموز را تکمیل کنید. و در نهایت، اطلاعات کاربری خود در مدرسه انرژی اتمی دوره ی اول را یادداشت کنید، زیرا جهت پیگیری پیش ثبت‌ نام دانش آموز می بایست با همین اطلاعات کاربری وارد تارنمای مدرسه انرژی اتمی دوره ی اول بشوید. ( در مراحل بعدی مدارکی همچون کارنامه سه سال چهارم، پنجم و ششم، گزارش پیشرفت تحصیلی تربیتی ( کیفی – توصیفی ) و گواهی موفقیت‌ها در مسابقات آموزش و پرورش در سطح منطقه، شهر و کشور جهت بارگذاری از شما درخواست خواهد شد. ) دقت کنید که تا وقتی اطلاعات کاربری ( نام و گذرواژه ) را دریافت نکرده باشید پیش ثبت نام شما کامل نگردیده است. چنانچه در انجام مراحل پیش ثبت نام دچار مشکل شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. مشاوران مرکز، آماده پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

زمان و شرایط ثبت نام آزمون دوره دوم متوسطه دبیرستان انرژی اتمی 

ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی از 12 بهمن ماه سال جاری آغاز و تا اردیبهشت 97 ادامه خواهد داشت. شرط ثبت نام در آزمون ورودی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان انرژی اتمی کسب معدل بالای 19 در مقطع قبلی می باشد. جهت انجام ثبت نام بایستی به سایت www.aehighschool.com مراجعه نمایید. به این نکته نیز توجه کنید که ثبت نام دوره دوم متوسطه تنها برای دانش آموزان پسر انجام می شود.

منابع آزمون دوره دوم متوسطه دبیرستان انرژی اتمی

آزمون ورودی این مدرسه در دو مرحله انجام می شود. در مرحله اول تمامی دانش آموزانی که معدل سال قبل آن ها بالای 19 باشد می توانند ثبت نام و شرکت نمایند و مرحله دوم مختص دانش آموزانی است که در آزمون مرحله اول رشته های تجربی و ریاضی پذیرفته شده اند. توجه داشته باشید که آزمون مرحله دوم به صورت تشریحی و از دروس مرحله اول برگزار می گردد.

آزمون مرحله دوم برای دانش آموزان رشته علوم انسانی به صورت مصاحبه علمی خواهد بود.

منابع طرح سوالات آزمون مرحله اول پایه دهم
رشته علوم تجربی فیزیک – ریاضی – شیمی – زیست شناسی مرتبط با دوره اول متوسطه
رشته ریاضی فیزیک ریاضی – فیزیک مرتبط با دوره اول متوسطه
رشته علوم انسانی عربی – ادبیات – قرآن – مطالعات اجتماعی و تاریخ دوره متوسطه اول

کتاب های کمک آموزشی جهت آماده شدن برای این آزمون به پیشنهاد کادر دبیرستان انرژی  اتمی :

کتاب های گلستان و بوستان سعدی ( تصحیح غلام حسین یوسفی ) – غم نامه رستم و سهراب و رزم نامه رستم و اسفندیار ( نشر قطره ) – سوره فتح به همراه ترجمه – جزوه علوم اجتماعی ( که در سایت بارگذاری خواهد شد ) – ریاضی پایه نهم

منابع آزمون مرحله اول پایه یازدهم، در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی از دروس پایه دهم می باشد.

منابع آزمون مرحله اول پایه دوازدهم در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی از کلیه دروس پایه یازدهم و از کل کتاب می باشد.

برای پایه دوزادهم رشته علوم انسانی در دبیرستان انرژی اتمی، پذیرش وجود ندارد. ” 

زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی ( دوره دوم متوسطه )

آزمون ورودی پایه دهم رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی روز جمعه 4 خرداد ماه 1397 و آزمون ورودی پایه دهم رشته علوم انسانی روز پنج شنبه 3 خرداد 1397 برگزار خواهد شد. آزمون ورودی پایه یازدهم و دوازدهم نیز روز جمعه 21 اردیبهشت ماه 97 راس ساعت 8:30 دقیقه برگزار می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دبیرستان انرژی اتمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید