پنجشنبه , ۸ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی 99
مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

بسیاری از افراد برای راه یابی به عرصه اشتغال به دنبال استخدام در مشاغل ارگان های عضو دستگاه های اجرایی می باشند. متقاضیان برای شرکت در این آزمون استخدامی نیز مانند تمام آزمون ها، علاوه بر این که باید دارای شرایط ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی 99 باشند، لازم است یک سری از مدارکی که سازمان برگزار کننده آزمون تعیین کرده است را ارائه نمایند تا صحت اطلاعات شخصی آن ها اثبات گردد. این مدارک همواره در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی ذکر می شوند که معمولا شامل موارد قابل دسترس است. با توجه به اینترنتی بودن فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ، داوطلبان می بایست فایل اسکن شده مدارک لازم را تهیه کرده و در سامانه مربوطه بارگذاری کنند. توجه داشته باشید درصورت عدم تکمیل قسمت های مربوط به بارگذاری فایل مدارک، ثبت نام انجام نمی پذیرد.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را باید پس از تهیه فایل اسکن شده آن ها در سامانه ثبت نام بارگذاری نمود.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، لازم است داوطلبان به کسب اطلاعات در زمینه مدارک مورد نیاز پرداخته و آن ها را از قبل آماده کنند تا هنگام ارائه این مدارک و انجام فرآیند نام نویسی با مشکل مواجه نشوند چرا که بدون ارائه مدارک مشخص شدن صدق ادعای داوطلبان در دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی 99 امکان پذیر نمی باشد. به عنوان مثال اگر شرکت کنندگان دارای سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، باشند باید مدارک مربوطه مورد بررسی و تایید ارگان های پذیرنده واقع شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی عبارتند از:

 1. فایل اسکن شده عکس 3*4 داوطلب با مشخصات زیر که در دفترچه راهنمای ثبت نام عنوان شده اند:
 2. کارت ملی
 3. مدارک لازم جهت استفاده از سهمیه ایثارگران 5 درصد و یا معلولین عادی
 4. مدارک تحصیلی
 5. کارت معافیت و یا پایان خدمت برای داوطلبان آقا

توجه: عکس ارسالی باید دارای ویژگی های زیر باشد.

– عکس، رنگی و دارای پس زمینه سفید باشد.

– تمام رخ و با فرمت JPG باشد.

–  حداقل اندازه عکس 200×300 و حداکثر آن 300×400 پیکسل باشد.

– حجم فایل اسکن شده باید بین 15 تا 70 کیلوبایت باشد.

– حاشیه های اضافه عکس باید حذف شده و فاقد هر گونه اثر منگنه، مهر و … باشد.

– عکس بانوان باید با حجاب بوده و صورت کامل آن ها، مشخص باشد.

لازم به ذکر است که به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه اجباری نیست اما درصورت راه یافتن به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، همراه داشتن آن ها الزامی می باشد.

نکات قابل توجه پیرامون مدارک موردنیاز ثبت نام آزمون استخدامی اجرایی 99

 • اسکن فایل عکس نباید از روی کارت های شناسایی باشد.
 • چنان چه عکس ارسالی داوطلبان، غیر معتبر بوده و یا متعلق به خود آن ها نباشد، ثبت نام باطل شده و حق شرکت در آزمون از آن ها سلب می شود.
 • داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون را دارند، تاریخ مندرج بر روی گواهی موقت یا دانشنامه و کارت پایان دوره خدمت ضرورت یا معافیت آن ها، باید نشان دهنده تاریخی قبل از آخرین روز ثبت نام یعنی 29 شهریور ماه 99 باشد.
 • ملاک محاسبه سن افراد، اولین روز ثبت نام آزمون مشترک فراگیر یعنی 20 شهریور 99 می باشد.

توصیه می شود پیش از شروع زمان ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 99، دفترچه راهنمای مربوط به آن را پس از اعلام زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 به طور کامل مطالعه کرده و به بررسی و آماده کردن مدارک مورد نیاز بپردازید تا از ایجاد مشکلات احتمالی به هنگام ثبت نام جلوگیری به عمل آورده شود. پس از تکمیل کردن ثبت نام آزمون استخدامی، لازم است داوطلبان رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را بررسی نموده و با توجه به آن به تهیه منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مناسب اقدام کنند. چنانچه تمایل دارید بیشتر در جریان مسائل مربوط به این آزمون استخدامی قرار بگیرید، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- مدارک مورد نیاز برای ثبت نام چه زمانی باید ارائه شوند؟

برای نام نویسی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی لازم است عکس داوطلب با ویژگی های بیان شده در متن مقاله به صورت فایل اسکن شده در آمده و بارگذاری شود. سایر مدارک نیز به هنگام مصاحبه به ارگان های پذیرنده تحویل داده می شود.

2- چه مدارکی را باید جهت شرکت در این آزمون مورد نیاز می باشند؟

فایل اسکن شده عکس با ویژگی های تعیین شده، مدارک تحصیلی، مدارک مربوط به سهمیه ها، گواهی پایان خدمت یا معافیت شرکت کنندگان آقا و ...

3- چنانچه ارسال مدارک به درستی انجام نگیرد، ثبت نام داوطلب قابل قبول خواهد بود؟

خیر. در صورت وجود هرگونه کاستی در ارائه مدارک، ثبت نام داوطلب باطل می باشد.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  من دانشجو ترم ۷ رشته مهندسی مکانیک هستم
  آیا می توانم ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , مطابق دفترچه راهنمای ثبت نام مربوط به سال ۱۳۹۸ , یکی از شرایط لازم برای شرکت در این آزمون , داشتن گواهینامه موقت یا مدرک فارغ التحصیلی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ می باشد و دانشجویان مقطع کارشناسی , اجازه شرکت در این آزمون را ندارند .

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی