سه شنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مدارک ضروری نام نویسی ارشد دانشگاه آزاد 99
مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از سال 96 تاکنون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است و متقاضیان هر دو دانشگاه (سراسری و آزاد) تنها در یک آزمون که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت خواهند کرد. داوطلبانی می توانند در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد شرکت نمایند که تمامی شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارا و مدارک لازم برای ثبت نام را در دسترس خود داشته باشند. ثبت نام آزمون ارشد برای سال 99 در آذرماه می باشد. داوطلبانی که اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اند و فرم آن ها نیاز به ویرایش دارد می توانند در تاریخ مجدد ثبت نام ، نسبت به ویرایش آن اقدام نمایند.

داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو کد رشته امتحانی (اصلی و شناور) هستند باید در موعد مقرر در یک فرم ثبت نام اقدام به درج کد رشته های اصلی و شناور نمایند.

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 به صورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان فقط باید اسکن عکس پرسنلی خود را در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org بارگذاری نمایند.

اسکن عکس داوطلب

  • عکس داوطلب باید تمام رخ و در سال جاری گرفته شده باشد.
  • سایز عکس باید 4*3 یا 4*6 باشد.
  • عکس داوطلب باید بدون اثر مهر ، منگنه و هر گونه لکه بوده و واضح و مشخص باشد.
  • فرمت عکس اسکن شده jpg و حجم آن 70 کیلوبایت باشد.
  • داوطلبان باید حاشیه های زائد عکس را حذف کنند.
  • اندازه عکس اسکن شده داوطلب باید حداقل 300 *200 و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
  • عکس باید رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
  • اسکن عکس از روی کارت ملی ، شناسنامه و … قابل قبول نمی باشد و باید از اصل عکس اسکن گرفته شود.

با توجه به مشکلات پیش آمده در آزمون های قبلی در ارتباط با ارسال اشتباه عکس داوطلبان ، و این موضوع برای داوطلبانی که خود یا فرد دیگری اطلاعات را وارد نموده و دقت لازم را نداشته است ، رخ داده است . لذا تاکید می شود داوطلبان بعداز تکمیل فرم ، تمامی اطلاعات ثبت نامی و عکس ارسال شده را کنترل کنند زیرا در صورت ارسال عکس اشتباه داوطلب متخلف شناخته شده و طبق مقررات با او رفتار خواهد شد. سایر مدارک مورد نیاز به شرح زیر می باشد:

سریال ثبت نام 

پیش از انجام ثبت نام ، داوطلبان باید کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد را خریداری نمایند. پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و خرید کارت ، به صورت اینترنتی و توسط کارت بانکی عضو شبکه شتاب در سایت سازمان سنجش انجام می شود. با پرداخت هزینه ، سامانه یک کد 12 رقمی با عنوان “سریال ثبت نام “ در اختیار داوطلبان قرار می دهد که داشتن این کد برای انجام ثبت نام ضروری می باشد.

سریال علاقمندی 

داوطلبانی که علاقه دارند تا در رشته های ارائه شده دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی شرکت کنند باید کارت اعتباری مربوط به آن را پیش از انجام ثبت نام خریداری کنند و شماره سریال 10 رقمی با عنوان “سریال علاقمندی” از سامانه دریافت نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که کلیه پرداخت ها تنها از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

تذکر1 : داوطلبان می توانند علاوه بر کد رشته اصلی در یک رشته محل دیگر با عنوان “رشته شناور” شرکت نمایند که در این صورت می بایست یک کارت اعتباری دیگر برای رشته دوم خریداری کرده و مجددا کد سریال ثبت نام دریافت نمایند. لیست رشته های شناور در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود دارد و شامل 63 کد رشته امتحانی مختلف می باشد.

تذکر2: داوطلبان توجه داشته باشند که تمامی اطلاعات مربوط به سریال های ثبت نام و علاقمندی ، شماره پرونده و کد رهگیری 16 رقمی که در پایان ثبت نام از سامانه دریافت کرده اند را حتما تا اتمام کلیه مراحل آزمون و حداقل تا یکسال نزد خود حفظ نمایند.

تذکر 3: داوطلبانی که کم بینا یا نابینا ، کم شنوا یا ناشنوا و یا معلول جسمی حرکتی هستند باید در فرم ثبت نام ، بخش مربوط به وضعیت خود را علامت بزنند. وضعیت معلولیت این داوطلبان از سازمان بهزیستی کشور استعلام خواهد شد لذا داوطلبانی که هنوز در سازمان بهزیستی تشکیل پرونده نداده اند لازم است نسبت به انجام آن اقدام نمایند.

علاوه بر موارد ذکر شده داوطلبان باید شناسنامه ، کارت ملی و مدارک تحصیلی مقطع کاردانی یا کارشناسی خود را در موقع ثبت نام در دسترس داشته باشند تا اطلاعات خواسته شده مربوط به آن ها را تکمیل نمایند. دانشجویانی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 99 فارغ التحصیل می شوند و دانشجوی سال آخر محسوب می شوند باید میانگین نمرات خود را تا تاریخ 30 بهمن ماه 98 در مرحله دریافت کارت شرکت در آزمون در قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و آماده بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند ثبت نام خود را در سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره