خانه تیزهوشان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

زمان نام نویسی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403
مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

مدارس سمپاد یا همان تیزهوشان از جمله آموزشگاه های تراز اول مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم در سراسر کشور محسوب می شود که هر ساله به صورت محدود اقدام به جذب دانش آموز در پایه نهم می کند. تحصیل در این مدارس به علت بهره گیری از امکانات آموزشی برتر، استفاده از معلم ها و کادر مدیریتی مجرب و حرفه ای، اختصاص کلاس های فوق درسی و برنامه های آموزشی مکمل جهت تقویت سطح علمی دانش آموزان و… بسیار پرطرفدار است و همین امر موجب می گردد بسیاری از علاقه مندان برای موفقیت، به ثبت نام در کلاس تیزهوشان نهم روی آورند.

دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در مدارس سمپاد هستند و از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نیز برخوردار می باشند، می توانند با شرکت در آزمون تیزهوشان که سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان جهت کشف استعدادهای برتر و شناسایی دانش آموزان خلاق و مستعد برگزار می کند، شرکت نموده و در صورت کسب نمره قابل قبول در این امتحان ورودی، به ادامه تحصیل در این مدارس بپردازند.

در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان از سوی سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان منتشر نشده است

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

افرادی که پس از مطالعه شرایط نام نویسی و پذیرش در مدارس تیزهوشان، خود را واجد شرایط ادامه تحصیل در پایه دهم متوسطه دوم این مدارس می یابند، می توانند در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم نسبت به تکمیل اینترنتی این پروسه اقدام نمایند. بازه زمانی دقیق نام نویسی آزمون سمپاد پایه دهم از طریق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم و اخبار سایت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان اطلاع رسانی می شود و معمولا پس از پایان، مورد تمدید قرار می گیرد تا متقاضیان بازمانده از روند نام نویسی نیز بتوانند آمادگی خود را برای شرکت در این ماراتون بزرگ اعلام نمایند.

در حال حاضر خبری از زمان دقیق  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 در دسترس نیست؛ به محض انتشار اخبار مربوطه ز طریق هیمن ایت اطلاع رسانی خواهد شد، همچنین شما می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار در زمینه نام نویسی مدارس سمپاد، در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضو شوید.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403

فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان انجام می پذیرد. بنابراین، داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون می بایست با مراجعه به سامانه مربوطه در زمان مقرر، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام، به روش ذیل اقدام نمایند.

  • به سایت نام نویسی آزمون تیزهوشان نهم به دهم به نشانی اینترنتی pada.medu.ir مراجعه کرده و با درج کدملی و رمز عبور خود، وارد سامانه شوید. سپس می بایست گزینه «آموزشی» را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403

  • از میان آیکون های نمایش داده شده بر روی «آزمون ورودی استعدادهای درخشان» کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402-1403

  • در این مرحله لازم است ابتدا نام کاربری (کد ملی دانش آموز بدون صفر)، کلمه عبور (تعیین شده از سوی مدرسه) و کد امنیتی را وارد کرده و گزینه «ورود کاربران» را بفشارید.
  • در ادامه پس از ورود به پنل کاربری فرم تقاضانامه خود را بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان تکمیل نموده و هزینه اعلام شده را پرداخت نمایید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که در فرم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، باید رشته تحصیلی مورد نظر و 3 مدرسه تیزهوشان نزدیک محل زندگی خود را به ترتیب اولویت انتخاب کنید. پس از انجام تمامی این مراحل نیز سامانه یک کد پیگیری صادر خواهد کرد که می بایست از آن پرینت تهیه کرده و تا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم نزد خود نگه دارید.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 تا چه زمانی مهلت دارد؟

در حال حاضر خبری از مهلت ثبت نام در آزمون مذکور منتشر نشده است.

2- ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 از چه طریقی انجام می پذیرد؟

ثبت نام داوطلبان در این رویه به صورت اینترنتی و از طریق سایت pada.medu.ir انجام می گردد.

3- آیا فرایند نام نویسی داوطلبان در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 - 1403 مستلزم پرداخت هزینه است؟

بله، داوطلبان می بایست مطابق آخرین تصمیمات سازمان مربوطه، در حین ثبت نام یا مدتی پس از پایان مهلت نام نویسی نسبت به پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام اقدام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج کنکور