تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وازرت بهداشت درمان و آموزش کشور برای جذب نیرو های متخصص و کارآمد در مقطع دکتری ، هرساله توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام به جذب دانشجو می نماید. ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دارو سازی و دندان پزشکی سال تحصیلی 98 – 99 از 16 بهمن ماه آغاز و تا 27 بهمن ماه 97 ادامه خواهد داشت. داوطلبان واجد شرایط برای شرکت در این آزمون ابتدا باید دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود و به دقت مطالعه نمایند. در این میان داوطلبانی هستند که در مهلت اولیه موفق به ثبت نام نشده اند که می توانند در فرصت های مجددی که برای ثبت نام جاماندگان در نظر گرفته می شود اقدام به ثبت نام نمایند.

پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت سال تحصیلی 97 – 98 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند ، مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

فرصت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت  98

هر ساله داوطلبان زیادی برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (ph.D) در موعد مقرر اقدام می کنند. اما در این میان متقاضیانی هستند که بنا به دلایلی موفق به انجام ثبت نام در زمان تعیین شده نمی شوند. به دلیل افزایش تقاضای داوطلبان در خصوص ثبت نام آزمون دکتری ، مرکز سنجش پزشکی مهلت مجددی را برای نام نویسی این دسته از علاقمندان قرار می دهد. در ادامه مطلب به فرصت های مجددی که در اختیار داوطلبان قرار داده می شود اشاره شده است.

فرصت اول

علاقمندان به ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 که در زمان تعیین شده نتوانسته اند ثبت نام خود را انجام دهند می توانند از روز یکشنبه 12 اسفند ماه تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه 14 اسفند ماه 97 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی برای نام نویسی خود اقدام نمایند. برای اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانید عضو  کانال تلگرام دکتری شوید و آگاهی های لازم را کسب نمایید. در ضمن ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در این بازه زمانی امکان پذیر می باشد.

فرصت دوم

در سال گذشته مرکز سنجش آموزش پزشکی برای داوطلبان دوره دکتری تخصصی و پژوهشی (ph.D) که در فرصت های اعلام شده موفق به ثبت نام نشده بودند مجددا زمانی را برای نام نویسی آن ها مشخص کرد. با توجه به جدول زمان بندی آزمون دکتری سال گذشته ، داوطلبان از ساعت 9 صبح الی ساعت 24 روز دوشنبه 20 فروردین ماه با مراجعه به سایت sanjeshp.ir توانستند نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. احتمالا امسال نیز وزارت بهداشت مجددا این فرصت را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

فرصت سوم

بر خلاف آزمون هایی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، امکان ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه در آزمون های وزارت بهداشت وجود ندارد. به همین دلیل مرکز سنجش آموزش پزشکی یک فرصت یک روزه در 22 لغایت 23 اردیبهشت ماه برای ویرایش اطلاعات قرار داده است تا در صورت وجود مغایرت در فرم ثبت نام داوطلبان ، نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

نکاتی در خصوص ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

  • پیش از اقدام به ثبت نام ، داوطلبان ابتدا باید دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دارو سازی و دندان پزشکی سال تحصیلی 98 – 99 را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دریافت نمایند و به دقت مطالعه کنند و چنانچه واجد تمامی شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت هستند در سایت مذکور ثبت نام خود را انجام دهند.
  • ثبت نام و ارسال اسکن مدارک خواسته شده از تاریخ 16 لغایت 27 بهمن ماه 97 در سایت مربوطه انجام می گیرد. داوطلبانی که هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را واریز کرده اند مجاز به شرکت در این آزمون می باشند. مبلغ تعیین شده برای آزمون کتبی 75 هزار تومان و برای دریافت خدمات پیام کوتاه 500 تومان می باشد که متقاضیان با پرداخت آن در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و دریافت کد پرداخت ، مجاز هستند ثبت نام خود را آغاز نمایند. (پرداخت هزینه توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی فعال دارند انجام می گیرد.)
  • توجه : داوطلبانی که متقاضی شرکت در دو رشته (مجموعه) هستند باید برای هر یک پرداخت جداگانه انجام دهند.
  • برای جلوگیری از هرگونه اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام ، داوطلبان باید بعد از مطالعه کامل فرمی که به صورت نمونه در صفحه 46 دفترچه قرار دارد ، فرم ثبت نام اصلی را تکمیل نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره