تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی

یکی از ارگان هایی که در عرصه بیمه در کشور مشغول به کار می باشد، سازمان تامین اجتماعی ایران است که مسئولیت بیمه افراد در اصناف مختلف از جمله صنف کارگر، حقوق بگیران و همچنین افراد دارای مشاغل آزاد را بر عهده دارد. این ارگان غیر دولتی، هر ساله برای تکمیل و تامین نیروی انسانی خود در بخش اجرایی و اداری سازمان از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. به همین جهت، سازمان مذکور هر ساله آزمونی تحت عنوان “آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی” را برگزار می کند که داوطلبان علاقه مند می توانند با شرکت در آزمون کتبی و سپس مصاحبه حضوری برای استخدام در این سازمان اقدامات اولیه را به انجام رسانده و در نتیجه در صورت پذیرش نهایی، در یکی از بخش های سازمان استخدام شوند.

لازم است بدانید که زمان نام نویسی در سال های مختلف متفاوت بوده و داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور جهت ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین اجتماعی اقدام نمایند.

نتایج آزمون استخدام سـازمان تامین اجتماعی، در تاریخ 26 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش و آزموش کشور در دسترس شرکت کنندگان قرار گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 99

مطابق با اعلام سازمان تامین اجتماعی، نتایج آزمون استخدامی این سازمان که در روز 21 شهریور ماه سال جاری برگزار گردید و در تاریخ دوشنبه 26 آبان ماه  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعلام شد. همچنین شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی نیز در راستای جذب نیرو به صـورت قرارداد موقت شرکتی در این بخش از سازمان، آزمونی مجزا در تاریخ 2 آبان ماه برگزار کرد که نتایج مربوط به آن در 20 آبان ماه امسال از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

با توجه به این که تا کنون زمان دقیق دریافت کارنامه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است، توصیه می کنیم ما را در  کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراهی نمایید تا از تمامی اخبار پیرامون این آزمون در اسرع وقت مطلع شوید.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 99

مشاهده و دریافت نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی به صورت اینترنتی از طریق سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود و بدین گونه شرکت کنندگان می توانند نتایج آزمون کتبی خود را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله مشاهده نمایند.

  • برای مشاهده کارنامه خود ابتدا به سایت سازمان سنجش آزمون کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  • گزینه “سایر آزمون های استخدامی” که در قسمت راست صفحه پیش رو تعبیه شده است را انتخاب کنید.
  • بر روی لینک فعال “کارنامه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 99” کلیک نمایید.
  • در این مرحله با صفحه ای مواجه می شوید که با انتخاب یکی از دو روش جستجوی نتیجه با شماره پرونده (شماره پرونده، شماره شناسنامه و کد امنیتی) و یا جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی (شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد) و درج اطلاعات مورد نیاز در کادرهای مربوطه می توایند به نتایج آزمون خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین مشاهده نتایج آزمون شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی 99 نیز توسط سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir انجام می پذیرد که مراحل انحجام آن به شرح زیر است.

  • در ابتدا وارد سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شوید.
  • بر روی اولین عبارت “آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی)” کلیک نمایید.
  • در این بخش وارد صفحه جدید می شوید گزینه سبز رنگ “ورود به پروفایل” را انتخاب کنید.
  • در صفحه مربوط به آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی کلید “ورود به پروفایل” را بفشارید.
  • در انتها با وارد کردن فیلد های مربوط به “کد ملی”، “کد رهگیری” و “کد امنیتی” و کلیک بر روی عبارت “ورود به پروفایل کاربری”، نتایج آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی برای شما قابل مشاهده است.

همان طور که گفته شد، کارنامه اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ دوشنبه 26 آبان ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد و از متقاضیانی که موفق به کسب حدنصاب نمره آزمون کتبی شده باشند، برای بررسی مدارک و حضور در جلسه مصاحبه دعوت به عمل می آید. لازم است بدانید که دعوت به مصاحبه برای استخدام در این ارگان به منظور پذیرش قطعی شخص نمی باشد و علاوه بر تایید صلاحیت مدارک، داوطلب می بایست امتیاز لازم را در جلسه مصاحبه کسب کند.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی چه زمانی اعلام می شود ؟

این نتایج در اواخر آبان ماه 99 اعلام خواهد شد. همچنین نتایج آزمون شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی نیز در 2 آبان ماه منتشر گشت.

2- سایت مربوط به نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی کدام است؟

مشاهده و دریافت نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی به صورت اینترنتی از طریق سامانه سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- اعلام نتایج آزمون شـرکت کار و تامین متعلق به سـازمان تامین اجتماعی 99 از طریق کدام سامانه انجام می پذیرد؟

اعلام نتایج این آزمون از طریق سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir انجام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی