خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

کارنامه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401، پس از شرکت در آزمون کتبی مربوطه باید در انتظار شروع فرآیند اعلام نتایج باشند. در سال 1401 این آزمون استخدامی دو مرتبه برگزار شد که مجری های برگزارکننده سایت جهاد دانشگاهی و سازمان سنجش بوده اند. در هنگام انتشار نتایج اولیه استخدامی این سازمان، اسامی افرادی که حد نصاب علمی لازم را کسب نموده اند تا 3 برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. سپس پذیرفته شدگان بایستی مدارک لازم را تهیه و در زمان مقرر در اختیار سازمان مذکور قرار دهند و در صورت تایید مدارک شان بایستی خود را آماده شرکت در مصاحبه استخدامی تامین اجتماعی کنند. نتایج نهایی مبنی بر پذیرش مصاحبه کنندگان در قالب انتشار کارنامه نهایی از سایت ثبت نام آزمون اعلام خواهد شد.

لینک مستقیم مشاهده نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401

sanjesh.org
sanjesh.org

 

نتایج اولیه آزمون استخدامی تامین اجتماعی نوبت مهر ماه در روز شنبه مورخ 28 آبان ماه 1401 از سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

فرآیند استخدام سازمان تامین اجتماعی از طریق آزمون کتبی 1401 دارای 2 مرحله کلی بوده که در مرحله اول نتایج اولیه یا همان کارنامه شرکت کنندگان منتشر می شود و در مرحله بعدی پروسه بررسی مدارک و انجام مصاحبه صورت خواهد پذیرفت.

زمان نتایج آزمون تیر ماه 

پس از برگزاری آزمون استخدامی سازمان مذکور زمان انتشار کارنامه شرکت کنندگان که حدودا پس از گذشت دو ماه از این آزمون است نیز مشخص خواهد شد. بنابراین نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401 در تاریخ 7 شهریور ماه 1401 و از طریق سایت جهاد دانشگاهی اعلام شد. پس از این مرحله، داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب قبولی در آزمون کتبی شده باشند، به صورت 3 برابر ظرفیت برای بررسی مدارک و مصاحبه فراخوانده می شوند.

زمان انتشار نتایج نهایی که لازمه آن تحویل و بررسی مدارک و پس از آن فرآیند مصاحبه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401 می باشد، برای آزمون نوبت تیر ماه 1401 هنوز اعلام نشده اما به محض انتشار اطلاعیه ای در این خصوص، اخبار جدید از طریق به روزرسانی این مقاله به اطلاع عموم خواهد رسید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی تیر ماه 1401
عنوانزمان اعلام نتایج
نتایج اولیه7 شهریور ماه 1401
نتایج نهاییحدودا در آبان ماه 1401

زمان نتایج آزمون مهر ماه 

علاوه بر آزمون تیر ماه، آزمون دیگری به منظور جذب نیروی مورد نیاز برای این سازمان در نظر گرفته شد که ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش بوده و برگزاری آن در مهر ماه صورت گرفته است. بنا بر اطلاعیه ای که از سوی سایت سازمان سنجش منتشر شد نتایج اولیه آزمون نوبت دوم در روز شنبه مورخ 28 آبان ماه از سایت نام برده منتشر می شود. در حال حاضر، زمان اعلام نتایج نهایی آزمون تامین اجتماعی 1401 به طور دقیق مشخص نشده اما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در خصوص نتایج مصاحبه استخدامی این سازمان مطلع شوید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی مهر ماه 1401
عنوانزمان اعلام نتایج
نتایج اولیهروز شنبه مورخ 28 آبان ماه 1401
نتایج نهاییحدودا در دی ماه 1401

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 1401

نتایج اولیه آزمون استخدامی تامین اجتماعی به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد و پس از آن با ارسال پیامک یا برقراری تماس با افراد پذیرفته شده، از آن ها برای انجام مراحل بعدی دعوت می گردد که در ادامه تمامی مراحل تشریح می شود.

نتایج آزمون تیر ماه 

داوطلبانی که در آزمون تیر ماه استخدام سازمان تامین اجتماعی شرکت نموده بودند، می بایست برای مشاهده نتایج آزمون کتبی خود در موعد مقرر به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه نموده و مراحل زیر را پشت سر بگذارند.

 • ورود به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir و کلیک بر روی آیکون “ورود به پروفایل”مرحله اول نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی جهاد دانشگاهی
 • در این صفحه اطلاعات کادرهای کد ملی و کد رهگیری را تکمیل نموده و سپس گزینه “ورود به پروفایل” را بفشارید.مرحله دوم نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی جهاد دانشگاهی

انتظار می رود انتشار نتایج نهایی آزمون تیر ماه استخدامی تامین اجتماعی از طریق همین سایت و همین روش قابل مشاهده باشد.

نتایج آزمون مهر ماه 

از آن جایی که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام این آزمون مهر ماه از طریق سایت سازمان سنجش انجام گرفت، در نتیجه کارنامه نتایج آن نیز از طریق همین سایت منتشر می شود که به منظور مشاهده آن باید مطابق مراحل زیر عمل کنید.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی سمت راستمرحله اول مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی نوبت دوم تامین اجتماعی ۱۴۰۱
 • کلیک بر روی لینک فعال “سیستم کارنامه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401”مرحله دوم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی نوبت دوم تامین اجتماعی ۱۴۰۱

 

 • درج اطلاعات خواسته شده به یکی از دو روش زیر و فشردن کلید “ورود به سیستم”
 1. شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امینتی
 2. شماره داوطلبی، نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتیمرحله سوم مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی نوبت دوم تامین اجتماعی ۱۴۰۱

نتایج نهایی

این نتایج که در خصوص اعلام اسامی پذیرفته شدگان برای استخدام در این سازمان می باشد، انتظار می رود در موعد مقرر شده از طریق سایت مذکور یا طبق روال سال های گذشته با ارسال پیامک اطلاع رسانی گردد. در صورت انتشار کارنامه نهایی شرکت کنندگان در سایت سازمان سنجش، نحوه مشاهده آن ها مطابق با مراحل فوق می باشد.

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401

پس از مشاهده و دریافت نتایج، داوطلبانی که به هر دلیلی به مندرجات کارنامه خود اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به سایت ثبت نامی آزمون درخواست خود را ثبت کرده و در دست بررسی قرار دهند.

اعتراض به نتایج آزمون تیر ماه

همان طور که اذعان شد، شرکت کنندگان در نوبت اول این آزمون می توانند از سایت جهاد دانشگاهی نتایج خود را مشاهده نمایند. با استناد به دفترچه راهنما و اطلاعیه های منتشر شده از سوی این سایت در زمان اعلام نتایج اولیه، اخباری در خصوص امکان اعتراض به نتایج وجود نداشته اما ممکن است زمینه آن برای نتایج نهایی مهیا شود که در این صورت از طریق به روزرسانی این مقاله می توانید از تازه ترین اخبار مربوطه آگاه شوید.

اعتراض به نتایج آزمون مهر ماه

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نوبت دوم در صورت مشاهده هرگونه اشکال می توانند از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش طی مراحل زیر درخواست خود را ثبت نمایند.

 • ابتدا به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی قسمت “ارسال درخواست” کلیک نمایید.مرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401
 • در ادامه با کلیک بر روی آیکون “ورود به سامانه” وارد حساب خود شوید. توجه داشته باشید درصورتی که هنوز در سامانه ثبت نام نکرده اید می بایست این فرآیند را تکمیل نمایید. مرحله دوم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • در صورتی که هنوز ثبت نام نکردید، می توانید با تکمیل فرمی که در تصویر زیر مشاهده می کنید در سامانه نام نویسی نمایید. پس از تکمیل فرم با اطلاعات خواسته شده، با تیک دار کردن عبارت پایین صفحه گزینه “تایید” را انتخاب کنید.
  مرحله سوم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • در ادامه می بایست رمز عبور خود را در کادر مربوطه درج نمایید که این کد در مراحل ثبت نام از طریق ارسال پیامک برای شما ارسال می شود.مرحله چهارم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • در این مرحله آیکون “درخواست جدید” را انتخاب نمایید.مرحله پنجم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • در انتها، با انتخاب نوع آزمون و سال برگزاری آن، درخواست خود را ثبت کنید.مرحله ششم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

نکات مربوط به پذیرش در استخدامی تامین اجتماعی 1401

توجه به نکات زیر برای آگاهی از نحوه پذیرش و سنجش داوطلبان در فرآیند استخدامی تامین اجتماعی 1401 می تواند کمک کننده باشد.

 • در زمان انتشار کارنامه آزمون کتبی نام کسانی که موفق به کسب حد نصاب لازم شده اند تا 3 برابر ظرفیت به عنوان پذیرفته شدگان اولیه منتشر می شود. حد نصاب علمی مذکور عبارت است از 50 درصد میانگین امتیاز 3 نفر برتر در هر شغل که در محاسبه آن اهمیت دروس عمومی به میزان 40 درصد و دروس تخصصی 60 درصد می باشد.
 • پس از انجام جلسات مصاحبه، پذیرفته شدگان را تا یک برابر ظرفیت (یعنی به عنوان نفر اصلی) به واحد گزینش معرفی می کنند. این افراد بر اساس مجموع نمره کل نهایی کسب شده آنان با وزن 60 درصد برای آزمون کتبی و 40 درصد برای مصاحبه تعیین شده و در صورت مساوی بودن نمره چند نفر، اولویت با کسی می باشد که در آزمون کتبی نمره بیشتری را کسب کرده باشد.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه آزمون استخدامی نوبت دوم سازمان تامین اجتماعی 1401 چه زمانی اعلام می شود ؟

نتایج اولیه آزمون مهر ماه در 28 آبان ماه سال جاری منتشر می شود.

2- نتایج اولیه آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی مهر ماه 1401 را به چه طریقی می توان دریافت کرد؟

مشاهده و دریافت نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی به صورت اینترنتی از طریق سایت sanjesh.org انجام می شود.

3- نحوه پذیرش نهایی برای استخدامی در سازمان تامین اجتماعی 1401 به چه صورت می باشد؟

پذیرفته شدگان آزمون کتبی این سازمان بایستی با ارائه مدارک خود و شرکت در مصاحبه در انتظار انتشار نتایج نهایی باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما