یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

سازمان سنجش آموزش کشور هرساله با برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز در بخش های مختلف شغلی و اجرایی در سراسر کشور می نماید که این آزمون به عنوان یکی از راه های ورود کارجویان به بازار کار و اشتغال در عرصه مشاغل ارائه شده توسط این دستگاه ها می باشد که آزمون مذکور شامل یک آزمون عمومی و یک آزمون تخصصی است. پس از اعلام نتایج اولیه، در صورتی که شرکت کنندگان نتیجه قابل قبولی در این آزمون کسب نمایند، باید خود را برای حضور در مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، که توسط ارگان های پذیرنده برگزار می شود آماده کنند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی اطلاعات لازم را ارائه نماییم.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

هشتمین دوره برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ارگان های دولتی از جمله وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و سایر دستگاه ها در تاریخ 9 آبان ماه سال 99 توسط سازمان سنجش اجرا خواهد شد. علاقه مندانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده باشند، مشتاق اطلاع از زمان اعلام نتایج آن هستند تا در صورت کسب حدنصاب علمی لازم، به مرحله مصاحبه و سایر مراحل پذیرش راه پیدا کنند. با توجه به این که در خصوص زمان مشخص شدن نتایج آزمون کتبی امسال، فعلا اطلاعاتی در دست نیست پیش بینی می شود این اعلام نتایج مطابق روند سال گذشته صورت بگیرد. در سال 98، آزمون مذکور در 30 آبان ماه 98 برگزار شد و نتایج آن نیز 15 دی ماه، بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون استخدامی در سال جاری، عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید تا به محض دریافت اخبار در این زمینه آن ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند پس از اعلام تاریخ مشخص شدن نتایج از سوی سازمان سنجش، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، مراجعه نموده و با ورود به پنل کاربری خود، نتایج اولیه این آزمون را مشاهده نمایند. مراحل دریافت نتایج آزمون در وب سایت مربوطه به شرح زیر است.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و در صفحه اصلی سامانه از منوی سمت راست بر روی گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” کلیک کنید.

مرحله اول اعلام نتایج آزمون استخدامی 99

 • در این مرحله گزینه “کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 99” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج استخدامی

 • در صفحه گشوده شده، شما دو راه برای مشاهده نتیجه آزمون دارید که با انتخاب هر یک از آن ها و پر کردن اطلاعات خواسته شده، می توانید به نتایج آزمون دسترسی پیدا کنید.

مرحله سوم اعلام نتایج استخدامی

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

پس از مشخص شدن اسامی پذیرفته شدگان، داوطلبانی که قصد اعتراض به کارنامه اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را داشته باشند، فرصت دارند تا حدود دو هفته پس از اعلام نتایج اولیه، نسبت به درخواست بررسی مجدد نمره اقدام کنند. هم چنین احتمال دارد امکان ارسال هرگونه درخواست یا سوال تا فروردین ماه فراهم شده باشد که نحوه این ارسال درخواست در راهنمای زیر، نشان داده شده است.

لازم به ذکر است برای اعتراض و ارسال درخواست می بایست از قبل در سایت سازمان سنجش عضویت داشته باشید.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از سمت چپ سایت، گزینه ارسال درخواست” را انتخاب کنید.

مرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • دکمه ورود به سیستم را بفشارید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • پست الکترونیک و رمز عبور خود را در قسمت های مشخص شده، وارد کنید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • گزینه “درخواست جدید” که در منوی سمت راست سایت وجود دارد را برگزینید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • در این صفحه، دو مولفه آزمون و سال را مشاهده می کنید، آزمون را ” استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی “ و سال را ” 99 “ انتخاب نمایید. سپس دکمه جستجو را بفشارید.

مرحله پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • در این مرحله لیست مواردی را مشاهده می کنید که امکان اعتراض به آن ها وجود دارد. عبارت مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه ” انتخاب “ که مقابل هر کدام تعبیه شده است، کلیک نمایید.

مرحله ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • با انتخاب گزینه ” تقاضای بررسی مجدد نمره “ صفحه ای به شکل زیر باز می شود که باید شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را درج کنید.

مرحله هفتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • گزینه “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” برای اعتراض نیست و داوطلبانی که این دو شماره را گم کرده یا به آن ها دسترسی ندارند، می توانند از این طریق نسبت به دریافت مجدد آن ها اقدام نمایند.

مرحله هشتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • گزینه “عمومی” به منظور ثبت درخواست اعتراضی است که نیاز به توضیحات دارد. با انتخاب آن، صفحه ای به شکل زیر برای داوطلب نمایان می شود که می بایست نوع مشکل، عنوان درخواست و متن کامل پیام آن را توضیح دهند.

مرحله نهم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 

پس از انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی، داوطلبان در صورت کسب حد نصاب نمره، باید منتظر اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و مکان آن از سوی سازمان سنجش باشند. این که متقاضیان به طور قطعی مورد پذیرش قرار گرفته باشند یا نه در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید. شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب نمره قبولی نشده اند و یا نتواسته اند مصاحبه حضوری را به خوبی پشت سر بگذارند، می توانند با مراجعه به لینک های منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت ایران مشاوره قرار گرفته است، خود را برای شرکت در آزمون استخدامی سال آینده آماده کنند. همچنین می توانید با اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99، شانس خود را برای پذیرش در مشاغل بخش خصوصی امتحان کنید.

 

سوالات متداول

1- شماره پرونده و داوطلبی خود را فراموش کرده ام آیا راه دیگری برای مشاهده نتایج وجود دارد؟

خیر. اما شما می توانید شماره پرونده یا داوطلبی خود را از طریق ارسال درخواست به سایت سازمان سنجش یا تماس تلفنی با آن سازمان بازیابی نمایید.

2- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وجود دارد؟

بله. در صورت داشتن اعتراض شما می توانید درخواست خود را در زمان مقرر از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ارسال نمایید.

3- چگونه می توانیم از زمان مرحله مصاحبه باخبر شویم؟

چنان چه حدنصاب علمی لازم را کسب نموده اید برای اطلاع از زمان و جزئیات برگزاری مصاحبه می توانید در کانال تلگرامی آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو باشید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ نظر

 1. Avatar
  پارمین یزدان پناه

  سلام میخواستم بدونم که
  آیا برای تکمیل ظرفیت آزمون برگزار میکنن؟
  و اینکه در تکمیل ظرفیت داوطلبایی که حد نصاب نمره رو نیاووردن هم شرکت میکنن؟
  چه زمانی اعلام تکمیل ظرفیت میکنن؟
  اگه میشه در این مورد توضیح بدین؟

 2. Avatar

  سلام من قبول شدم آموزش پرورش را. با نمره مکتسبه ۳۱.۲ ولی نمره آخرین نفر قبولی هم ۳۱.۲ هست. بنظرتون امیدی دارم برای قبولی؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، با توجه به اینکه شما نمره مکتسبه را برای دعوت به مصاحبه به دست آورده اید ، می توانید با آمادگی جهت شرکت در مصاحبه و کسب حد نصاب مصاحبه با ارزش وزنی ۳۰ درصد ، احتمال قبولی خود را افزایش داده و وارد دوره یکساله مهارت آموزی شوید . همچنین می توانید با مراجعه به مشاوره تحصیلی تلفنی اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید .

 3. Avatar

  سلام چرا واسه من میگه داوطلبی با چنین اطلاعاتی وجود ندارد…من تو ازمون شرکت کردم کارت ورود ب جلسه گرفتم امتحان دادم واسه جهاد کشاورزی ولی میگه داوطلبی بااین اطلاعات وجود ندارد تو رو خدا جوابمو بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   در اعلام نتایج آزمون های استخدامی نتایج وزارت جهاد کشاورزی مشخص شده است . اگر اطلاعات وارد شده مورد قبول نمی باشد می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ درخواست خود را ارسال کرده تا اطلاعات شما مورد بررسی قرار بگیرد.

 4. Avatar

  لطفا اعلام نتیجه هارو بذارید دیگه

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، اعلام نتایج اولیه هفتمین امتحان مشترک دستگاه های اجرایی (به جز داوطلبان وزارت بهداشت) ، در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ از ساعت ۱۶ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی