خانه آزمون استخدامی اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز در بخش های مختلف شغلی و اجرایی در سراسر کشور می نماید. این آزمون به عنوان یکی از راه های ورود کارجویان به بازار کار و اشتغال در عرصه مشاغل ارائه شده توسط این دستگاه ها می باشد.

پس از اعلام نتایج اولیه (کتبی)، در صورتی که شرکت کنندگان حدنصاب قابل قبولی در این آزمون کسب نمایند، باید مدارک خود را برای دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 که توسط ارگان های پذیرنده برگزار می شود، ارسال کرده، پس از گذراندن این مرحله و شرکت در مصاحبه می بایست در انتظار نتایج نهایی بمانند. در ادامه مطلب به شرح هر آنچه در این خصوص باید بدانید، پرداخته ایم.

لینک مستقیم نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 (مربوط به جذب 1400)

لینک مستقیم دریافت نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

نتایج دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از سایت سازمان سنجش آموزش کشور در روز سه شنبه مورخ 15 آذر ماه 1401 منتشر شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

علاقه مندان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، پس از مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، با نام نویسی و شرکت در این فرآیند در تاریخ مشخص شده یعنی در 31 تیر ماه 1401 ، منتظر فرارسیدن زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 خواهند بود. به همین دلیل در ادامه به بررسی این موارد پرداخته شده است.

زمان اعلام نتایج اولیه

پس از گذشتن مدتی از برگزاری مرحله کتبی، نتایج اولیه آزمون مذکور با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده می باشد. لازم به ذکر است نتایج مذکور روز سه شنبه مورخ 15 شهریور ماه 1401 از طریق سایت sanjesh.org منتشر شد. داوطلبان می توانند با همراه داشتن اطلاعات مورد نیاز برای مشاهده نتایج آزمون کتبی خود به سامانه مربوطه مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج بررسی مدارک

دومین مرحله اعلام نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی مربوط به فرآیند بررسی مدارک ارسالی پذیرفته شدگان آزمون می باشد. در این مرحله پس از ارزیابی مدارک توسط سازمان ها، اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود. با توجه به اطلاعیه ای که اخیرا منتشر شده، نتایج این پروسه برای سال جاری از روز سه شنبه مورخ 15 آذر ماه 1401 قابل مشاهده می باشد. البته لازم به ذکر است که تا کنکون زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام نگردیده است.

زمان اعلام نتایج نهایی

همچنین پس از انتشار نتایج اولیه داوطلبان می بایست به سایت اختصاصی هر یک از دستگاه های مربوطه مراجعه نمایند، تا بتوانند از زمان و نحوه مصاحبه این آزمون مطلع شوند، پس از گذراندن این مرحله از آزمون نیز سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی را از طریق سایت خود منتشر خواهد کرد.

البته از آن جایی که هنوز زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 برای هیچ یک از دستگاه ها هنوز منتشر نشده که به محض معین شدن، توسط همین مقاله و کانال مذکور اطلاع رسانی خواهد شد. اما متقاضیان می توانند با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی از آخرین اخبار در این رابطه اطلاع حاصل نمایند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

شرکت کنندگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند پس از مشخص شدن تاریخ اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مراجعه نموده و نتایج خود را مشاهده نمایند. در ادامه مطلب، نحوه مشاهده نتایج بررسی مدارک به تصویر کشیده شده است.

نحوه مشاهده نتایج اولیه

 • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” از منوی سمت راست مرحله اول مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱
 • کلیک بر روی لینک فعال ” کارنامه مرحله معرفی به مصاحبه نهمین آزمون استخدامی _ 1400 “مرحله دوم مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱
 • مشاهده نتایج با استفاده از یکی از دو روش زیر:
 1. وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه
 2. درج مشخصات شناسنامه ای (اعم از نام، نام خانوادگی و شماره شناسنامه)مرحله سوم مشاهده نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۱۴۰۱

پس از ثبت پایین اطلاعات در کادرهای مربوطه، کلید “مشاهده نتیجه” را بفشارید.

نحوه مشاهده نتایج اولیه و نهایی

مشاهده نتایج اولیه و نهایی این آزمون نیز از طریق سایت مذکور انجام خواهد شد، فقط با این تفاوت که در مرحله دوم باید روی لینک “نتایج نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1400” کلیک نموده و باقی مراحل را مطابق دستورالعمل فوق به انجام رسانید.

البته همان طور که گفته شد، زمان مصاحبه هر یک از دستگاه های اجرایی متفاوت بوده و از طریق سامانه آن ها اطلاع رسانی می شود. به همین دلیل نتایج نهایی این آزمون طی چند مرحله تکمیل و اطلاع رسانی خواهد شد.

مراحل پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

مطابق توضیحات فوق الذکر، داوطلبان پس از مشاهده نتایج اولیه برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری مصاحبه و همچنین پس از اعلام نتایج نهایی برای آگاهی از شرایط استخدام، باید به سایت اختصاصی مربوط به دستگاهی که در آزمون آن شرکت کرده اند، مراجعه نمایند. به همین دلیل در ادامه لیست آدرس اینترنتی این مراکز در جدول ذیل، ذکر شده است.

نشانی اینترنتی سایت دستگاه های اجرایی
دستگاه اجرایینشانی درگاه اطلاع رسانیدستگاه اجرایینشانی درگاه اطلاع رسانی
بانک توسعه تعاون

ttbank.ir

سازمان قضایی نیروهای مسلحimj.ir
پست بانک ایرانpostbank.irسازمان ملی استانداردisiri.gov.ir
حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامیhozehonari.irسازمان هواشناسی کشورirimo.ir
سازمان امور عشایر ایرانashayer.irشرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران (مادر تخصصی)airport.ir
سازمان انتقال خون ایرانibto.irوزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیmcls.gov.ir
سازمان برنامه و بودجه کشورmporg.irوزارت جهاد کشاورزیmaj.ir
سازمان بهزیستی کشورbehzisti.irوزارت جهاد کشاورزی (به کارگیری قراردادی)maj.ir
سازمان پزشکی قانونی کشورlmo.irوزارت کشورmoi.ir
سازمان ثبت اسناد و املاک کشورssaa.irسازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشورdres.ir
سازمان حسابرسیaudit.org.irمرکز آموزش مدیریت دولتیsmtc.ac.ir
سازمان حفاظت محیط زیستdoe.irسازمان ملی بهره وری ایرانnpo.gov.ir
سازمان دامپزشکی کشورivo.irسازمان اداری و استخدامی کشورaro.gov.ir
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامیicro.irسازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان (دستگاه‌های اجرایی استان)sb.mporg.ir 

سازمان حسابرسی

audit.org.ir

سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

dres.ir

وزارت کشور

moi.ir

سازمان اداری و استخدامی کشور

aro.gov.ir

سازمان انتقال خون ایران

ibto.ir

سازمان برنامه و بودجه کشور

mporg.ir

سازمان بهزیستی کشور

behzisti.ir

سازمان قضایی نیروهای مسلح

imj.ir

سازمان ملی استاندارد

isiri.gov.ir

سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل دستگاه‌های اجرایی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان، اداره کل انتقال خون استان و اداره کل بهزیستی استان

sb.mporg.ir

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

پس از مشخص شدن اسامی پذیرفته شدگان، داوطلبانی که قصد اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را داشته باشند، حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج فرصت دارند که نسبت به درخواست بررسی مجدد نمره و یا ارسال هرگونه درخواستی اقدام کنند. راهنمای تصویری نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش در این بخش ارائه شده است.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از سمت چپ صفحه، بخش ارسال درخواست” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

 • کلید ورود به سیستم را بفشارید. مرحله دوم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • توجه داشته باشید در صورتی که هنوز در سامانه نام نویسی نکردید، می بایست با انتخاب گزینه “عضویت در سایت” و تکمیل فرم زیر این فرآیند را به ثبت برسانید.مرحله سوم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • اطلاعات کاربری شامل پست الکترونیک و رمز عبور خود را در قسمت های مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

مرحله چهارم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

 • گزینه “درخواست جدید” که در منوی سمت راست سایت وجود دارد را برگزینید.مرحله پنجم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش
 • در این صفحه، دو مولفه آزمون و سال را مشاهده می کنید، آزمون را “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” و سال را “1400” انتخاب نمایید. سپس دکمه جستجو را بفشارید.

مرحله ششم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

 • در صفحه جدید لیست مواردی را مشاهده می کنید که امکان اعتراض به آن ها وجود دارد. گزینه “عمومی” را انتخاب کرده و کلید “انتخاب” که مقابل هر کدام تعبیه شده است را بفشارید. سپس گزینه “عمومی” به منظور ثبت درخواست اعتراضی است که نیاز به توضیحات دارد. با انتخاب آن، صفحه ای به شکل زیر برای داوطلب نمایان می شود که می بایست نوع مشکل، عنوان درخواست و متن کامل پیام آن را توضیح دهند.

شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی نشده و یا نتواسته اند مصاحبه حضوری را به خوبی پشت سر بگذارند، می توانند با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، خود را برای شرکت در آزمون استخدامی سال آینده آماده کنند. علاوه بر دستگاه های اجرایی، شرکت ها و ارگان های بخش خصوصی نیز از طریق برگزاری یک آزمون به استخدام نیروهای مورد نیاز می پردازند. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- نتایج بررسی مدارک آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 چه زمانی اعلام می گردد؟

نتایج این آزمون روز سه شنبه 15 آذر ماه 1401 منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 دست یافت؟

به منظور مشاهده نتایج مصاحبه این آزمون می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمود.

3- پس از پذیرفته شدن در مرحله مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 چه اقدامی باید انجام داد؟

پذیرفته شدگان می بایست در زمان مقرر به نشانی دستگاه های اجرایی مربوطه مراجعه نموده و از اقدامات مراحل بعدی مطلع شوند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۶ نظر
 1. علییییییییییی

  (معلمی)سلام با سطح دو یا همون لیسانس حوزه ی علمیه میشه در آزمون های استخدامی
  شرکت کرد؟

 2. سلام روز بخیر
  من توی آزمون متمرکز ۸ ام پذیرفته و مصاحبه انجام گرفت.
  ولی الان که نتایج اومده میزنه داوطلب یافت نشد!!
  نمی دونم یعنی چی !
  باید چکار کنم ؟ مشکل از منه یا مشکل از سایته یا باید جایی پیگیری کنم یا چی؟؟؟

  • با سلام و درود، جهت بررسی مشکل خود می توانید در سایت سازمان سنجش نسبت به ارسال درخواست اقدام نمایید.

 3. سلام
  ضمن تشکر از زحماتی که واقعا این ایام داشتید،
  لطفا بفرمایید نحوه اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه است؟فرم اعتراض را باید به صورت حضوری کجا تحویل بدم؟(تحویل به محل خدمت که تو دفترچه زدم !!!)
  با تشکر فراوان

  • با سلام و درود، طبق اطلاعیه ی سازمان سنجش، فرم اعتراض را می بایست تا حداکثر یک ماه پس از اعلام نتایج به آموزش و پرورش محل مصاحبه ارائه دهید.

 4. سلام
  کسی می‌دونه نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی میاد،آخه انتظار ما رو کشت

 5. با سلام ودرود
  هنوز خبری از آموزش و پرورش نشد
  شما که فرمودید به احتمال زیاد تا آخر اسفند

 6. با سلام
  هنوز خبری از آموزش و پرورش نشد
  شما که فرمودید به احتمال زیاد تا آخر اسفند

 7. سلام، امروز ۲۵ اسفند ماه است و هنوز خبری از اعلام نتایج مصاحبه عمومی آزمون استخدامی سال ۹۹ نشده. نتایج چه زمانی اعلام میشود؟؟؟

 8. سلام من نمره مکتسبه ۲۹پنجاه نه بود اخرین نفر قبولی ۱۷نیم بود چندرصد شانس دارم برای استخدامی شهرستان سرباز سیستان زدم

 9. با سلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی که اعلام میشه؟؟

  • با سلام، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است. اما به احتمال زیاد، تا آخر اسفند ماه، نتایج اعلام خواهد شد.

 10. باسلام.
  نتایج نهایی آموزش وپرورش اسفند ماه میاد یانه؟

 11. سلام کی نتیجه مصاحبه استخدامی اموزش وپرورش رو میزنن

 12. سلام،وقت بخیر با شماره ی شما نمی توان تماس گرفت
  .نتایج نهایی آزمون استخدامی چه زمانی می آید.؟

 13. با سلام
  تشکر بابت جوابگویی به سوالات داوطلبین هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
  لطفا بفرمایید نتایج نهایی این آزمون چه زمانی اعلام میشه؟

  • با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه مبنی بر زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی اموزش و پرورش اعلام نشده است.

 14. سلام کی جواب استخدامی فراگیردستگاه های اجرایی۹۹میاد

 15. پارمین یزدان پناه

  سلام میخواستم بدونم که
  آیا برای تکمیل ظرفیت آزمون برگزار میکنن؟
  و اینکه در تکمیل ظرفیت داوطلبایی که حد نصاب نمره رو نیاووردن هم شرکت میکنن؟
  چه زمانی اعلام تکمیل ظرفیت میکنن؟
  اگه میشه در این مورد توضیح بدین؟

 16. سلام من قبول شدم آموزش پرورش را. با نمره مکتسبه ۳۱.۲ ولی نمره آخرین نفر قبولی هم ۳۱.۲ هست. بنظرتون امیدی دارم برای قبولی؟؟

  • با سلام ، با توجه به اینکه شما نمره مکتسبه را برای دعوت به مصاحبه به دست آورده اید ، می توانید با آمادگی جهت شرکت در مصاحبه و کسب حد نصاب مصاحبه با ارزش وزنی ۳۰ درصد ، احتمال قبولی خود را افزایش داده و وارد دوره یکساله مهارت آموزی شوید . همچنین می توانید با مراجعه به مشاوره تحصیلی تلفنی اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید .

 17. سلام چرا واسه من میگه داوطلبی با چنین اطلاعاتی وجود ندارد…من تو ازمون شرکت کردم کارت ورود ب جلسه گرفتم امتحان دادم واسه جهاد کشاورزی ولی میگه داوطلبی بااین اطلاعات وجود ندارد تو رو خدا جوابمو بدین

  • با سلام.
   در اعلام نتایج آزمون های استخدامی نتایج وزارت جهاد کشاورزی مشخص شده است . اگر اطلاعات وارد شده مورد قبول نمی باشد می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ درخواست خود را ارسال کرده تا اطلاعات شما مورد بررسی قرار بگیرد.

 18. لطفا اعلام نتیجه هارو بذارید دیگه

  • با سلام ،
   مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، اعلام نتایج اولیه هفتمین امتحان مشترک دستگاه های اجرایی (به جز داوطلبان وزارت بهداشت) ، در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ از ساعت ۱۶ در دسترس قرار خواهد گرفت.

مشاوره استخدامی پیج کنکور