تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

سازمان سنجش آموزش کشور هرساله با برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز در بخش های مختلف شغلی و اجرایی در سراسر کشور می نماید. این آزمون به عنوان یکی از راه های ورود کارجویان به بازار کار و اشتغال در عرصه مشاغل ارائه شده توسط این دستگاه ها بوده و از دو بخش عمومی و اختصاصی تشکیل شده است.

پس از اعلام نتایج اولیه، در صورتی که شرکت کنندگان حدنصاب قابل قبولی در این آزمون کسب نمایند، باید خود را برای حضور در مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، که توسط ارگان های پذیرنده برگزار می شود آماده کنند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی اطلاعات لازم را ارائه نماییم.

جزئیات اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

هشتمین دوره برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز ارگان های دولتی از جمله وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و سایر دستگاه ها در تاریخ 9 آبان ماه سال 99 توسط سازمان سنجش برگزار شد. علاقه مندانی که در این آزمون ثبت نام و شرکت کرده بودند، می توانند در در دهه اول بهمن ماه 99 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و نتیجه عملکرد خود را مشاهده نمایند. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون استخدامی در سال جاری، عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید تا به محض دریافت اخبار در این زمینه آن ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می توانند پس از اعلام تاریخ مشخص شدن نتایج از سوی سازمان سنجش، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، مراجعه نموده و با ورود به پنل کاربری خود مطابق با مراحل نمایش داده شده در راهنمای تصویری زیر، نتایج اولیه این آزمون را مشاهده نمایند.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و در صفحه اصلی سامانه از منوی سمت  آیکون “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب کنید.

مرحله اول اعلام نتایج آزمون استخدامی 99

 • بر روی لینک فعال “کارنامه هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور 99” کلیک نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج استخدامی

 • در صفحه گشوده شده، شما دو راه برای مشاهده نتیجه آزمون دارید که با انتخاب هر یک از آن ها می توانید به نتایج آزمون دسترسی پیدا کنید.
 1. وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه یا کد ملی
 2. درج مشخصات شناسنامه ای (اعم از نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد) و شماره داوطلبی

پس از ثبت کردن این اطلاعات در کادرهای مربوطه، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله سوم اعلام نتایج استخدامی

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

پس از مشخص شدن اسامی پذیرفته شدگان، داوطلبانی که قصد اعتراض به کارنامه اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را داشته باشند، فرصت دارند تا حدود دو هفته پس از اعلام نتایج اولیه، نسبت به درخواست بررسی مجدد نمره و یا ارسال هرگونه درخواستی اقدام کنند. لازم به ذکر است برای اعتراض و ارسال درخواست می بایست از قبل در سایت سازمان سنجش عضویت داشته باشید. راهنمای تصویری نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش در این بخش ارائه شده است.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شده و از سمت چپ صفحه، بخش ارسال درخواست” را انتخاب کنید.

مرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • کلید ورود به سیستم را بفشارید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • اطلاعات کاربری شامل پست الکترونیک و رمز عبور خود را در قسمت های مشخص شده وارد کرده و سپس بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • گزینه “درخواست جدید” که در منوی سمت راست سایت وجود دارد را برگزینید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • در این صفحه، دو مولفه آزمون و سال را مشاهده می کنید، آزمون را “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” و سال را “99” انتخاب نمایید. سپس دکمه جستجو را بفشارید.

مرحله پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • در صفحه جدید لیست مواردی را مشاهده می کنید که امکان اعتراض به آن ها وجود دارد. عبارت مورد نظر را انتخاب کرده و کلید “انتخاب” که مقابل هر کدام تعبیه شده است را بفشارید.

مرحله ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • با انتخاب گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره” صفحه ای به شکل زیر باز می شود که لازم است در کادرهای موجود در این صفحه، شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را درج کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه “جستجو” اعتراض خود را با ذکر دلایل منطقی ثبت نمایید.

مرحله هفتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • یکی از گزینه های موجود مربوط به “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” می باشد که این امکان را ایجاد کرده تا متقاضیانی که به اطلاعات خود دسترسی نداشته و یا آن را گم کرده اند، نسبت به دریافت مجدد آن ها اقدام نمایند. پس از نمایش داده شدن اطلاعات برای شما، گزینه تایید را انتخاب کنید.

مرحله هشتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

 • گزینه “عمومی” به منظور ثبت درخواست اعتراضی است که نیاز به توضیحات دارد. با انتخاب آن، صفحه ای به شکل زیر برای داوطلب نمایان می شود که می بایست نوع مشکل، عنوان درخواست و متن کامل پیام آن را توضیح دهند.

مرحله نهم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

پس از انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی، داوطلبان در صورت کسب حدنصاب نمره، باید منتظر اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و مکان آن از سوی سازمان سنجش باشند. این که متقاضیان به طور قطعی مورد پذیرش قرار گرفته باشند یا نه در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص می شود.

شرکت کنندگانی که موفق به کسب نمره قبولی نشده و یا نتواسته اند مصاحبه حضوری را به خوبی پشت سر بگذارند، می توانند با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، خود را برای شرکت در آزمون استخدامی سال آینده آماده کنند. علاوه بر دستگاه های اجرایی، شرکت ها و ارگان های بخش خصوصی نیز از طریق برگزاری یک آزمون به استخدام نیروهای مورد نیاز می پردازند. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک

سوالات متداول

1- شماره پرونده و داوطلبی خود را فراموش کرده ام آیا راه دیگری برای مشاهده نتایج وجود دارد؟

خیر. اما شما می توانید شماره پرونده یا داوطلبی خود را از طریق ارسال درخواست به سایت سازمان سنجش یا تماس تلفنی با آن سازمان بازیابی نمایید.

2- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وجود دارد؟

بله. در صورت داشتن اعتراض شما می توانید درخواست خود را در زمان مقرر از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ارسال نمایید.

3- چگونه می توانیم از زمان مرحله مصاحبه باخبر شویم؟

چنان چه حدنصاب علمی لازم را کسب نموده اید برای اطلاع از زمان و جزئیات برگزاری مصاحبه می توانید در کانال تلگرامی آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو باشید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ نظر

 1. Avatar
  پارمین یزدان پناه

  سلام میخواستم بدونم که
  آیا برای تکمیل ظرفیت آزمون برگزار میکنن؟
  و اینکه در تکمیل ظرفیت داوطلبایی که حد نصاب نمره رو نیاووردن هم شرکت میکنن؟
  چه زمانی اعلام تکمیل ظرفیت میکنن؟
  اگه میشه در این مورد توضیح بدین؟

 2. Avatar

  سلام من قبول شدم آموزش پرورش را. با نمره مکتسبه ۳۱.۲ ولی نمره آخرین نفر قبولی هم ۳۱.۲ هست. بنظرتون امیدی دارم برای قبولی؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، با توجه به اینکه شما نمره مکتسبه را برای دعوت به مصاحبه به دست آورده اید ، می توانید با آمادگی جهت شرکت در مصاحبه و کسب حد نصاب مصاحبه با ارزش وزنی ۳۰ درصد ، احتمال قبولی خود را افزایش داده و وارد دوره یکساله مهارت آموزی شوید . همچنین می توانید با مراجعه به مشاوره تحصیلی تلفنی اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید .

 3. Avatar

  سلام چرا واسه من میگه داوطلبی با چنین اطلاعاتی وجود ندارد…من تو ازمون شرکت کردم کارت ورود ب جلسه گرفتم امتحان دادم واسه جهاد کشاورزی ولی میگه داوطلبی بااین اطلاعات وجود ندارد تو رو خدا جوابمو بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   در اعلام نتایج آزمون های استخدامی نتایج وزارت جهاد کشاورزی مشخص شده است . اگر اطلاعات وارد شده مورد قبول نمی باشد می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ درخواست خود را ارسال کرده تا اطلاعات شما مورد بررسی قرار بگیرد.

 4. Avatar

  لطفا اعلام نتیجه هارو بذارید دیگه

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، اعلام نتایج اولیه هفتمین امتحان مشترک دستگاه های اجرایی (به جز داوطلبان وزارت بهداشت) ، در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ از ساعت ۱۶ در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی