سه شنبه , ۶ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / سایر مطالب / اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیار دندانپزشکی 99
اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی، می توانند در این آزمون شرکت کنند. پس از اعلام نتایج آزمون مذکور، آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند، می بایست نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. پس از اتمام فرآیند انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی، متقاضیان منتظر اعلام نتایج آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی هستند. بعد از اعلام نتایج نهایی، پذیرفته شدگان وارد دوره رزیدنتی شده که نهایتا پس از اتمام این دوره، می توانند به عنوان دندانپزشک متخصص مشغول به فعالیت شوند.

آن دسته از دانشجویانی که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی پذیرفته نشده اند، پس از اعلام کد رشته محل های تکمیل ظرفیت می توانند شانس قبولی خود در این کد رشته ها را نیز امتحان نمایند.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

پس از اتمام مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی، نتایج نهایی آن در فاصله زمانی تقریبا دو ماهه از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اعلام می شود. البته تا به این لحظه اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون مذکور منتشر نشده است. جهت اطلاع از اخبار مربوط به اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی می توانید در کانال تلگرام دکتری عضو شوید.

اسامی قبول شدگان آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 98 در تاریخ 20 شهریور ماه از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی اعلام شد. اما با توجه به این که دفترچه انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی سال جاری در تاریخ 31 شهریور ماه منتشر شده است، انتظار می رود اعلام نتایج نهایی در اواخر آبان ماه صورت بگیرد.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی حدودا دو ماه پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی اعلام می شود. داوطلبانی که موفق به پذیرش در یکی از کد رشته محل های انتخابی خود شده باشند، وارد دوره رزیدنتی شده و شروع به یادگیری آموزش های لازم در حیطه تخصصی خود می کنند. جهت مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی می بایست طبق مراحل زیر عمل کنید.

  1. ابتدا به سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید.
  2. از منوی سمت راست صفحه گزینه “دندانپزشکی – دستیاری دندانپزشکی” را انتخاب نمایید.
  3. از بین گزینه های مندرج در صفحه پیش رو، روی لینک “نتایج نهایی آزمون” کلیک کنید.
  4. در صفحه بارگذاری شده، گزینه “نتایج نهایی آزمون” را انتخاب نمایید.
  5. سپس کد رهگیری خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

پس از اتمام مراحل فوق، صفحه اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی 99 قابل مشاهده خواهد بود.

 

شرکت کنندگان آزمون دستیاری دندانپزشکی، پس از پذیرفته شدن در این آزمون و انتشار دفترچه انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی، می بایست کد رشته محل های انتخابی خود را در در سایت سنجش آموزش پزشکی کشور ثبت نمایند. آن دسته از دانشجویانی که در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی پذیرفته نشده اند، پس از اعلام کد رشته محل های تکمیل ظرفیت می توانند شانس قبولی خود در این کد رشته ها را نیز امتحان کنند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی در په تاریخی است؟

تا به این لحظه اطلاعیه ای در رابطه با زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی 99 منتشر نشده است.

2- جهت مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته دستیاری دندانپزشکی از چه طریقی باید اقدام کرد؟

برای مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته این آزمون باید به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید.

3- زمان انتخاب کد رشته محل های تکمیل ظرفیت در چه تاریخی است؟

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی، در صورت نیاز به تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، زمان آن از سوی مرکز سنجش اموزش پزشکی کشور اعلام خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره