تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیروی مورد نظر خود را تامین می کرد اما در سال 1400 اقدام به برگزاری آزمونی مجزا نموده است. داوطلبانی که ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 را انجام داده اند، پس از شرکت در آزمون و دریافت نتایج اولیه در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی به مصاحبه دعوت می شوند. وضعیت پذیرش افرادی که در این مرحله حضور داشته اند، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود که جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت اعلام نتایج نهایی تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

پذیرش نهایی در آزمون استخدامی وزارت علوم تنها در صورت محرز شدن شرایط ثبت نام داوطلبان، امکان پذیر می باشد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 در صورت کسب نمره قبولی حدنصاب به مرحله بعدی که بررسی و تایید مدارک و خوداظهاری می باشد، راه می یابند. در این بخش، دستگاه های اجرایی مدارک این افراد را وارسی می نمایند که در صورت تایید آن به مصاحبه دعوت می شوند.

در حال حاضر تاریخی برای انتشار کارنامه نهایی داوطلبان آزمون سال جاری مشخص نیست اما در آخرین دوره جذب نیرو توسط وزارت علوم که در سال 98 برگزار شد، نتایج بررسی مدارک افراد واجد شرایط در روز یکشنبه مورخ 27 بهمن 98 بر روی سایت سازمان مذکور قرار گرفت و داوطلبانی که جزو افراد پذیرفته شده بودند، با مراجعه به سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطابق با اطلاعیه های مربوطه اقدامات لازم جهت شرکت در مصاحبه را انجام دادند. نتیجه نهایی این آزمون نیز بعد از شرکت داوطلبان در مصاحبه و طی مراحل گزینش، در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

پیشنهاد می شود در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته باشید تا از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی آزمون این دوره و همچنین تمامی اخبار مربوطه مطلع شوید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400

متقاضیانی که در مصاحبه آزمون استخدامی وزارت علوم شرکت نموده اند، برای اطلاع از نتایج نهایی می توانند مطابق با مراحلی که در ادامه مقاله ذکر شده است، وضعیت گزینش خود را مشاهده کنید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از فهرست موجود در سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتحاب نمایید.
  • اکنون بر روی عبارت “اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم سال 1400” کلیک کنید.
  • در این صفحه به 2 طریق می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید، روش اول، درج اطلاعات مربوط به “شماره پرونده” و روش دوم “اطلاعات فردی” می می باشد که می بایست یکی از آن ها را انتخاب کرده و سپس گزینه “مشاهده نتیجه” را بفشارید.
  • در این قسمت وضعیت نهایی شما قابل مشاهده است.

نتایج نهایی آزمون مذکور معمولا پس از 3 ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. داوطلبانی که حدنصاب نمره قبولی مصاحبه را کسب نموده اند، می توانند در زمان مشخص برای تکمیل فرآیند استخدام خود به موسسه یا دانشگاه پذیرنده مراجعه کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی این آزمون مشخص نیست اما اخبار مربوطه در زمان مقرر از طریق کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی می گردد.

2- از طریق چه سایتی می توان نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 را مشاهده کرد؟

نتایج نهایی این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

3- جهت ورود به سایت اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت علوم 1400 به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

برای این امر به اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا اطلاعات فردی خود نیاز دارید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام وقت بخیر،توروخدا شما از زمان اعلام نتایج مصاحبه استخدامی وزارت علوم خبر ندارین؟

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی