تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

زمان اعلام جواب نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی 1401
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

متقاضیان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی طی دو مرحله امتحان کتبی و مصاحبه شفاهی گزینش می شوند. افرادی که موفق به کسب حداقل نمره مجاز در آزمون اولیه شده اند، به مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شده و از آن ها سوالات تکمیلی پرسیده می شود. پس از گذر از این مرحله نوبت به اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن لیست افراد پذیرفته شده یک برابر ظرفیت می رسد اما جواب مصاحبه در چه زمانی اعلام می گردد؟ چگونه می توان به نتایج دسترسی پیدا کرد؟ و آیا امکان ثبت اعتراض به نتیجه نهایی وجود دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات بالا را باهم بررسی نماییم.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دربازه های زمانی مختلف از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

پس از آن که داوطلبان در زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در جلسه پرسش های شفاهی حضور پیدا کردند، تمامی پرونده های مربوط به پذیرفته شدگان اولیه مورد بررسی قرار می گیرد. نتایج مربوط به دستگاه های اجرایی مختلف در زمان های متفاوتی منتشر می گردند.

در سال گذشته  اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش به عنوان اولین جواب، حدود دو ماه پس از تاریخ انتشار نتایج اولیه، بر روی سامانه سنجش آموزش کشور قرار گرفت. تقریبا سه ماه پس از این تاریخ سایر دستگاه های اجرایی نیز به صورت مجزا نتایج خود را اعلام نمودند. در نهایت حدود یک سال پس از زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی متقاضیان اشتغال در سازمان تبلیغات اسلامی می توانستند جواب نهایی خود را مشاهده کنند.

در حال حاضر اخبار مربوط به نتایج آزمون استخدامی 1401 منتشر نشده است اما در صورت قرار گیری هرگونه اطلاعیه بر روی سامانه های مرتبط، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. همچنین شما با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره می توانید از جدیدترین اخبار مطلع گردید.

راهنمای مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

داوطلبان می توانند جهت مشاهده و دریافت نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام نمایند. نحوه مشاهده جواب نهایی این آزمون به ترتیب زیر می باشد.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

 • روی عبارت “اعلام نتایج نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1401” کلیک نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

 • در صفحه ای که پیش رو دارید، به یکی از روش های زیر اطلاعات خود را وارد کرده و سپس دکمه “مشاهده نتیجه” را بفشارید.
  1. شماره پرونده و شماره شناسنامه
  2. نام، نام خانوادگی و شماره شناسنامه

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

پس از این مرحله، نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای شما قابل مشاهده می باشد و در صورت کسب قبولی در نتایج نهایی باید آماده انجام مراحل قبل از استخدام شوید. این مراحل عبارت اند از:

 • بررسی صلاحیت های عمومی گزینش
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • آزمایشات و معاینات پزشکی
 • تشکیل پرونده استخدامی
 • آمادگی برای شرکت در دوره های مهارت آموزی

اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401

پس از انتشار نتایج، برخی از داوطلبان ممکن است به مواردی همچون نمره ها و درصد های درج شده در کارنامه نهایی اعتراض داشته باشند و یا برخی از اطلاعات موثر در جواب نهایی مانند معلولیت و یا سهمیه ها برای آن ها به اشتباه ثبت گردیده باشد.

در زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی قبل از فعال شدن لینک مشاهده جواب های مربوط به هر یک از دستگاه های اجرایی، اطلاعیه ای شامل راهنمایی های تکمیلی بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد. در اطلاعیه مذکور نحوه ثبت اعتراض به نتایج هر یک از دستگاه های اجرایی آورده شده است.

وزارت آموزش و پرورش

 • داوطلبان حداکثر 10 روز پس از اعلام نتیجه می توانند سوالات خود را پیرامون نتایج نهایی از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مطرح نمایند.
 • در صورت تقاضای بررسی مجدد نتایج مصاحبه امکان ثبت درخواست فقط با درج اطلاعات در “فرم رسیدگی به اعتراض” و بارگزاری آن در اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه امکان پذیر است.
 • حداکثر یک ماه پس از اعلام نتایج به اعتراض ها رسیدگی می شود.

دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سازمان انتقال خون کشور

متقاضیانی که به نتایج مصاحبه، امتیاز مدت زمان خدمت و یا امتیاز مربوط به بومی گزینی اعتراض دارند باید درخواست خود را به سازمان مصاحبه کننده اعلام نمایند و سازمان سنجش هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نمی کند اما در صورتی که درخواست شما مربوط به آزمون کتبی و درصدهای درج شده در کارنامه می باشد، می توانید حدود یک هفته پس از اعلام نتایج، اعتراض خود را به صورت اینترنتی و از طریق لینک “ارسال درخواست” در صفحه نخست سازمان سنجش مطرح نمایید.

سایر دستگاه های اجرایی

در اطلاعیه مربوط به اعلام نتایج نهایی سایر دستگاه ها، هیچ بندی مرتبط با نحوه درج اعتراض آورده نشده است. بنابراین در صورتی که هرگونه درخواستی در زمینه بررسی مجدد نتایج دارید، می توانید تا یک هفته پس از انتشار جواب نهایی، به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه کرده و مطابق با مراحل ذکر شده در مقاله اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 1401 عمل نمایید.


سوالات متداول

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج نهایی هنوز مشخص نیست و در صورت انتشار هرگونه خبر مقاله پیش رو به روز رسانی خواهد شد.

2- چگوناز چه طریقی می توان نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشاهده نمود؟

با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توان نسبت به دریافت کارنامه نهایی این آزمون اقدام کنید.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وجود دارد؟

بله، ثبت اعتراض به نتایج در دستگاه هایمختلف می تواند متفاوت باشد که به طور کامل در متن مقاله آورده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی