تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی با هدف جذب نیروی انسانی در مراکز و دستگاه های اجرایی می نماید. این آزمون به طور معمول دو بار در سال اجرا شده و از دو بخش آزمون عمومی و اختصاصی تشکیل می شود. ارگان های زیادی با عناوین شغلی مختلفی از طریق این آزمون نیرو جذب می کنند و داوطلبان می توانند با شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شانس خود را برای پذیرش در مشاغل دلخواه امتحان کنند. اما صرفا موفقیت در آزمون کتبی به معنای پذیرش قطعی شرکت کنندگان نبوده و پذیرش نهایی مشروط به قبولی در تمامی مراحل آزمون شفاهی و کتبی می باشد.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دربازه های زمانی مختلف از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

استخدام در دستگاه های اجرایی تنها به شرکت در آزمون و دریافت نمره قبولی ختم نمی شود و داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن این آزمون و کسب حدنصاب علمی در آن به عنوان شرط لازم نه کافی، باید در یک مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند. از متقاضیانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده باشند مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به عمل آورده می شود اما دعوت به گزینش، هیچ حقی برای شرکت کننده ایجاد نمی کند. بر اساس آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان اداری و استخدامی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور، کارنامه نتایج بررسی مدارک متقاضیان در روز 25 فروردین ماه 1400 در سایت مذکور قرار گرفت.

در این اطلاعیه اعلام شده است که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی چنانچه جزء معرفی‌شدگان برای شرکت در مرحله مصاحبه به هر یک از دستگاه‌های اجرایی باشند، می بایست از روز 25 الی 28 فروردین 1400 برای مشاهده توضیحات مربوط به مراحل بعدی به نشانی سایت دستگاه مورد نظر مراجعه نمایند. نتایج نهایی این آزمون پس از شرکت متقاضیان واجد شرایط در مصاحبه و طی نمودن باقی مراحل استخدام، در زمان مقرر منتشر می گردد که جهت دقیق ترین اخبار مربوطه می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته باشید.

مراحل مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

داوطلبان می توانند جهت مشاهده و دریافت نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام نمایند. مراحل مشاهده نتایج نهایی این آزمون به ترتیب زیر می باشد.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب کنید.

مرحله اول اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

  • روی عبارت “اعلام نتایج نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی سال 1399” کلیک نمایید.

مرحله دوم اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

  • در صفحه ای که پیش رو دارید، از دو روش جست و جوی نتایج، از طریق “شماره پرونده و شماره شناسنامه” و یا “اطلاعات فردی” یکی را انتخاب کرده و سپس روی گزینه “مشاهده نتیجه” کلیک کنید.

مرحله سوم اعلام نتایج نهایی دستگاههای اجرایی

  • در این مرحله، نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای شما قابل مشاهده می باشد.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور معمولا به فاصله زمانی سه ماه پس از اعلام نتایج اولیه بر روی سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی منتشر می گردد، چنانچه داوطلبان مرحله مصاحبه را با موفقیت پشت سر گذاشته و اسامی آن ها در لیست منتخبین نهایی سازمان سنجش قرار گرفته باشد، می توانند در موعد مقرر برای تکمیل مراحل استخدام خود به سازمان یا ارگان پذیرنده مراجعه نمایند.

سوالات متداول

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی سال 99 هنوز مشخص نیست. شما می توانید برای دریافت جدیدترین اطلاعات در این زمینه در کانال تلگرامی آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

2- چگونه می توانیم به مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بپردازیم؟

با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org می توان نسبت به مشاهده کارنامه نهایی این آزمون اقدام کرد.

3- برای ورود به پروفایل کاربری و مشاهده نتایج چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

اطلاعات مربوط به مشخصات ثبت نامی و شماره پرونده مورد نیاز می باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی