تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

وزارت آموزش و پرورش جهت انتخاب و استخدام معلمان و دبیران مورد نیاز خود، متقاضیان این شغل شریف را از فیلترهای آزمون و مصاحبه عبور می دهد تا بتواند شایسته ترین افراد را جهت این رسالت مهم برگزیند.

افرادی که در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 پذیرفته شده اند، پس از شرکت در مصاحبه، علاقمندند تا هر چه زود تر از نتایج نهایی آن مطلع شوند که در ادامه این مقاله، زمان اعلام نتایج نهایی و همچنین راهنمای مشاهده آن از طریق سایت مربوطه بیان شده است.

لینک مستقیم مشاهده اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

(درصورت انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش نهایتا تا روز 21 مرداد ماه در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

بسیاری از علاقمندان به شغل شریف معلمی که به هر دلیلی نتوانستند از طریق کنکور سراسری و تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به شغل مورد علاقه خود دست پیدا کنند، در صورت داشتن شرایط نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 می توانند با ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شانس خود را برای به دست آوردن این شغل محک بزنند.

مطابق با اخبار منتشر شده، نتایج نهایی و یک برابر ظرفیت پذیرش این آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org که بعد از اتمام مصاحبه می باشد، قرار است نهایتا تا روز 21 مرداد ماه منتشر شود اما هنوز تاریخ دقیق آن اعلام نشده است. از همین رو شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره جدیدترین اخبار مرتبط در خصوص مبحث فوق را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

متقاضیان این آزمون که اسامی آن ها در نتایج اولیه جزو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت اعلام شده، پس از شرکت در مراحل مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 می توانند با پیمودن مراحل زیر نسبت به مشاهده اعلام نتایج نهایی خود از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام کنند:

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org 
 • انتخاب گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” از منوی سمت راست سایت
 • کلیک روی لینک فعال “اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1401”
 • پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی گشوده می شود که داوطلبان در آن از دو طریق می توانند نتایج نهایی این آزمون را مشاهده نمایند:
 1. روش اول مشاهده نتایج با استفاده از شماره پرونده است. داوطلبان کافیست با وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و کد امنیتی، نتایج نهایی این آزمون را دریافت نمایند.
 2. متقاضیانی که به هردلیلی شماره پرونده خود را ندارند، می توانند از روش دوم اقدام کنند. این دسته از افراد بایستی با وارد کردن نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و کد امنیتی نسبت به مشاهده نتایج نهایی این آزمون اقدام کنند.

نکاتی که پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید بدانند

داوطلبانی که تمامی مراحل گزینش را سپری نموده اند و به عنوان معرفی شده نهایی پذیرفته شده اند، بهتر است نکاتی در رابطه با استخدام در ارگان آموزش و پرورش را در نظر داشته باشند که در ادامه برخی از این موارد شرح داده شده است:

 • در صورت شرکت در معاینات پزشکی، تایید صلاحیت های عمومی در زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 و سایر مراحل، پذیرفته شدگان قطعی موظف اند تا در دوره یک ساله مهارت آموزی که معمولا یک هفته بعد از گزینش نهایی آغاز می شود، شرکت نمایند.
 • قبل از شرکت در دوره مهارت آموزی داوطلبان برای انجام 10 سال خدمت در محل مورد تقاضایشان می بایست تعهدی کتبی و محضری به آموزش و پرورش بسپارند.
 • در صورتی که مدارک فرد با شرایط درج شده در اطلاعیه ثبت نام آزمون مغایرت داشته باشد، داوطلب حتی در صورت پذیرش نهایی در مصاحبه از سایر فرآیندهای جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی نیز ندارد.
 • پس از قبولی نهایی و تایید صلاحیت های عمومی داوطلبان توسط هسته گزینش، متقاضیان می توانند جهت مشاهده شرایط، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یک ساله مهارت آموزی به سایت دانشگاه های اجرا کننده این دوره مراجعه نمایند.
 • پذیرفته شدگان رشته های شغلی هنر آموز و استادکار بایستی جهت کسب آگاهی بیشتر در مورد این دوره یک ساله به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آدرس sru.ac.ir مراجعه کنند.
 • همچنین کسانی که در رشته های شغلی آموزگاری و دبیری پذیرفته شده اند نیز برای اطلاع از شرایط و چگونگی نام نویسی در این دوره مهارت آموزی یک ساله می توانند به سایت دانشگاه فرهنگیان به آدرس cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • عدم شرکت پذیرفته شدگان در دوره مهارت آموزی، به منزله انصراف فرد متقاضی از استخدام در این شغل می باشد و فرد حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 در چه تاریخی اعلام می شود؟

این نتایج قرار است نهاتا تا روز 21 مرداد ماه منتشر شود اما هنوز تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است.

2- نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

جهت دسترسی به این نتایج می توانید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjersh.org مراجعه نمایید.

3- آیا تمامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ملزم به سپری نمودن دوره خاصی می باشند؟

بله، پذیرفته شدگان قطعی این آزمون موظف اند که در دوره یک ساله مهارت آموزی شرکت نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…۳۸ نظر

 1. سلام گزینش آموزش و پرورش سال۱۰۴۱ چه زمانی است ؟ کسی اطلاع دارد

 2. سلام هنوز هم مشخص نشده کی جوابها میاد؟؟؟

  • با سلام، بر اساس اعلام کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، نتایج اواخر فروردین ماه اعلام خواهد شد.

 3. سلام.امکان داره نتایج بعد از تعطیلات عید بیاد؟؟

 4. سلام .ببخشید نتایج مصاحبه هنوز اعلام نشده؟اطلاع ندارید کمی اعلام میکننند

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی