پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، اطلاعیه های سازمان سنجش و جزئیات اعتراض به نتایج نهایی آزمون می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

نقش مدارس و معلمان در آموزش و تربیت فرزندان و آینده سازان یک جامعه ، بسیار مهم و غیر قابل انکار است ، به همین دلیل وزارت آموزش و پرورش جهت انتخاب و استخدام معلمان و دبیران مورد نیاز خود ، متقاضیان این شغل شریف را از فیلترهای آزمون و مصاحبه عبور می دهد تا بتواند شایسته ترین افراد را جهت این رسالت مهم برگزیند. افرادی که در آزمون پذیرفته شده اند ، پس از شرکت در مصاحبه علاقمندند تا هر چه زود تر از نتایج نهایی آن مطلع شوند ، باید بگوییم که بعد از انجام  مرحله مصاحبه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود.

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نیمه ی دوم شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

بسیاری از علاقمندان به شغل شریف معلمی که به هر دلیلی نتوانستند از طریق کنکور سراسری و تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی به شغل مورد علاقه خود دست پیدا کنند ، در صورت داشتن شرایط لازم می توانند با شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شانس خود را برای به دست آوردن این شغل محک بزنند. پذیرفته شدگان اولیه این آزمون ، پس از بررسی و تایید مدارک ، به صورت چند برابر ظرفیت برای انجام سایر مراحل گزینش به مصاحبه دعوت می شوند.

نتایج نهایی و یک برابر ظرفیت پذیرش این آزمون ،  از طریق سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعلام می شود ، تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 ، روز 26 شهریور ماه بود که به محض اطلاع رسانی های مراجع مربوطه ، تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی این آزمون برای سال 98 در همین صفحه قرار داده می شود.

نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

شرکت کنندگان این آزمون که اسامی آن ها در نتایج اولیه جزو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت اعلام شده ، پس از شرکت در مراحل مصاحبه می توانند با پیمودن مراحل زیر نسبت به مشاهده اعلام نتایج نهایی این آزمون اقدام کنند :

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org 
 • انتخاب گزینه ی ” استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی “ از منوی سمت راست سایت
 • کلیک روی لینک فعال ” اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 98 “

پس از انتخاب این گزینه صفحه ی جدیدی گشوده می شود که داوطلبان در آن از دو طریق می توانند نتایج نهایی این آزمون را مشاهده نمایند:

 • روش اول اعلام نتایج با استفاده از شماره پرونده است ، داوطلبان کافیست با وارد کردن شماره پرونده ، شماره شناسنامه و کد امنیتی ، نتایج نهایی این آزمون را مشاهده نمایند.
 • متقاضیانی که به هردلیلی شماره پرونده خود را ندارند نیز نگران نباشند ! این دسته از افراد می توانند با استفاده از روش دوم اعلام نتایج و با وارد کردن نام خانوادگی ، نام ، شماره شناسنامه و کد امنیتی ، نسبت به مشاهده نتایج نهایی این آزمون اقدام کنند.

نکاتی که پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 باید بدانند

 • در صورت تایید صلاحیت های عمومی ، شرکت در معاینات پزشکی ، مصاحبه و … ، پذیرفته شدگان نهایی موظف اند تا در دوره یک ساله مهارت آموزی که معمولا یک هفته بعد از گزینش نهایی آغاز می شود ، شرکت نمایند.
 • قبل از شرکت در دوره مهارت آموزی ، داوطلبان برای انجام 10 سال خدمت در محل مورد تقاضایشان ، می بایست تعهدی کتبی و محضری به آموزش و پرورش بسپارند.
 • در صورتی که مدارک فرد با شرایط درج شده در اطلاعیه ی ثبت نام آزمون مغایرت داشته باشد ، داوطلب حتی در صورت پذیرش نهایی در مصاحبه ، از سایر فرآیندهای جذب و استخدام حذف خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی نیز ندارد.
 • پس از قبولی نهایی و تایید صلاحیت های عمومی داوطلبان توسط هسته گزینش ، متقاضیان می توانند جهت مشاهده ی شرایط ، ضوابط و نحوه ثبت نام در دوره یک ساله مهارت آموزی به سایت دانشگاه های اجرا کننده ی این دوره مراجعه نمایند.
 • پذیرفته شدگان نهایی رشته های شغلی هنر آموز و استادکار می بایست برای کسب آگاهی بیشتر در مورد این دوره یک ساله به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به آدرس sru.ac.ir مراجعه نمایند.
 • همچنین کسانی که در رشته های شغلی آموزگاری و دبیری پذیرفته شده اند ، جهت آگاهی از شرایط و چگونگی ثبت نام در این دوره ی مهارت آموزی یک ساله می توانند به سایت دانشگاه فرهنگیان به آدرس cfu.ac.ir مراجعه کنند.
 • عدم شرکت پذیرفته شدگان در دوره مهارت آموزی ، به منزله ی انصراف فرد متقاضی از استخدام در این شغل می باشد و فرد حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره