تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

هزینه نام نویسی آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

از جمله موسساتی که نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه جذب می کنند، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و سایر مراکز تابع وزارت بهداشت می باشند. ثبت نام استخدامی وزارت بهداشت 1400، مانند بسیاری از آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، پیش از انجام اقدامات لازم در جهت ثبت نام، مانند ارسال مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه، واریز مبلغ تعیین شده برای نام نویسی الزامی است.

واریز هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت تنها از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و داشتن رمز دوم امکان پذیر می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت مانند دیگر آزمون ها یک مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی در نظر گرفته می شود. آغاز فرآیند ثبت نام ملزم به پرداخت هزینه آزمون می باشد و تا زمانی که مبلغ مورد درخواست را واریز نکنید، اجازه ورود به سیستم ثبت نام را نخواهید داشت.

با توجه به اینکه در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون وزارت بهداشت معین نشده است، در نتیجه مبلغ هزینه نیز مشخص نمی باشد. اما بهتر است بدانید که در سال گذشته زمان برگزاری دوره اول آزمون استخدامی در مرداد ماه، اعلام شد. همچنین بازه ثبت نام دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت 15 تا 21 دی ماه 99 است؛ لذا لینک دریافت دفترچه ثبت نام دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت نیز از 15 مرداد ماه فعال شد. با توجه به مصوبه هیات وزیران، هزینه مورد نیاز برای نام نویسی در آزمون سال 99، برابر با 61 هزار تومان بود که با احتساب هزینه خدمات پیامکی مبلغی برابر با 61 هزار و 600 تومان می شد. داوطلب می بایست جهت ثبت نام با مراجعه به سایت سنجش، اقدامات لازم را جهت پرداخت هزینه، دریافت کد اعتبار و ادامه مراحل ثبت نام انجام دهد. توجه داشته باشید که پس از خرید اعتبار و دریافت کد پرداخت، مبلغ واریز شده به هیچ وجه قابل عودت و استرداد نیست.

همچنین شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از هزینه آن مطلع شوید.

نحوه پرداخت هزینه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

کاربران به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می بایست در وهله اول هزینه ثبت نام آن را واریز کنند. از این رو داوطلبان جهت ثبت نام و همچنین پرداخت هزینه می بایست ابتدا به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و مراحل پرداخت هزینه را گام به گام انجام دهند و در ادامه با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روند مربوط به تکمیل فرم ثبت نام خود را طی کنند. همچنین جهت ورود به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و خرید اعتبار لازم است با توجه به راهنمای تصویری به ترتیب زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.

  مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • از گزینه های موجود در این صفحه، روی لینک فعال “ثبت ‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی‌ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال 1400” کلیک کنید.

  مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • پیش از هر اقدامی در راستای ثبت نام، لازم است که هزینه آن را پرداخت نمایید که برای این منظور از قسمت راست صفحه روی گزینه ” خرید کارت اعتباری” کلیک کنید.

  مرحله سوم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • در این لینک مربوط به آزمون استخدامی وزارت بهداشت را فعال نموده و سپس کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

  مرحله چهارم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • حال اطلاعات خود اعم از نام و نام خانوادگی، شماره تلفن ثابت و همراه و همچنین پست الکترونیک را در کادرهای مشخص وارد کرده و سپس عبارت “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.

  مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • شماره پیگیری پرداخت را جهت ثبت نام نزد خود نگه دارید و بعد از فعال کردن تیک مربوط به شرایط و ضوابط، روی عبارت “ادامه روند پرداخت” کلیک نمایید.

  مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • جهت پرداخت مبلغ موردنظر، اطلاعات کارت بانکی خود را در قسمت های مشخص درج کنید و در نهایت کلمه “پرداخت” را بفشارید.

  مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • در صورتی که پرداخت هزینه با موفقیت انجام شد، مجددا به صفحه ابتدایی نام نویسی مراجعه و روی “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک کنید.

  مرحله هشتم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  • برای ورود به فرآیند ثبت نام، شماره سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی موجود در صفحه را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و در انتها کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

  مرحله نهم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

پس از پرداخت هزینه، سامانه کدی را با عنوان کد اعتبار به کاربر ارسال می کند. شما داوطلبان باید بدانید که حتما شماره پیگیری پرداخت را که پس از واریز هزینه از سوی سامانه صادر می شود را یادداشت نموده و نزد خود نگه دارید؛ چرا که اگر در فرآیند پرداخت با مشکلی رو به رو شوید و این کد را نداشته باشید، پیگیری آن از سوی سامانه امکان پذیر نخواهد بود. فراموش نکنید که هزینه ثبت نام پس از واریز به هیچ وجه مسترد نمی گردد بنابراین توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را جهت آگاهی از شرایط و مقررات مربوطه، به دقت مطالعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400، به چه میزان است ؟

با توجه به اینکه در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون وزارت بهداشت معین نشده است، در نتیجه مبلغ هزینه نیز مشخص نمی باشد.، در نتیجه مبلغ هزینه نیز مشخص نمی باشد.

2- نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400، به چه شکل است؟

پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

3- چه زمانی باید هزینه ثبت نام آزمون دوره دوم استخدامی وزارت بهداشت 1400 را پرداخت کرد ؟

متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام آزمون اقدام به پرداخت هزینه کنند که در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون وزارت بهداشت مشخص نشده است،

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی