خانه آزمون استخدامی وزارت بهداشت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۲

از جمله موسساتی که نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه جذب می کنند، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و سایر مراکز تابع وزارت بهداشت می باشند. ثبت نام استخدامی وزارت بهداشت، مانند بسیاری از آزمون هایی که هر ساله در کشور برگزار می شوند، به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. برای داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، انجام اقداماتی پیش از ثبت نام مانند ارسال مدارک و تکمیل فرم تقاضانامه، واریز مبلغ تعیین شده برای نام نویسی الزامی است.

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1403

(به محض انتشار فعال می گردد)

 استخدامی وزارت بهداشت

 

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت درشهریور ماه 1403 صورت می گیرد و هزینه ثبت نام هنوز اعلام نگردیده است.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت مانند دیگر آزمون ها، یک مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی در نظر گرفته می شود. آغاز فرآیند ثبت نام ملزم به پرداخت هزینه آزمون می باشد و تا زمانی که مبلغ مورد درخواست را واریز نکنید، اجازه ورود به سیستم ثبت نام را نخواهید داشت.

 زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در شهریور ماه 1403 است و مبلغ دقیق هزینه ثبت نام هنوز مشخص نگردیده است. داوطلب می بایست جهت ثبت نام با مراجعه به سایت مجری برگزار کننده آزمون ، اقدامات لازم را جهت پرداخت هزینه، دریافت کد اعتبار و ادامه مراحل ثبت نام انجام دهد. توجه داشته باشید که پس از خرید اعتبار و دریافت کد پرداخت، مبلغ واریز شده به هیچ وجه قابل عودت و استرداد نیست. همچنین شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از اخبار آزمون امسال مطلع شوید.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

داوطلبان برای نام نویسی در این آزمون می بایست ابتدا کارت اعتباری خریداری نمایند که به منظور تهیه این کارت، می بایست ابتدا هزینه مربوطه را به صورت اینترنتی واریز نمایند. با توجه به زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 1403 که احتمالا در شهریور ماه است، زمان پرداخت نام نویسی نیز در بازه زمانی ثبت نام خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳

کاربران به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت می بایست در وهله اول هزینه ثبت نام آن را واریز کنند. از این رو داوطلبان جهت ثبت نام و همچنین پرداخت هزینه می بایست ابتدا به سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت مراجعه نموده و مراحل پرداخت هزینه را گام به گام انجام دهند و در ادامه با وارد کردن اطلاعات خواسته شده، روند مربوط به تکمیل فرم ثبت نام خود را طی کنند. همچنین جهت ورود به سیستم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و خرید اعتبار لازم است با توجه به راهنمای تصویری به ترتیب زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شده و گزینه “ورود به صفحه اختصاصی آزمون” را انتخاب نمایید.

 استخدامی وزارت بهداشت

  • با ورود به صفحه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، گزینه “پرداخت هزینه” را بفشارید.

"پرداخت هزینه" را بفشارید.

  • پس از وارد کردن اطلاعات هویتی خود آیکون “پرداخت هزینه” را لمس کنید.

ازمون استخدامی وزارت بهداشت

  • در این مرحله با وارد کردن اطلاعات بانکی خود نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایید.

ازمون استخدامی وزارت بهداشت

پس از پرداخت هزینه، سامانه کدی را با عنوان کد اعتبار به کاربر ارسال می کند. شما داوطلبان باید بدانید که حتما شماره پیگیری پرداخت را که پس از واریز هزینه از سوی سامانه صادر می شود را یادداشت نموده و نزد خود نگه دارید؛ چرا که اگر در فرآیند پرداخت با مشکلی رو به رو شوید و این کد را نداشته باشید، پیگیری آن از سوی سامانه امکان پذیر نخواهد بود.

 

فراموش نکنید که هزینه ثبت نام پس از واریز به هیچ وجه مسترد نمی گردد بنابراین توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را جهت آگاهی از شرایط و مقررات مربوطه، به دقت مطالعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳، به چه میزان است ؟

هزینه ثبت نام آزمون استخدام وزارت بهداشت ۱۴۰۳ هنوز مشخص نشده است.

2- نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳، به چه شکل است؟

پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مجری برگزار کننده آزمون امکان پذیر است.

3- چه زمانی باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۳ را پرداخت کرد ؟

متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام آزمون اقدام به پرداخت هزینه کنند که برای سال ۱۴۰۳، بازه زمانی در شهریور ماه خواهد بود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره