تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا همان مدارس سمپاد از جمله مدارس خوب و دارای سطح علمی بالا هستند که هرساله در دو دوره متوسطه اول و دوم، اقدام به پذیرش دانش آموزان پر تلاش و با استعداد می نمایند در نتیجه، داوطلبان می توانند در زمان مقرر به صورت اینترنتی نسبت به نام نویسی خود در سامانه مربوطه اقدام کنند.

از آن جایی که ثبت نام در مدارس سمپاد همراه با پرداخت هزینه می باشد، دانش آموزان پایه ششم نیز برای ورود به دوره متوسطه این مدارس می بایست با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 در آزمون ورودی آن نام نویسی کنند و در صورت پذیرش در آزمون تیزهوشان، تحصیل خود را در این مدارس آغاز نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، به صورت آنلاین از طریق سامانه ثبت نام آزمون قابل پرداخت می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

جهت گزینش دانش آموزان مستعد برای تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان، وزارت آموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمونی با عنوان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می نماید. دانش آموزان علاقه مند می توانند با ثبت نام در این آزمون که از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می پذیرد، شانس خود را برای پذیرش در این مدارس امتحان کنند.

ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم نیز مانند نام نویسی در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه می باشد که میزان این هزینه از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اعلام می گردد و داوطلبان برای پرداخت آن در مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 می توانند مطابق راهنمای پرداخت که در ادامه آورده می شود، اقدام نمایند.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 که می خواهند نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند، می بایست ابتدا مبلغی را تحت عنوان هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مقطع ششم به هفتم پرداخت نمایند.

در سال گذشته زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در اواخر بهمن ماه تعیین شده بود و متقاضیان تا چند ماه بعد از آن می توانستند نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند اما متاسفانه زمان پرداخت هزینه نام نویسی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در حال حاضر برای سال 1400 – 1401 مشخص نمی باشد. 

لازم به ذکر است که به محض انتشار تاریخ دقیق پرداخت هزینه آزمون مدارس تیزهوشان این مقاله بروزرسانی خواهد شد. همچنین شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره در اسرع وقت از زمان آن و سایر اخبار پیرامون این مطلب مانند زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آگاه شوید.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 و در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بودن، می توان در بازه زمانی مشخصی که از سوی سایت سمپاد در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، ثبت نام و مبلغ موردنظر را به صورت اینترنتی پرداخت نمود. جهت واریز وجه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانید مطابق با مراحل ذیل عمل نمایید:

  • ابتدا به به ” سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان “، به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کنید.
  • پس از ورود به سایت سمپاد مدارس تیزهوشان، کدملی و رمز ورود همگام را در سمت راست سایت درج کنید تا وارد صفحه شخصی خود شوید. (رمز ورود همگام هر داوطلب از مدرسه محل تحصیل وی قابل دریافت است.)
  • اطلاعات ثبت نامی را در فرم تقاضانامه اینترنتی وارد کرده و آن را به طور صحیح کامل کنید.
  • فایل عکس را مطابق با ویژگی های اعلام شده در مدارک ثبت نام تیزهوشان، در محل مربوطه بارگذاری نمایید.
  • پس از تکمیل مراحل فوق، نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام می رسد. پرداخت هزینه صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت می گیرد.
  • در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز انجام شود، کد پیگیری ثبت نام روی نمایشگر شما نشان داده می شود. آن را دریافت نموده و تا پایان مراحل آزمون و ورود به مدرسه نزد خود نگه دارید.

همان طور که اشاره کردیم این مبلغ صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشند، قابل پرداخت است و از کسانی که با استفاده از دستگاه های خودپرداز و یا با مراجعه به بانک ها این مبلغ را پرداخت نموده اند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. همچنین وجه پرداختی توسط این افراد به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود و دریافت هر مبلغی بیش از مقدار تعیین شده ممنوع می باشد.

در صورتی که به هر دلیلی در مهلت اولیه ثبت نام موفق به نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم نشده اید، می توانید در مهلت مجددی که معمولا برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم در نظر گرفته می شود، نسبت به نام نویسی و پرداخت هزینه نام نویسی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایید.

سوالات متداول

1- مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 به چه صورت می باشد؟

در حال حاضر زمان پرداخت هزینه این آزمون برای سال تحصیلی 1400 - 1401 مشخص نشده است.

2- پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چگونه انجام می شود؟

این فرآیند از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان انجام می شود.

3- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 به چه صورت می باشد؟

تاکنون مبلغ نام نویسی این آزمون برای سال تحصیلی 1400 - 1401 مشخص نشده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره