تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا همان مدارس سمپاد از جمله مدارس خوب و دارای سطح علمی بالا هستند که هرساله در دو دوره متوسطه اول و دوم، اقدام به پذیرش دانش آموزان پر تلاش و با استعداد می نمایند در نتیجه، داوطلبان می توانند در زمان مقرر به صورت اینترنتی نسبت به نام نویسی خود در سامانه مربوطه اقدام کنند.

از آن جایی که ثبت نام در مدارس سمپاد همراه با پرداخت هزینه می باشد، دانش آموزان پایه ششم نیز برای ورود به دوره متوسطه این مدارس می بایست با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 در آزمون ورودی آن نام نویسی کنند و در صورت پذیرش در آزمون تیزهوشان، تحصیل خود را در این مدارس آغاز نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، به صورت آنلاین از طریق سامانه ثبت نام آزمون قابل پرداخت می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

جهت گزینش دانش آموزان مستعد برای تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان، وزارت آموزش و پرورش با همکاری سازمان پرورش استعدادهای درخشان اقدام به برگزاری آزمونی با عنوان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می نماید. دانش آموزان علاقه مند می توانند از روز 11 الی 25 فروردین ماه با ثبت نام در این آزمون که از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می پذیرد، شانس خود را برای پذیرش در این مدارس امتحان کنند.

ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم نیز مانند نام نویسی در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه ای به مبلغ 30 هزار تومان می باشد. داوطلبان برای پرداخت آن در مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 و در مهلت های مجددی که یک بار تا روز 31 فروردین و بار دیگر تا روز 3 اردیبهشت ماه در اختیار آن ها قرار گرفت فرصت داشتند. همچنین با توجه به پیگیری های متعدد و تقاضای دانش آموزان و والدین آن ها، سامانه پرداخت هزینه آزمون برای آن گروه از افرادی که تا به حال موفق به واریز این مبلغ نشده اند، برای آخرین بار از روز 10 خرداد ماه همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه فعال می گردد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 و در صورت واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بودن، می توان در بازه زمانی مشخصی که از سوی سایت سمپاد در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، ثبت نام و مبلغ موردنظر را به صورت اینترنتی پرداخت نمود. جهت واریز وجه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می توانید مطابق با مراحل ذیل عمل نمایید:

  • ابتدا به به ” سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان “، به آدرسazmoon.medu.ir مراجعه کنید.
  • پس از ورود به سایت سمپاد مدارس تیزهوشان، کدملی و رمز ورود همگام را در سمت راست سایت درج کنید تا وارد صفحه شخصی خود شوید. (برای آزمون سال 1400 – 1401، رمز ورود همگام هر داوطلب علاوه بر این که از طریق مدرسه محل تحصیل قابل دریافت است‏، می توان آن را به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نیز دریافت نمود. همچنین در صورتی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اید، می توانید به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مذکور نسبت به بازیابی آن اقدام کنید.)
  • اطلاعات ثبت نامی را در فرم تقاضانامه اینترنتی وارد کرده و آن را به طور صحیح کامل کنید.
  • فایل عکس را مطابق با ویژگی های اعلام شده در مدارک ثبت نام تیزهوشان، در محل مربوطه بارگذاری نمایید.
  • پس از تکمیل مراحل فوق، نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام می رسد. پرداخت هزینه صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت می گیرد.
  • در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز انجام شود، کد پیگیری ثبت نام روی نمایشگر شما نشان داده می شود. آن را دریافت نموده و تا پایان مراحل آزمون و ورود به مدرسه نزد خود نگه دارید.

همان طور که اشاره کردیم این مبلغ صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشند، قابل پرداخت است و از کسانی که با استفاده از دستگاه های خودپرداز و یا با مراجعه به بانک ها این مبلغ را پرداخت نموده اند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. همچنین وجه پرداختی توسط این افراد به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود و دریافت هر مبلغی بیش از مقدار تعیین شده ممنوع می باشد.

در صورتی که به هر دلیلی در مهلت اولیه ثبت نام موفق به نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم نشده اید، می توانید در مهلت مجددی که معمولا برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم در نظر گرفته می شود، نسبت به نام نویسی و پرداخت هزینه نام نویسی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایید.

سوالات متداول

1- مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 به چه صورت می باشد؟

پرداخت هزینه نام نویسی آزمون مدکور در مهلت اولیه ثبت نام از 11 الی 25 فروردین و در تمدید مهلت های صورت گرفته تا 3 اردیبهشت ماه و همچنین همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه از 10 خرداد ممکن می باشد.

2- پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 چگونه انجام می شود؟

این فرآیند از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

3- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 چقدر می باشد؟

مبلغ نام نویسی این آزمون برای سال تحصیلی 1400 - 1401 معادل 30 هزار تومان است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام من در آزمون تیزهوشان ثبت نام کردم ولی پولش را نتونستم واریز کنم از ۲۶بهمن سال ۱۳۹۹تمدید می کنید در آن زمان من نه تونستم ثبت نام کنم و نه پولش را بریزم اما در فروردین ثبت نام کردم اما به خاطر کرونا که همه جا بسته شد نتونستیم بریم از کافی نت ها پول را واریز کنیم الان هم به سایت می رویم ولی سایت بسته است

    • با سلام و وقت بخیر، در صورتی که ثبت نام اولیه خود را انجام داده اید، هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، می توانید هزینه مربوطه را واریز نمایید.

دریافت مشاوره