9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه تیزهوشان هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 - 1403
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

دانش آموزان پایه ششم هر ساله می توانند جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم اقدامات لازم را به عمل آورند که البته شرکت در آزمون مدارس سمپاد با پرداخت مبلغی همراه می باشد. دانش آموزان پایه ششم نیز برای ورود به دوره متوسطه این مدارس می بایست با پرداخت هزینه، نام نویسی خود در my.medu.ir را تکمیل نموده و در صورت پذیرش در آزمون تیزهوشان ، تحصیل خود را در این مدارس آغاز کنند. لازم به ذکر است که نام نویسی تنها با تسویه مبلغ تعیین شده و بارگذاری مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان امکان پذیر خواهد بود.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1402 – 1403، به صورت آنلاین از طریق سامانه نام نویسی قابل پرداخت خواهد بود.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

جهت گزینش دانش آموزان مستعد برای تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان، وزارت آموزش و پرورش با همکاری سازمان پرورش استعدادهای درخشان اقدام به برگزاری آزمونی با عنوان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می نماید. ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم مستلزم پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی می باشد که طبق انتشار دستورالعمل آزمون های ورودی دبیرستان های دوره اول و دوم استعدادهای درخشان برای سال 1402 – 1403 برابر با 70 هزار تومان است. لازم است که داوطلبان در هنگام پرداخت هزینه مذکور به چند نکته توجه داشته باشند:

 • نکته 1: مبلغ ذکر شده ثابت بوده و دریافت هرگونه مبلغی به جز آن ممنوع می باشد.
 • نکته 2: پرداخت هزینه خارج از سامانه ثبت نام اعتباری ندارد و مبلغ واریزی عودت داده نمی شود.
 • نکته 3: داوطلبان می بایست پس از پرداخت مبلغ ثبت نام، شماره پیگیری را که به منزله ثبت نام قطعی است دریافت نمایند

شما می توانید برای دریافت اطلاعات و اخبار مربوط در این زمینه عضو کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره باشید.

مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

مهلت پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون هنوز از سوی مجری برگزارکننده مربوطه مشخص نشده ولی کسانی که تمایل دارند در این رقابت شرکت داشته باشند، می بایست جهت پرداخت این هزینه در زمان ثبت نام اقدامات لازم را به انجام برسانند. مهلت اولیه پرداخت این هزینه در سال گذشته در اواخر فرودین ماه و مهلت مجدد در اوایل خرداد ماه صورت پذیرفت.

کلاس تیزهوشانکلاس تیزهوشان

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، می توان در بازه زمانی مشخص، مبلغ مورد نظر را به صورت اینترنتی پرداخت نمود. طی اخبار جدید منتشر شده، از این پس تمامی فرآیندهای مربوط به آزمون های تیزهوشان از ثبت نام تا اعلام نتایج توسط سامانه پادا صورت می گیرد. جهت آشنایی با نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در سامانه مذکور، ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

 • وارد سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به آدرس my.medu.ir مراجعه نموده و کد ملی و سریال شناسنامه را وارد سپس “ورود” را بفشارید.
 • در ادامه، گزینه “آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان“ را انتخاب کنید.
 •  در انتها با پرداخت هزینه نام نویسی، درخواست خود را به ثبت برسانید. در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز انجام شود، کد پیگیری ثبت نام روی نمایشگر شما نشان داده می شود. آن را دریافت نموده و تا پایان مراحل آزمون و ورود به مدرسه نزد خود نگه دارید.

3 نکته تکمیلی

 1. همان طور که اشاره کردیم، این مبلغ صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشند، قابل پرداخت است و از کسانی که با استفاده از دستگاه های خودپرداز و یا با مراجعه به بانک ها این مبلغ را پرداخت نموده اند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد.
 2. همچنین وجه پرداختی توسط این افراد به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود و دریافت هر مبلغی بیش از مقدار تعیین شده ممنوع می باشد.
 3. در صورتی که به هر دلیلی در مهلت اولیه ثبت نام موفق به نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم نشده اید، می توانید در مهلت مجددی که معمولا برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم در نظر گرفته می شود، نسبت به نام نویسی و پرداخت هزینه نام نویسی اقدام نمایید.

سوالات متداول

1- مهلت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ به چه صورت می باشد؟

داوطلبان می توانند در بازه زمانی ثبت نام و در مهلت دوباره ای که این سازمان تعیین می کند، نسبت به پرداخت هزینه مربوطه اقدام کنند.

2- پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ چگونه انجام می شود؟

این فرآیند از طریق سامانه my.medu.ir انجام می گیرد که به طور کامل در متن مقاله بیان شده است.

3- هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ چقدر می باشد؟

هزینه ثبت نام آزمون مبلغ 70 هزار تومان تعیین شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
 1. سلام من در آزمون تیزهوشان ثبت نام کردم ولی پولش را نتونستم واریز کنم از ۲۶بهمن سال ۱۳۹۹تمدید می کنید در آن زمان من نه تونستم ثبت نام کنم و نه پولش را بریزم اما در فروردین ثبت نام کردم اما به خاطر کرونا که همه جا بسته شد نتونستیم بریم از کافی نت ها پول را واریز کنیم الان هم به سایت می رویم ولی سایت بسته است

  • با سلام و وقت بخیر، در صورتی که ثبت نام اولیه خود را انجام داده اید، هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، می توانید هزینه مربوطه را واریز نمایید.

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد