تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

هزینه نام نویسی آزمون تیزهوشان ششم 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

به جهت ایجاد عدالت آموزشی لازم است تا دانش آموزان مستعدی که از بهره هوشی بالایی برخوردار هستند، شناخته شوند و به صورت جداگانه مورد آموزش قرار بگیرند. مدارس تیزهوشان یا همان مدارس سمپاد از جمله مدارس خوب و با سطح علمی بالا هستند که هرساله در دو دوره متوسطه اول و دوم، اقدام به پذیرش دانش آموزان با استعداد و باهوش می نمایند. دانش آموزان پایه ششم برای ورود به دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان می بایست با پرداخت هزینه ای در آزمون ورودی آن ثبت نام کنند و در صورت پذیرش در آزمون می توانند تحصیل خود را در این مدارس آغاز کنند.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، به صورت اینترنتی و آنلاین و از طریق سامانه ثبت نام آزمون، قابل پرداخت می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

جهت گزینش دانش آموزان مستعد، برای تحصیل در دوره اول متوسطه مدارس تیزهوشان، وزارت آموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمونی با عنوان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می نماید. دانش آموزان علاقه مند می توانند با ثبت نام در این آزمون که از طریق سایت hoosh.medu.ir انجام می پذیرد شانس خود را برای پذیرش در این مدارس امتحان کنند.

ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه ششم به هفتم نیز مانند نام نویسی در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه می باشد. وجه مورد نیاز جهت نام نویسی در این آزمون، مبلغ 25 هزار تومان است و داوطلبان برای پرداخت آن می توانند مطابق راهنمای پرداخت هزینه که در ادامه آورده می شود، اقدام نمایند.

زمان و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان، جهت ورود دانش آموزان از پایه ششم به هفتم، از تاریخ 26 بهمن ماه الی 3 اسفندماه انجام می پذیرد و هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام نیز می بایست تا پایان روز جمعه مورخ 20 تیر ماه، پرداخت شود. پس از اتمام مهلت ثبت نام، معمولا فرصت مجددی در اختیار علاقه مندان به ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد قرار داده می شود که مطابق با آخرین اطلاعیه مربوطه، بازه زمانی مذکور تا روز پنج شنبه مورخ 26 تیر ماه تمدید شده است. ناگفته نماند که با توجه به تاخیر در زمان برگزاری این آزمون، داوطلبانی که موفق به پرداخت هزینه در مهلت های پیشین نشده اند، می توانند تا 8 مرداد ماه اقدامات لازم را به انجام برسانند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، داوطلبان می بایست در مهلت مقرر ثبت نام به ” سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان “، به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کنند و با طی مراحل زیر وجه ثبت نامی آزمون خود را پرداخت نمایند.

  • پس از مراجعه به سامانه ثبت نام، کدملی و رمز ورود همگام داوطلب را در سمت راست سایت وارد کنید تا وارد صفحه شخصی وی شوید. (رمز ورود همگام هر داوطلب از مدرسه محل تحصیل وی قابل دریافت است.)
  • اطلاعات ثبت نامی را در فرم تقاضانامه اینترنتی وارد کرده و آن را به طور صحیح کامل کنید.
  • فایل عکس دانش آموز را مطابق با ویژگی های مشخص شده در مدارک ثبت نام تیزهوشان، در محل تعیین شده بارگذاری نمایید.
  • پس از تکمیل مراحل فوق، نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام، به مبلغ 25 هزار تومان می رسد. پرداخت هزینه صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت می گیرد.
  • در صورتی که پرداخت شما موفقیت آمیز انجام شود، کد پیگیری ثبت نام روی نمایشگر شما نشان داده می شود. آن را دریافت نموده و تا پایان مراحل آزمون و ورود به مدرسه نزد خود نگه دارید.

نکات مهم در پرداخت هزینه آزمون:

  • همان طور که اشاره کردیم این مبلغ صرفا از طریق سامانه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشند قابل پرداخت است و از کسانی که با استفاده از دستگاه های خودپرداز و یا با مراجعه به بانک ها این مبلغ را پرداخت نموده اند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد. همچنین وجه پرداختی توسط این افراد به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود.
  • توجه داشته باشید که مبلغ ثبت نام به میزان 25 هزارتومان است و دریافت هر مبلغی بیش از این مقدار ممنوع می باشد.

در صورتی که به هر دلیلی در مهلت اولیه ثبت نام موفق به نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم نشده اید، می توانید در مهلت مجددی که معمولا برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم در نظر گرفته می شود، نسبت به نام نویسی و پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایید. جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مدارس می توانید روی لینک کانال تلگرام تیزهوشان کلیک کنید و به عضویت این کانال درآیید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره