تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

هزینه نام نویسی کنکور کاردانی به کارشناسی 99
هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سازمان سنجش آموزش کشور ، عهده دار برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی در سراسر کشور است. زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از 10 اردیبهشت آغاز شده و تا 21 اردیبهشت ماه ادامه دارد. داوطلبان می توانند در طول این مدت وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شوند و از طریق این سایت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی رادانلود کنند و از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی آگاهی کسب کنند. ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت همزمان انجام می شود. 

پرداخت هزینه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی در یک مرحله انجام می شود.

هزینه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 98 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی مانند سایر آزمون ها از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می گیرد. این آزمون هرساله برای ارتقا سطح تحصیلی از مقطع کاردانی به کارشناسی برگزار می شود. هزینه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به مبلغ 34 هزار تومان می باشد ، همچنین متقاضیانی که علاقمند به شرکت در رشته های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی هستند ، ملزم به پرداخت 6 هزار و 900 تومان علاوه بر هزینه ثبت نام اصلی می باشند و باید نسبت به خرید کارت اعتباری در رشته های دانشگاه غیر انتفاعی از طریق سازمان سنجش اقدام کنند.

با توجه به این که پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود ، داوطلبان ملزم هستند به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است ، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و انتخاب رشته و همچنین دریافت کارت اعتباری اقدام کنند. داوطلبانی که تمایل به استفاده ازخدمات پیام کوتاه دارند می توانند با انتخاب گزینه مربوطه و پرداخت مبلغ 600 تومان جهت استفاده از خدمات پیام کوتاه اقدام کنند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از تاریخ 10 اردیبهشت لغایت 21 اردیبهشت ماه می باشد. داوطلبان ملزم به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سنجش می باشند تا از شرایط و ضوابط آزمون مطلع شوند. سپس متقاضیان با ورود به سایت sanjesh.org و مراجعه به بخش سامانه خرید کارت اعتباری ، می توانند نسبت به خریدسریال ثبت نام اقدام کنند. متقاضیان شرکت در رشته های تحصیلی دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی می بایست هزینه جداگانه ای را از همین طریق پرداخت نمایند. پس از پرداخت هزینه ، سیستم یک کد رهگیری در اختیار داوطلبان قرار می دهد که توسط آن می توانند وارد صفحه اصلی شوند و مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

چند نکته مهم در ارتباط با پرداخت هزینه

  • داوطلبان دفترچه راهنمای مرتبط به آزمون مورد نظر را به طور دقیق مطالعه کنند ، چرا که پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کد اعتباری از طریق سامانه خرید کارت اعتباری سازمان سنجش ، هزینه پرداختی تحت هیچ شرایطی قابل برگشت نخواهد بود.
  • در انتخاب عنوان آزمون جهت خرید کارت اعتباری سازمان سنجش دقت کنید زیرا هزینه پرداختی برای هر آزمون ، مختص همان آزمون است و قابل برگشت و همچنین تبدیل و یا تغییر به هیچ آزمون دیگری نیست .
  • در صورت پرداخت هزینه ثبت نام و کسر هزینه آزمون از حساب داوطلب ، در صورتی که مجددا وارد بخش پرداخت اینترنتی شود و بار دیگر هزینه ثبت نام را پرداخت نماید ، مبلغ دریافت شده توسط سایت قابل برگشت نیست.

به دلیل اینکه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به طور همزمان انجام می شود داوطلبان باید در انجام ثبت نام خود نهایت دقت را داشته باشند. داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند برای اطلاع از زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی می توانند بر روی لینک مربوطه کلیک نمایند. متقاضیانی که در زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی نتوانسته اند نتیجه دلخواه را کسب نمایند می توانند در زمان تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی نسبت به انتخاب رشته دوباره رشته محل های اعلام شده اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99