تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هزینه نام نویسی آزمون ارشد دانشگاه آزاد 99
هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از سال 96 تاکنون آزمون ورودی دانشگاه های سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده است و تمامی فرآیند ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد از قبیل دریافت دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و هزینه ثبت نام برای داوطلبان هر دو دانشگاه یکسان و مشترک می باشد.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد 98 در آذرماه می باشد که داوطلبان باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان می توانند در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد در این زمان امکان پذیر می باشد. همان طور که شرکت در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه می باشد آزمون کارشناسی ارشد نیز از این قاعده مستثنی نیست. داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد می بایست هزینه شرکت در آزمون را پرداخت نمایند.

بعد از تکمیل فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، داوطلبانی که متقاضی تغییر یا اصلاح رشته امتحانی و یا سایر اطلاعات ثبت نامی هستند نیازی به خریداری مجدد سریال اعتباری نخواهند داشت و باید نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 99

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم تمامی مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد مشترک می باشد لذا هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نیز برای هر دو دانشگاه یکسان است و داوطلبان این دو دانشگاه در مرحله انتخاب رشته از یکدیگر جدا خواهند شد. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم الکترونیکی می باشد ، انجام می گیرد. هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در سال 98 برای شرکت در یک کد رشته امتحانی 45,000 تومان تعیین شده بود که این مبلغ برای آزمون سال 99 اندکی افزایش خواهد یافت.

برای پرداخت این هزینه داوطلبان باید بعد از ورود به قسمت “خرید کارت اعتباری” گزینه “خرید سریال ثبت نام آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399” را انتخاب نمایند. داوطلبانی که قصد ثبت نام در بیش از یک کد رشته محل را دارند ، می توانند علاوه بر کد رشته اصلی ، در یکی از 63 کد رشته های شناور که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است ، شرکت کنند. در این صورت می بایست یک کد سریال دیگر (علاوه بر کد سریال رشته اصلی) خریداری و در فرم ثبت نام خود کد رشته امتحانی دوم را درج نمایند.

سامانه پیام کوتاه سازمان سنجش این امکان را برای داوطلبان فراهم می سازد تا از مراحل مختلف فرایند آزمون کارشناسی ارشد به موقع اطلاع یابند متقاضیان استفاده از این سامانه با پرداخت 600 تومان و انتخاب گزینه مربوطه ، عضو این سامانه خواهند شد. برخی از داوطلبان علاقمند به شرکت در رشته های امتحانی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی هستند که می توانند در هنگام خرید کارت اعتباری بر روی گزینه “سریال علاقمندی به پیام نور و غیرانتفاعی آزمون کارشناسی ارشد 99” کلیک کرده و مبلغ مربوط به آن را  پرداخت نمایند.( این مبلغ در برای آزمون سال 98 ، 13800 تومان بود). در پایان پرداخت هزینه ثبت نام ، سامانه یک کد 12 رقمی نمایش می دهد که داوطلبان برای ثبت نام به آن نیاز خواهند داشت.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد 99

مجری برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و تمامی مراحل این آزمون در سایت مربوط به این سازمان ، به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد. مراحل پرداخت هزینه به شرح زیر می باشد.

پس از ورود به سایت و کلیک بر روی گزینه “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 (ثبت نام)” ، گزینه “خرید سریال ثبت نام “ را انتخاب نمایید.

با انتخاب یکی از این گزینه ها داوطلبان می توانند کارت اعتباری خود را خریداری و کد سریال 12 رقمی دریافت نمایند.

برای پرداخت هزینه به صفحه زیر هدایت می شوید.

با کلیک بر روی گزینه “تایید و ادامه” و اتمام پرداخت هزینه ، سیستم یک کد 12 رقمی در اختیار شما قرار می دهد که توسط آن کد می توانید وارد صفحه مربوط به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد شوید.

توصیه ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 پیش از انجام ثبت نام ، مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد مطالعه دفترچه به متقاضیان این فرصت را می دهد تا با لیست رشته های کارشناسی ارشد سراسری آشنا شده و در هنگام ثبت نام دچار سردرگمی نشوند. داوطلبانی که برای انجام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند می توانند از مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره کمک بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره