خانه کارشناسی ارشد ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

پس از انجام فرآیند مربوط به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401، بسیاری از افراد متوجه وجود اشتباهاتی در اطلاعات وارد شده خود در سیستم نام نویسی می شوند که نیازمند ویرایش است و از آن جهت که صحت مندرجات ثبت شده در فرم تقاضانامه بسیار حائز اهمیت می باشد، سازمان سنجش آموزش کشور امکانی را برای این دسته از افراد فراهم نموده تا بتوانند در صورت بروز خطا، اطلاعات نام نویسی خود را اصلاح کنند. این امکان علاوه بر مهلت اولیه نام نویسی، در بازه زمانی که تحت عنوان  تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد تعیین می گردد نیز قابل اجرا می باشد.

داوطلبان شرکت در دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد می توانند در مدت زمان 14 الی 20 فروردین ماه سال 1401 نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

همان طور که گفته شد، از آن جایی که صحت اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورت عدم رعایت آن، پذیرش داوطلب لغو می گردد، سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری این فرآیند معمولا با در نظر گرفتن سه بازه زمانی مختلف، متقاضیان را برای ویرایش اطلاعات خود یاری می دهد. این افراد می توانند در تاریخ های مندرج در جدول زیر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و طی مراحلی که در ادامه خواهد آمد، به اصلاح اطلاعات مندرج در فرم نام نویسی خود بپردازند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401
زمان ثبت نام آزمونتمدید مهلت ثبت نام آزمونزمان کارت ورود به جلسه آزمون
23 لغایت 28 اسفند ماه 140014 الی 20 فروردین ماه 140121 لغایت 23 تیر ماه 1401

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

ثبت نام کنندگان این آزمون می بایست برای ویرایش اطلاعات خود به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند اما برخی از اطلاعات صرفا با حضور در باجه های رفع نقص قابل اصلاح می باشد که در ادامه مقاله به آن اشاره شده است.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مرحله اول

  • سپس در این مرحله بر روی لینک “سیستم ثبت نام آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 دوره های فراگیر دانشگاه آزاد” کلیک کنید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مرحله دوم

  • در این صفحه کلید “ویراش اطلاعات” از منوی سمت راست را فشار دهید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مرحله سوم

  • اکنون در صفحه پیش رو، پس از وارد کردن شماره پرونده، کد پیگیری ثبت نام و همچنین درج عبارت امنیتی، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مرحله چهارم

اکنون پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید اطلاعات ذکر شده همچون نام و نام خانوادگی و… را ویرایش نمایید.

باجه های رفع نقص ویرایش اطلاعات کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

همان طور که پیش از این گفته شد، داوطلبان برای ویرایش اطلاعاتی همچون یک سری از اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه خود نیازمند مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 می باشند. لازم به ذکر است معدل و همچنین سال و نام دانشگاه محل فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی از جمله اطلاعاتی هستند که به صورت اینترنتی و مطابق با روش فوق قابل ویراش می باشند.

باجه های رفع نقص به صورت مراکزی در هر منطقه با همانگی سازمان سنجش آموزش کشور برای مراجعه متقاضیان دایر می گردند که دوطلبان در زمان های تعییی شده می توانند با حضور در این مراکز به اصلاح موارد مورد نیاز خود بپردازند. آدرس این باجه ها در قالب فایل pdf از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد که به محض صدور آن، لینک دانلود مربوطه در جدول زیر فعال خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص ویرایش اطلاعات ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401
دانلود آدرس باجه های رفع نقص ویرایش اطلاعات ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

سوالات متداول

1- داوطلبان چه زمانی می توانند برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد 1401 اقدام نمایند؟

جهت انجام این فرآیند متقاضیان می توانند در سه بازه زمانی فرصت اولیه ثبت نام، تمدید مهلت نام نویسی و همچنین زمان دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به این امر اقدام نمایند.

2- ویرایش کدام یک از اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی صورت می پذیرد؟

جهت ویرایش اطلاعاتی همچون معدل و همچنین سال و نام دانشگاه محل فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی می توانید به سایت sanjesh.org مراجعه نمایید.

3- آیا در صورت ارسال عکس اشتباه جهت ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه آزاد، می توان آن را به صورت اینترنتی ویرایش کرد؟

خیر، بدین منظور لازم است هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود به همراه یک قطعه عکس پرسنلی در محل باجه های رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور حضور پیدا کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد