تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام می شود. علاقه مندان می توانند در زمان اعلام شده به سایت مذکور مراجعه و نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. ثبت تمام اطلاعات باید به صورت دقیق و کامل انجام گیرد چرا که هر گونه مغایرت در فرم ثبت نامی با اطلاعات متقاضی باعث محروم شدن وی از ادامه فرآیند پذیرش خواهد شد. 

داوطلبان می توانند در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت، نسبت به تکمیل و اصلاح مدارک ارسالی خود اقدام نمایند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402

چنانچه داوطلبان بعد از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و تکمیل فرم تقاضانه ثبت نام متوجه شوند که اطلاعات ثبت شده آن ها نیاز به ویرایش دارد، می توانند در فرصت های تعیین شده نسبت به رفع آن ها اقدام نمایند. البته هنوز زمان دقیق ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402 و به تبع آن زمان تمدید شده و یا فرصت مجددی که بدین منظور به افراد شرکت کننده اختصاص می یابد، مشخص نشده است، اما به محض اعلام جزئیات از طریق همین مقاله و یا کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است داوطلبانی که در بازه زمانی اولیه نتوانستند در این آزمون ثبت نام کنند نیز می توانند در بازه زمانی تمدید مهلت و یا فرصت مجدد، نام نویسی خود را در سامانه به انجام برسانند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402

متقاضیانی که اطلاعات ثبت شده آن ها نیاز به ویرایش دارد، باید در زمان های تعیین شده به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. راهنمای تصویری نحوه ویرایش اطلاعات را در این مقاله قرار داده ایم که به شرح زیر می باشد:

  • ورود به سایت sanjeshp.ir و انتخاب گزینه “دکتری تخصصی ph.D” از منوی تعبیه شده در سمت راست

مرحله صفر ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

  • کلیک بر روی گزینه ” ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک “

ویرایش اطلاعات

  • با ورود به صفحه جدید مجددا بر روی دکمه رادیویی “ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک” کلیک نمایید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام

  • در این صفحه می بایست کد ملی (برای اتباع خارجی شماره گذرنامه) و شماره تلفن همراه (همان شماره ای که در هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده اید) خود را وارد نمایید.

وارد کردن اطلاعات خواسته شده

  • بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، تا پایان زمان انتظار، منتظر دریافت پیامک “یک بار رمز” بمانید و پس از دریافت، آن را وارد نموده و فرم انتخاب رشته خود را ملاحظه نمایید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی را دارند می بایست در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ، اطلاعات خود را به طور دقیق و کامل در سایت بارگذاری نمایند تا در مراحل بعدی آزمون دچار مشکل نشوند. متقاضیان باید 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خود را دریافت نمایند. جهت کسب اطلاع از زمان و نحوه دریافت این کارت بر روی لینک فوق کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402 چه زمانی انجام می گیرد؟

تا کنون زمان انجام این فرآیند در سال 1402 مشخص نشده است، اما به محض اعلام تاریخ دقیق آن، اخبار مربوطه در کانال دکتری ایران مشاوره قرار می گیرد.

2- ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402 در کدام سایت انجام می شود؟

جهت اصلاح مدارک ثبت نام این آزمون می بایست به سایت sanjeshp.ir مراجعه نمایید.

3- چه مواردی را می توان در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1402 اصلاح کرد؟

در این مهلت می توان نسبت به تصحیح مدارک ارسالی در سایت ثبت نام و سایر اطلاعات ثبت شده، اقدام نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

  1. درود بتده در بازن زمانی ١٩ تا ٢١ موفق به ویرایش رشته انتخابیم برای ازمون دکترای تخصصی علوم پزشکی به علت عدم اطلاع نشدم لطفا محبت کنید بنده رو راهنمایی کنید از چه طریق میتونم رشته مو که اشتباهی پژوهشی انتخاب کردم رو عوض کنم وگرنه یکسال همرم هدر میره زحمتی که کشدم

    • با سلام و درود، جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی می بایست درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش پزشکی به ثبت برسانید.

  2. سلام آیا زمان ویرایش اطلاعات رشته امتحانی را میتوان عوض کرد؟

دریافت مشاوره پیج دکتری