تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی سال تحصیلی 98 – 99 در تاریخ 16 لغایت 27 بهمن ماه 97 و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir انجام می شود. علاقمندان می توانند در زمان اعلام شده به سایت مذکور مراجعه و نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

داوطلبان باید تمام اطلاعات خود را دقیق و کامل ثبت کنند چرا که هر گونه مغایرت در فرم ثبت نامی با اطلاعات متقاضی باعث محروم شدن وی از ادامه فرآیند آزمون خواهد شد. به دلیل اهمیت این موضوع ، محتوای این مقاله را به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت اختصاص داده ایم تا داوطلبانی که فرم ثبت نام آن ها نیاز به ویرایش دارد از زمان و نحوه انجام آن اطلاعات درستی داشته باشند تا بتوانند به موقع نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت ، امکان ویرایش هیچکدام از اطلاعات ثبت نامی وجود نخواهد داشت هم چنین برای داوطلبانی که مدارک خود را به صورت ناقص ارسال کرده اند کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال تحصیلی 98 – 99 از 16 الی 27 بهمن ماه 97 آغاز می شود. چنانچه داوطلبان بعد از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و تکمیل فرم تقاضانه ثبت نام ، متوجه شدند که اطلاعات ثبت شده آن ها نیاز به ویرایش دارد ، می توانند در فرصت های تعیین شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به رفع آن ها اقدام نمایند.

فرصت اول

تمامی داوطلبانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت نام نویسی کرده اند تا پایان مهلت ثبت نام فرصت دارند مجددا به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کرده و با ورود به پروفایل خود ، تغییرات لازم را اعمال نمایند.

فرصت دوم

به دلیل تقاضای زیاد داوطلبان ، بعد از پایان مهلت اولیه ثبت نام ، آن دسته از داوطلبانی که در بهمن ماه از ثبت نام جامانده اند می توانند از روز یکشنبه 12 اسفند لغایت سه شنبه 14 اسفند 97 نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. همچنین ویرایش اطلاعات داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند در این بازه زمانی امکان پذیر می باشد.

فرصت سوم

بر خلاف آزمون هایی که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، امکان ویرایش اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه در آزمون های وزارت بهداشت وجود ندارد. به همین دلیل مرکز سنجش آموزش پزشکی یک فرصت یک روزه در 22 لغایت 23 اردیبهشت ماه برای ویرایش اطلاعات قرار داده است تا در صورت وجود مغایرت در فرم ثبت نام داوطلبان ، نسبت به رفع آن اقدام نمایند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

متقاضیانی که اطلاعات ثبت شده آن ها نیاز به ویرایش دارد ، باید در زمان های تعیین شده به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمایند. در حال حاضر لینک ویرایش اطلاعات آزمون دکتری در دسترس نمی باشد و در صورت فعال شدن ، راهنمای تصویری آن را در این مقاله قرار خواهیم داد. مراحل ویرایش اطلاعات به شرح زیر می باشد:

  • ورود به سایت sanjeshp.ir  و انتخاب گزینه ” دکتری تخصصی ph.D “ از منوی تعبیه شده در سمت راست.

مرحله اول ثبت نام

 

  • کلیک بر روی گزینه ” ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک “

ویرایش اطلاعات

  • با ورود به صفحه جدید مجددا بر روی دکمه رادیویی “ویرایش ثبت نام – تکمیل مدارک” کلیک نمایید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام

  • در این صفحه می بایست کد ملی (برای اتباع خارجی شماره گذرنامه ) و شماره تلفن همراه (همان شماره ای که در هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده اید) خود را وارد نمایید.

وارد کردن اطلاعات خواسته شده

  • بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده ، تا پایان زمان انتظار ، منتظر دریافت پیامک “یک بار رمز “ بمانید و پس از دریافت ، آن را وارد نموده و فرم انتخاب رشته خود را ملاحظه نمایید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی سال تحصیلی 98 – 99 دارند می بایست در زمان ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ، اطلاعات خود را به طور دقیق و کامل در سایت بارگذاری نمایند تا در مراحل بعدی آزمون دچار مشکل نشوند. برای رفع مشکلات احتمالی در فرم ثبت نام داوطلبان می توانند در فرصت های تعیین شده اطلاعات خود را ویرایش نمایند. آزمون دکتری وزارت بهداشت در 30 و 31 خرداد ماه 98 برگزار می شود و متقاضیان باید چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره