پنجشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

در چند سال اخیر دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات تابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تامین نیروهای موردنیاز خود، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه اقدام به جذب افراد واجد شرایط می نماید. آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام نموده اند می بایست در زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه ی خود را به همراه داشته باشند.

اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه، هویت داوطلبان شرکت کننده را در تطابق با کارت شناسایی عکس دار مشخص می کند به همین دلیل به همراه داشتن آن از الزامات حضور در جلسه ی آزمون محسوب می شود.

کارت ورود به جلسه ی آزمون استخدامی وزارت بهداشت، عموما سه روز قبل از برگزاری آزمون، بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد.

زمان انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

 کارت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و برگ راهنمای شرکت دراین آزمون ها عموما سه روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می شود. زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99، راس ساعت 9 صبح روز جمعه 14 شهریور ماه سال 99 می باشد و داوطلبان می توانند از روز 20 مهر لغایت 22 مهر 99 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون خود اقدام نمایند. همچنین لازم به ذکر است مجری برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99، مرکز وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور است و کارت ورود به جلسه ی شرکت در این آزمون نیز از طریق همین سایت انتشار می گردد. داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام نموده اند می بایست در زمان مذکور به سایت وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (شماره ی پرونده + اطلاعات هویتی) کارت خود را مشاهده و دریافت کنند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت که برای شرکت در این آزمون نام نویسی کرده اند، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود ملزم به طی نمودن مراحل زیر هستند.

 • مراجعه به سایت رسمی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir
 • انتخاب گزینه ی “آزمون استخدامی – استخدامی” از منوی سمت راست سایت
 • انتخاب گزینه ی “کارت ورود به جلسه آزمون” از میان گزینه های موجود در پنجره ی جدید
 • انتخاب مجدد گزینه ی کارت ورود به جلسه آزمون پس از ورود پنجره ی جدید
 • با ورود به صفحه ی دیگر، درج کد ملی (اتباع خارجی شماره ی گذرنامه خود را باید وارد نمایند) و شماره تلفن همراه داوطلب (همان شماره ای که در فرم ثبت نام وارد نموده اید) و کلیک بر روی گزینه ی “جستجو” جهت دریافت رمز ورود از طریق سامانه ی پیامکی
 •  وارد نمودن رمز در سامانه و ورود به صفحه ی شخصی و سرانجام مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان می بایستی پس از طی کردن مراحل فوق، بعد از کسب اطمینان لازم از صحت اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه ی خود، نسبت به تهیه ی یک نسخه پرینت از آن اقدام نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

نکته ای که تمامی داوطلبان به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه باید در نظر داشته باشند، کنترل اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون آن هاست. چنان چه داوطلبی متوجه مغایرتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت خود شود، باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کند.

 • اگر داوطلبان مغایرتی در یکی از بندهای نام، نام خانودگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، دین، سهمیه ی 5 درصد ایثارگری، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی مشاهده نمودند می بایست برای اصلاح این موارد، تا پیش از زمان برگزاری آزمون به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.
 • وجود نواقص در بندهای جنس، معلولیت، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته ی تحصیلی و اولویت انتخابی مستلزم مراجعه ی حضوری به نماینده ی وزارت بهداشت مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه، در زمان و تاریخ مشخص شده می باشد.
 • هم چنین اگر کارت ورود به جلسه ی داوطلب فاقد عکس باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از قبیل نداشتن مهر، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباه باشد، می بایست در زمان و تاریخ مشخص شده با به همراه داشتن پرینت کارت، کارت شناسایی عکس دار و 2 قطعه عکس 4*3 به نماینده ی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه مراجعه نماید.

آدرس باجه های رفع نقص

نماینده ی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در دو روز منتهی به زمان برگزاری آزمون، صبح از ساعت 8:30 الی 12 و بعدازظهر از ساعت 14 الی 17 در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه مستقر می باشد. آدرسباجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی صرفا برای رشته های علوم پزشکی در زمان انتشار کارت ورود به جلسه بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  سلام درمورد آزمون شرکتی علومپزشکی که دقیق مشخص نکردین کی برگزار میشه فقط در مردو قراردادی ها نوشتین

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سازمان سنجش پزشکی، به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری آزمون به تعویق افتاده است، و در تاریخ ۲۴ مهرماه در خصوص زمان برگزاری آزمون مجددا از طریق سایت سنجش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی