تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

در چند سال اخیر دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات تابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تامین نیروهای مورد نیاز خود، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه اقدام به جذب افراد واجد شرایط می نماید. آن دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود در این آزمون اقدام نموده اند می بایست در زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه ی خود را به همراه داشته باشند.

اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه، هویت داوطلبان شرکت کننده را در تطابق با کارت شناسایی عکس دار مشخص می کند به همین دلیل به همراه داشتن آن از الزامات حضور در جلسه ی آزمون محسوب می شود.

داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند از روز 21 تا 24 بهمن ماه 99، جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت مرکز سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در تاریخ جمعه 24 بهمن ماه 99 و در محل شهرستان محل سکونت فعلی داوطلبان می باشد و همچنین متقاضیان می توانند از روز 21 بهمن لغایت 24 بهمن ماه 99 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه که همان برگ راهنمای شرکت در این آزمون می باشد، اقدام نمایند. همچنین لازم به ذکر است مجری برگزاری دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال 99، سازمان سنجش است و کارت ورود به جلسه ی شرکت در این آزمون نیز از طریق همین سایت انتشار می گردد. داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام نموده اند، می بایست در زمان مذکور به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده (شماره ی پرونده + اطلاعات هویتی) کارت خود را مشاهده و دریافت کنند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت که برای شرکت در این آزمون نام نویسی کرده اند، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود ملزم به طی نمودن مراحل زیر هستند.

 • به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 • گزینه “آزمون استخدامی” را از سمت راست صفحه انتخاب کنید.
 • بر روی عبارت “ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1399” کلیک نمایید.
 • سپس گزینه “دریافت کارت” از میان گزینه های موجود در پنجره ی جدید انتخاب کنید.
 • در انتها پس از ورود به صفحه ویرایش اطلاعات، اقدام به خرید کارت خود نمایید.

داوطلبان می بایستی پس از طی کردن مراحل فوق، بعد از کسب اطمینان لازم از صحت اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه خود، نسبت به تهیه ی یک نسخه پرینت از آن اقدام نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

نکته ای که تمامی داوطلبان به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه باید در نظر داشته باشند، کنترل اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون آن هاست. چنان چه داوطلبی متوجه مغایرتی در اطلاعات مندرج بر روی کارت خود شود، باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کند.

 • اگر داوطلبان مغایرتی در یکی از بندهای نام، نام خانودگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، دین، سهمیه ی 5 درصد ایثارگری، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی مشاهده نمودند می بایست برای اصلاح این موارد، تا پیش از زمان برگزاری آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.
 • وجود نواقص در بندهای جنس، معلولیت، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته ی تحصیلی و اولویت انتخابی مستلزم مراجعه ی حضوری به نماینده ی وزارت بهداشت مستقر در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه، در زمان و تاریخ مشخص شده می باشد.
 • همچنین اگر کارت ورود به جلسه ی داوطلب فاقد عکس باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از قبیل نداشتن مهر، واضح نبودن عکس و یا عکس اشتباه باشد، می بایست در زمان و تاریخ مشخص شده با به همراه داشتن پرینت کارت، کارت شناسایی عکس دار و 2 قطعه عکس 4*3 به نماینده ی سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص مربوطه مراجعه نماید.

نماینده ی سازمان سنجش آموزش کشور قبل از زمان آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در باجه ی رفع نقص حوزه ی مربوطه مستقر می باشد. آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت صرفا برای رشته های علوم پزشکی در زمان انتشار کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام درمورد آزمون شرکتی علومپزشکی که دقیق مشخص نکردین کی برگزار میشه فقط در مردو قراردادی ها نوشتین

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سازمان سنجش پزشکی، به دلیل شیوع ویروس کرونا زمان برگزاری آزمون به تعویق افتاده است، و در تاریخ ۲۴ مهرماه در خصوص زمان برگزاری آزمون مجددا از طریق سایت سنجش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی