چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99 پس از طی مراحل ثبت نام خود از جمله پرداخت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی 99، می بایست پیش از برگزاری آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

این کارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. متقاضیان می توانند در موعد مقرر که از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد، کارت ورود به جلسه خود را از طریق سایت مربوطه دریافت کنند. توجه داشته باشید که ارائه این کارت در روز برگزاری آزمون الزامی است.

سازمان سنجش آموزش کشور همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری می توانند از طریق سایت سازمان سنجش، کارت ورود به جلسه خود را پرینت نمایند. معمولا سه الی چهار روز پیش از زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی، لینک دریافت آن در سایت sanjesh.org فعال می شود که با توجه به برگزاری این آزمون در روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه 99، لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای این آزمون از روز سه شنبه ، 18 شهریور ماه سال 99 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی قرار می گیرد.

شایان ذکر است که ساعت و آدرس دقیق برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان قید می گردد و اطلاع رسانی های لازم در خصوص زمان انتشار کارت نیز از طریق سایت سازمان سنجش و همچنین پایگاه اینترنتی مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده به نشانی judiciarybar.ir انجام می شود.

مسئولیت عدم اطلاع از زمان هر یک از مراحل آزمون از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه بر عهده داوطلب بوده و در صورت اتمام مهلت مربوطه در راستای انجام اقدامات لازم، حق هیچ گونه اعتراضی برای وی لحاظ نمی گردد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

همان طور که اشاره شد، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری از سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان شرکت در آزمون مذکور می توانند در مدت زمان مقرر، به منظور دریافت کارت خود به ترتیب زیر عمل نمایند.

 • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.

مرحله اول دریافت کارت آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

 • روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری” کلیک نمایید.

مرحله دوم دریافت کارت آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

 • در این مرحله با ورود اطلاعات ثبت نامی خود از جمله شماره پرونده، کد ملی و … می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت کنید.

مرحله سوم دریافت کارت آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 99

گاهی پیش می آید که داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، متوجه نواقصی در آن می شوند که مشخصات هویتی آن ها با اطلاعات مندرج بر روی کارت مغایرت دارند. در چنین شرایطی متقاضیان می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون، نسبت به رفع نواقص موجود در کارت خود اقدام کنند.

سازمان سنجش همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری اعلام می کند. متقاضیان می توانند جهت رفع مشکلات و نواقص احتمالی کارت خود اعم از مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی، رشته محل مورد تقاضا و… در مدت زمان مقرر که متعاقبا از سوی سازمان مذکور اعلام می شود، در ساعات 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 17:00 با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه عکس دار به مراکز مربوطه مراجعه نمایند.

در صورتی که کارت شما فاقد عکس می باشد، لازم است یه قطعه عکس 4*3 را نیز همراه خود داشته باشید. به محض انتشار آدرس باجه های رفع نقص آزمون کارشناسان رسمی دادگستری، لینک دانلود آن در جدول زیر فعال خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

در آخر لازم است بدانید که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون به همراه کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) الزامی بوده و در صورت عدم به همراه داشتن آن ها، از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

شرکت کنندگان ابتدا باید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری را به طور کامل مطالعه نمایند تا با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری و میزان تاثیر سهمیه در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری آشنا شوند. پس از آن می توانند به ثبت نام در آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری اقدام نمایند و در بازه زمانی تعیین شده کارت خود را دریافت کنند. بعد از شرکت در آزمون مذکور پس از مدتی نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری از سوی سازمان مربوطه اعلام می گردد که نتایج اولیه آن شامل قبولی و یا عدم قبولی داوطلبان در آزمون کتبی می باشد. سپس پذیرفته شدگان این مرحله به مصاحبه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری و گزینش دعوت می شوند.

 

سوالات متداول

1- متقاضیان چگونه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری می توانند دریافت نمایند؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

2- زمان دقیق صدور کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری برای سال 99، چه تاریخی می باشد؟

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری برای سال 99، در تاریخ 18 شهریور ماه در سایت sanjesh.org فعال می شود.

3- متقاضیان آزمون استخدامی کارشناسان دادگستری جهت رفع مشکلات و نواقص احتمالی کارت خود چه اقدامی باید انجام دهند؟

متقاضیان این آزمون با مراجعه به باجه های رفع نقص که آدرس آن همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه منتشر می شود، در زمان مقرر می توانند کارت خود را ویرایش نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

 1. Avatar

  سلام- متاسفانه شماره پرونده م فراموش کردم و فقط فردا وقت دریافت کارت دارم و اصلا کسی پاسگو نیست تلفن که کلا مشغوله و سیستم پاسخگویی سازمان سنجش هم لینکش نذاشتن باید چیکار کنم
  .

  • ایران مشاوره

   با سلام. شما می بایست از سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش برای گرفتن شماره پرونده و کد پیگیری اقدام نمایید.

 2. Avatar

  سلام شماره پرونده گم کرده ام چطوی میشه به شماره پرونده دسترسی پیدا کرد

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. برای دریافت شماره پرونده بایستی از سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش کشور اقدام نمایید.

 3. Avatar

  با درود نحوه دریافت شماره پرونده (زمان ثبت نام) جهت دریافت کارت آزمون کارشناس رستمی دادگستری چگونه است

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت دریافت اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و…)، می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست خود را به ثبت برسانید، و یا با سازمان سنجش تماس حاصل نمایید.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی