تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 - 1401
کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 – 1401

ارتش جمهوری اسلامی ایران ، هرساله برای تکمیل کادرهای افسری خود از بین داوطلبان پسر مومن و متعهد که شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را دارا می باشند و از طریق برگزاری آزمون ورودی، اقدام به جذب دانشجو در رشته های دانشگاه افسری ارتش می نماید. داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی و علوم تجربی که در موعد مقرر، فرآیند ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را انجام داده اند، می بایست قبل از شروع زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. به همین منظور این مقاله را برای آگاهی داوطلبان از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تهیه کرده ایم.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی عکس دار (کارت ملی یا شناسنامه)، برای حضور در جلسه آزمون اجباری می باشد.

زمان و سایت انتشار کارت ورود به جلسه آزمون افسری ارتش 1400 – 1401

داوطلبانی که در آزمون افسری ارتش 1400 – 1401 ثبت نام کرده اند، می توانند از تاریخ 15 دی تا 18 دی ماه 99، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. داوطلبان می بایست در تاریخ مقرر به سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir، مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند. داوطلبان باید به این نکته توجه کنند، برای حضور در جلسه آزمون که در ساعت 8 صبح روز جمعه 19 دی ماه 99 برگزار می شود به همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی بوده و در صورت نداشتن کارت از حضور آن ها به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری ارتش 1400 – 1401

داوطلبان برای سهولت در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری ارتش، می توانند از راهنمای تصویری دریافت کارت که در این قسمت به نمایش گذاشته شده است، استفاده نمایند.

  • به سایت گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir مراجعه نموده و بر روی گزینه “دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون” کلیک نمایید.

صفحه اصلی دریافت کارت آزمون افسری ارتش

  • در این مرحله، با وارد نمودن “کد ملی” و “شماره پرونده” (که در پایان ثبت نام دریافت کرده اید)، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و پرینت نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه

تذکر: آن دسته از متقاضیانی که شماره پرونده خود را  فراموش نموده اند، می توانند از طریق زیر مجددا شماره پرونده خود را دریافت نمایند.

  • ورود به سایت و انتخاب گزینه “فراموشی کد پرونده ثبت نام”

دریافت شماره پرونده کارت آزمون افسری ارتش

 

  • در این مرحله باید کد ملی” و “کد رهگیری” که در هنگام خرید کارت اعتباری دریافت کرده بودید را وارد کرده و شماره پرونده خود را دریافت نمایید.

دریافت شماره پرونده

در صورتی که در انجام مراحل فوق دچار مشکل شدید، می توانید با متخصصین مرکز ایران مشاوره، تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

تمامی متقاضیانی که ثبت نام دانشگاه افسری ارتش را انجام داده اند می توانند در زمان مقرر، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. آزمون مذکور در روز جمعه 19 دی ماه 99، به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که آدرس حوزه های امتحانی نیز در صفحه اول سایت مذکور درج شده است که داوطلبان با مراجعه به سایت و انتخاب گزینه “آدرس حوزه های آزمون” می توانند اطلاعات لازم را کسب نمایند. پس از آن داوطلبان با اعلام نتایج آزمون دانشگاه افسری ارتش، متوجه می شوند که آیا در آزمون کتبی پذیرفته شده اند یا خیر، اما نتیجه این آزمون به معنای پذیرش قطعی نمی باشد و پس از آن، شرکت کنندگان پذیرفته شده بایستی در زمان مصاحبه دانشگاه افسری ارتش، نسبت به حضور خود در جلسه مصاحبه آمادگی لازم را پیدا کنند.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 - 1401 در چه زمانی منتشر می شود؟

شما می توانید از تاریخ 15 دی تا 18 دی ماه 99، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید.

2- کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش 1400 - 1401، از چه طریقی منتشر می گردد؟

شما می توانید با مراجعه به سامانه اینترنتی گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران به آدرس اینترنتی gozinesh.aja.ir، کارت خود را دریافت نمایید.

3- نحوه مشاهده و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری ارتش، چگونه است؟

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام.تاریخ نتایج مشخص نیست؟

دریافت مشاوره تخمین رتبه