سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی

کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی

کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی 99
کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

افرادی که در رشته دکتری عمومی فارغ التحصیل شده اند یا در حال تحصیل هستند بعد از اتمام دوره عمومی برای دریافت تخصص مورد نظر خود می توانند در آزمون دستیاری تخصصی شرکت نمایند. این آزمون به دستیاری پزشکی یا رزیدنتی نیز معروف است. حداقل دوران تحصیل در این مقطع 4 سال می باشد که داوطلبان بعد از گذراندن آن با عنوان پزشک متخصص وارد بازار کار خواهند شد. بعد از به اتمام رساندن دوره دستیاری یا رزیدنتی متقاضیان می توانند برای دوره فوق تخصص رشته خود اقدام نمایند. داوطلبان برای ورود به مقطع دستیاری تخصصی باید در یک آزمون ورودی که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور برگزار می شود، شرکت کنند. هر ساله تعداد کثیری از پزشکان برای ورود به دوره تخصص رشته مورد نظر خود با یکدیگر به رقابت می پردازند. ثبت نام این آزمون برای سال 98 از هفدهم تا بیست و پنجم آذرماه 97 می باشد. بعد از انجام ثبت نام، داوطلبان به دنبال زمان انتشار کارت ورود به جلسه و نحوه دریافت آن خواهند بود به همین دلیل در این قسمت به شرح کامل آن خواهیم پرداخت.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی عکس دار (کارت ملی، گواهی نامه، شناسنامه) برای ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد.

زمان و سایت انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری تخصصی

تمامی مراحل مربوط به آزمون دستیاری تخصصی اعم از دریافت دفترچه ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی، ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی و دریافت کارت ورود به جلسه در سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir انجام می گیرد. تمامی داوطلبانی که در آزمون دستیاری پزشکی ثبت نام کرده اند باید در روز پنج شنبه مورخ 16 مرداد ماه 99 در محل برگزاری آزمون حاضر باشند. کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه 12 مرداد ماه بر روی سایت مذکور قرار خواهد گرفت که متقاضیان می توانند تا ساعت 8 صبح روز چهارشنبه مورخ 14 مرداد ماه نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. داوطلبانی که کارت ورود به جلسه خود را در روز آزمون به همراه نداشته باشند، از حضور آن ها در جلسه امتحان ممانعت خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی

داوطلبانی که در آزمون دستیاری تخصصی ثبت نام کرده اند با انجام مراحل زیر می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

  • وارد سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی شده و در منوی سمت راست با انتخاب گزینه “تخصصی و فوق تخصصی پزشکی”، وارد صفحه دستیاری تخصصی پزشکی شوید.

  • در هنگام ورود به صفحه، کاربران می بایست بر روی گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون “ کلیک نمایند.

  • در صفحه باز شده، گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ” را انتخاب نمایید.

  • با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه اعلام شده در فرم ثبت نام، کارت ورود به جلسه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی

هنگامی که داوطلبان کارت ورود به جلسه خود را دریافت می کنند می بایست تمامی اطلاعات درج شده بر روی کارت را به دقت بررسی کنند. این اطلاعات شامل تصویر و مشخصات فردی، سهمیه داوطلب، کد رشته محل امتحانی، زمان و محل حوزه امتحانی می باشد. چنانچه داوطلبان مغایرتی در این اطلاعات مشاهده نمودند برای رفع نقص آن باید اقدام کنند. هر ساله وزارت بهداشت آدرس باجه های رفع نقص را برای ویرایش اطلاعات اشتباه بر روی سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی قرار می دهد. داوطلبان در زمان اعلام شده می توانند برای رفع نقص کارت خود اقدام نمایند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری پزشکی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره