تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری داوطلبان باید خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده نمایند. یکی از الزامات شرکت در آزمون، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آن جهت ورود به حوزه های امتحانی می باشد. با توجه به این که آزمون دکتری تخصصی توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، کارت ورود به جلسه مربوطه نیز از طریق سایت رسمی این سازمان منتشر می گردد. داوطلبان می بایست در اولین فرصت نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام نمایند تا در صورت وجود هر گونه اشکال در اطلاعات مندرج بر روی آن، به اصلاح نواقص موجود بپردازند.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401، از روز 3 اسفند ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترسی می گردد.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

سازمان سنجش تقویم زمانی مربوط به جزئیات امور این آزمون را تهیه کرده و از طریق سایت ثبت نام آزمون دکتری در قالب اطلاعیه ها و دفترچه ثبت نام آزمون دکتری منتشر می نماید. یکی از تاریخ هایی که داوطلبان باید به طور دقیق از آن آگاهی داشته باشند، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می باشد که این کارت قبل از زمان برگزاری آزمون منتشر می گردد. با توجه به این که آزمون دکتری سال 1401 قرار است در روز جمعه 6 اسفند ماه سال جاری برگزار شود، کارت ورود به جلسه آن از روز 3 الی 5 اسفند ماه در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

پس از این که کارت ورود به جلسه آزمون دکتری بر روی سامانه مربوطه قرار گرفت، شرکت کنندگان می توانند با استفاده از اطلاعات کاربری خود مطابق مراحل زیر عمل نموده و کارت خود را دریافت کنند.

 • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایید و سپس از منوی موجود در سمت راست آیکون “دکترای تخصصی” را انتخاب کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

 • با ورود به صفحه جدید، بر روی لینک فعال “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D (نیمه متمرکز) سال 1401” کلیک نمایید.

کارت ورود به جلسه دکتری

 • اطلاعات خود را به یکی از 4 روش زیر وارد کرده و پس از وارد نمون عبارت امنیتی مطابق تصویر، گزینه “جستجو” را فشار دهید.
 1. شماره پرونده و سریال ثبت نامی
 2. شماره پرونده و کد پیگیری
 3. شماره پرونده و کد ملی
 4. شماره پرونده و شماره داوطلبی

کارت ورود به جلسه دکتری

گاها ممکن است برخی از داوطلبان به هیچ یک از اطلاعات کاربری یا ثبت نامی خود دسترسی نداشته باشند که در چنین شرایطی می توانند از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

متقاضیان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری باید مشخصات مندرج بر روی آن را به دقت کنترل نمایند تا هیچ گونه مغایرتی در آن وجود نداشته باشد. چنانچه اطلاعات آن ها به اشتباه در کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده باشد، باید در بازه زمانی تعیین شده به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مراجعه نموده و اشکالات موجود را مرتفع نمایند. در ارتباط با رفع نقص کارت ورود به جلسه به نکات زیر توجه کنید.

 • آدرس باجه های رفع نقص استان ها، پیش از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 • داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان، چنانچه سهمیه آن ها در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، برای رفع مشکل خود باید به ارگان های مربوطه مراجعه و آن را پیگیری نمایند.
 • متقاضیانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد یا عکس آن ها مهر ندارد، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4 * 3 و مدارک شناسایی به نزدیک ترین باجه رفع نقص سازمان سنجش مستقر در مرکز استان
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در نوع جنسیت، معلولیت و نوع زبان خارجی نیز باید به باجه رفع نقص مراجعه شود.

در جدول زیر، آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان را ارائه نموده ایم.

آدرس باجه های رفع نقص و محل برگزاری آزمون دکتری 1401
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 1401

با انتشار کارت ورود به جلسه، لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که در این فرصت ایجاد شده ویرایش رشته امتحانی امکان پذیر نمی باشد و داوطلبان تنها قادر خواهند بود اطلاعات زیر را اصلاح نمایند.

 • نام و نام خانوادگی
 • سال تولد
 • شماره شناسنامه
 • تاریخ و نام موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • معدل مقطع کارشناسی ارشد
 • هیئت علمی (مربی آموزشی رسمی) و دانشگاه محل خدمت مربیان

متقاضیان می بایست تمامی موارد ذکر شده در خصوص کارت ورود به جلسه خود را در نظر داشته باشند و در زمان برگزاری آزمون دکتری 1401 با آمادگی کامل در جلسه آزمون حضور یابند. چنانچه داوطلب در زمان مشخص شده از مشکل موجود بر روی کارت خود آگاه نشده و یا نسبت به رفع آن اقدامی انجام ندهد، مسئولیت مشکل موجود بر عهده وی بوده و از حضور وی در حوزه امتحان ممانعت خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانم کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 خود را دریافت کنم؟

این کارت از 3 لغایت 5 اسفند ماه منتشر شده و قابل دریافت می باشد.

2- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری از چه طریقی قابل دریافت است؟

این کارت بر روی سایت ثبت نام آزمون دکتری به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

3- برای ورود به پروفایل شخصی در سایت سنجش و دریافت کارت آزمون دکتری اطلاعات خود را فراموش کرده ام، چه اقدامی می توانم انجام دهم؟

می توانید از طریق ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج دکتری