تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری داوطلبان باید خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده نمایند. یکی از الزامات شرکت در آزمون، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آن می باشد. با توجه به این که آزمون دکتری تخصصی توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود، کارت ورود به جلسه نیز در سایت رسمی این سازمان منتشر می شود. برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت، نحوه رفع نقص احتمالی آن و ویرایش اطلاعات ثبت نامی با ما همراه باشید.

داوطلبان می توانند از حدودا سه روز پیش از برگزاری آزمون دکتری، برای دریافت کارت ورود به جلسه آخود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله آزمونی را تحت عنوان آزمون دکتری به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار می کند و طی آن علاقه مندان به تحصیل در این مقطع را از نظر علمی و استعدادی مورد ارزیابی قرار می دهد. در همین راستا تقویم زمانی مربوط به جزئیات امور این آزمون را تهیه کرده و از طریق سایت ثبت نام آزمون دکتری در قالب اطلاعیه ها و دفترچه ثبت نام آزمون دکتری منتشر می نماید. بنابراین با مراجعه به این سایت می توان از زمان بندی برگزاری آزمون دکتری مطلع شد.

یکی از تاریخ هایی که داوطلبان باید به طور دقیق از آن آگاهی داشته باشند، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می باشد که این کارت به طور معمول چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون منتشر می گردد. با توجه به این که آزمون دکتری سال 1400 در روز جمعه 15 اسفند ماه 99 برگزار خواهد شد، کارت ورود به جلسه آن از سه روز قبل یعنی از 12 لغایت 14 اسفند قابل دریافت می باشد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

پس از این که کارت ورود به جلسه آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت، شرکت کنندگان می توانند به این سایت مراجعه کرده و با استفاده از اطلاعات کاربری با استفاده از لینک فعال “دریافت کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری” مطابق مراحل زیر عمل نمایند.

 1. به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 2. از منوی موجود در سمت راست آیکون “دکترای تخصصی” را انتخاب کنید.
 3. با ورود به صفحه جدید، بر روی لینک فعال “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D (نیمه متمرکز) سال 1400” کلیک نمایید.
 4. از طریق وارد کردن اطلاعات خود به یکی از 4 روش زیر، می توانید کارت مورد نظر را دریافت کنید.
 • شماره پرونده و سریال ثبت نامی
 • شماره پرونده و کد پیگیری
 • شماره پرونده و کد ملی
 • شماره پرونده و شماره داوطلبی

گاها ممکن است برخی از داوطلبان به هیچ یک از اطلاعات کاربری یا ثبت نامی خود دسترسی نداشته باشند؛ در چنین شرایطی می توانند از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری باید مشخصات مندرج بر روی آن را به دقت کنترل نمایند تا هیچ گونه مغایرتی در آن وجود نداشته باشد. چنانچه اطلاعات آن ها به اشتباه در کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده باشد، باید در بازه زمانی تعیین شده به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری مراجعه نمایند. در ارتباط با رفع نقص کارت ورود به جلسه به نکات زیر توجه فرمایید.

 • آدرس باجه های رفع نقص استان ها، پیش از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 • داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان، چنانچه سهمیه آن ها در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، برای رفع مشکل خود باید به ارگان های مربوطه مراجعه و آن را پیگیری نمایند.
 • متقاضیانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد یا عکس آن ها مهر ندارد، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 و مدارک شناسایی به نزدیک ترین باجه رفع نقص سازمان سنجش مستقر در مرکز استان
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در نوع جنسیت، معلولیت و نوع زبان خارجی نیز باید به باجه رفع نقص مراجعه شود.

در جدول زیر، آدرس محل برگزاری آزمون و باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان را ارائه نموده ایم.

آدرس باجه های رفع نقص و محل برگزاری آزمون دکتری 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود لیست محل برگزاری آزمون دکتری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 1400

با انتشار کارت ورود به جلسه، لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که در این فرصت ایجاد شده ویرایش رشته امتحانی امکان پذیر نمی باشد و داوطلبان تنها قادر خواهند بود اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره شناسنامه، تاریخ و نام موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، معدل مقطع کارشناسی ارشد، هیئت علمی (مربی آموزشی رسمی) و دانشگاه محل خدمت مربیان را اصلاح نمایند.

متقاضیان می بایست تمامی موارد ذکر شده در خصوص کارت ورود به جلسه خود را در نظر داشته باشند و در زمان برگزاری آزمون دکتری 1400 با آمادگی کامل در جلسه آزمون حضور یابند. چنانچه داوطلب در زمان مشخص شده از مشکل موجود بر روی کارت خود آگاه نشده و یا نسبت به رفع آن اقدامی انجام ندهد، مسئولیت مشکل موجود بر عهده وی بوده و از حضور وی در حوزه امتحان ممانعت خواهد شد. اگر می خواهید از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 مطلع شوید، می توانید بر روی همین لینک کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توانم کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 خود را دریافت کنم؟

این کارت از 12 لغایت 14 اسفند ماه 99 منتشر شده و قابل دریافت می باشد.

2- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 از چه طریقی قابل دریافت است؟

این کارت بر روی سایت ثبت نام آزمون دکتری به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد.

3- برای ورود به پروفایل شخصی در سایت سنجش و دریافت کارت آزمون دکتری اطلاعات خود را فراموش کرده ام، چه اقدامی می توانم انجام دهم؟

می توانید از طریق ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری