سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری 99 داوطلبان باید خود را برای دریافت کارت ورود به جلسه آماده نمایند. یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون دکتری 99 به همراه داشتن کارت ورود به جلسه می باشد. با توجه به این که آزمون دکتری تخصصی 99 توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، کارت ورود به جلسه نیز در سایت رسمی این سازمان منتشر می شود. برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ، نحوه رفع نقص احتمالی آن و ویرایش اطلاعات ثبت نامی با ما همراه باشید.

داوطلبان می توانند از سه روز پیش از برگزاری آزمون ، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

آزمون دکتری سال 99 در تاریخ 9 مرداد ماه به طور هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد و داوطلبان می توانند از روز دوشنبه مورخ 6 مرداد ماه نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود از طریق سایت ثبت نام آزمون دکتری به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

با توجه به این که زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تا به این لحظه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، توصیه می کنیم برای دریافت آخرین اخبار مربوطه در کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره عضو شوید. پس از فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری می توانید مطابق با راهنمای زیر نسبت به پرینت کارت خود اقدام نمایید.

 1. ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org
 2. در صفحه اصلی سایت ، از منوی سمت راست گزینه “دکترای تخصصی” را انتخاب کنید.
 3. با ورود به صفحه جدید ، بر روی گزینه “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D (نیمه متمرکز) سال 1399” کلیک نمایید.

4. با در دسترس داشتن یکی از گزینه های زیر ، می توانید کارت خود را مشاهده و آن را پرینت نمایید.

 • شماره پرونده و سریال ثبت نامی
 • شماره پرونده و کد پیگیری
 • شماره پرونده و کد ملی
 • شماره پرونده و شماره داوطلبی

متقاضیان فقط توسط چهار روش ذکر شده می توانند وارد سایت شوند و اگر داوطلبی شماره پرونده یا سایر اطلاعات خود را فراموش کرده باشد ، می بایست از طریق تماس تلفنی و یا ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش ، نسبت به بازیابی اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری باید مشخصات مندرج بر روی آن را به دقت کنترل نمایند تا هیچ گونه مغایرتی در آن وجود نداشته باشد. چنانچه اطلاعات آن ها به اشتباه در کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده باشد ، باید دو روز پیش از زمان برگزاری آزمون به باجه های رفع نقص استان مراجعه نمایند.

در ارتباط با رفع نقص کارت ورود به جلسه به نکات زیر توجه فرمایید.

 • آدرس باجه های رفع نقص استان ها ، پیش از انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ، بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 • داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان ، چنانچه سهمیه آن ها در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، برای رفع مشکل خود باید به ارگان های مربوطه مراجعه و پیگیری نمایند.
 • متقاضیانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد یا عکس آن ها مهر ندارد، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 و مدارک شناسایی به باجه های رفع نقص سازمان سنجش که در مرکز استان ها مستقر می باشند مراجعه نمایند.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در نوع جنسیت ، معلولیت و نوع زبان خارجی نیز باید به باجه رفع نقص مراجعه شود.
آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

دانلود آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99

(برای دریافت ، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 99

با انتشار کارت ورود به جلسه ، لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که در این فرصت ایجاد شده امکان ویرایش رشته امتحانی امکان پذیر نمی باشد و داوطلبان تنها قادر خواهند بود اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، تاریخ و نام موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، معدل مقطع کارشناسی ارشد ، هیئت علمی (مربی آموزشی رسمی) و دانشگاه محل خدمت مربیان را ویرایش نمایند.

داوطلبان بعد از طی کردن مراحلی که طبق راهنمای تصویری ؛ در بالا به آن اشاره شد برای مشاهده کارت خود می توانند مطابق تصویر زیر به صفحه فرم اطلاعات خود وارد شده و اطلاعاتی را که مورد نیاز است ویرایش نمایند.

اگر اطلاعاتی از قبیل جنس ، معلولیت و زبان خارجی به اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه درج شده باشد داوطلبان باید در زمان اشاره شده به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند. هم چنین اگر کارت داوطلب فاقد عکس باشد یا این که عکس دارای اشکالاتی باشد ، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 به باجه های رفع نقص مراجعه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره