جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98
کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون دکتری 98داوطلبان باید خود را برای دریافت کارت ورود به جلسه آماده نمایند. یکی از الزامات حضور در جلسه آزمون دکتری 98 به همراه داشتن کارت ورود به جلسه می باشد. با توجه به این که آزمون دکتری تخصصی 98 توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، کارت ورود به جلسه نیز در سایت رسمی این سازمان منتشر می شود. برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ، نحوه رفع نقص احتمالی آن و ویرایش اطلاعات ثبت نامی با ما همراه باشید.

داوطلبان می توانند از روز سه شنبه 30 بهمن ماه تا روز پنجشنبه 2 اسفند ماه 97 برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور ، آزمون دکتری سال 98 روز جمعه سوم اسفندماه 97 در سراسر کشور به طور هماهنگ برگزار خواهد شد. لذا داوطلبان باید از 30 بهمن تا 2 اسفند 97 به سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند. مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سال 98 به صورت زیر می باشد:

 1. ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org
 2. در صفحه اصلی سایت ، از منوی سمت راست گزینه “دکترای تخصصی” را انتخاب کنید.
 3. با ورود به صفحه جدید ، بر روی گزینه “کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D (نیمه متمرکز) سال 1398” کلیک نمایید.

 1. با در دسترس داشتن یکی از گزینه های زیر ، می توانید کارت خود را مشاهده و آن را پرینت نمایید.
 • شماره پرونده و سریال ثبت نامی
 • شماره پرونده و کد پیگیری
 • شماره پرونده و کد ملی
 • شماره پرونده و شماره داوطلبی

متقاضیان فقط توسط چهار روش ذکر شده می توانند وارد سایت شوند و اگر داوطلبی شماره پرونده یا سایر اطلاعات خود را فراموش کرده باشد، می بایست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و درخواست خود را در ارتباط با درخواست شماره پرونده یا … ثبت نماید و منتظر پاسخگویی سیستم باشد. برای اطلاع از نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری باید مشخصات مندرج بر روی آن را به دقت کنترل نمایند تا هیچگونه مغایرتی در آن وجود نداشته باشد. چنانچه اطلاعات آن ها به اشتباه در کارت ورود به جلسه آزمون ثبت شده باشد ، باید در روز چهارشنبه یکم اسفند ماه یا پنجشنبه دوم اسفند ماه به باجه های رفع نقص استان مراجعه نمایند. در ارتباط با رفع نقص کارت ورود به جلسه به نکات زیر توجه فرمایید.

 • آدرس باجه های رفع نقص استان ها همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری، بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
 • داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان ، چنانچه سهمیه آن ها در کارت ورود به جلسه درج نشده باشد، برای رفع مشکل خود باید به ارگان های مربوطه مراجعه و پیگیری نمایند.
 • متقاضیانی که کارت آن ها فاقد عکس می باشد یا عکس آن ها مهر ندارد، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 و مدارک شناسایی به باجه های رفع نقص سازمان سنجش که در مرکز استان ها مستقر می باشند مراجعه نمایند.
 • در صورت وجود هرگونه مغایرت در نوع جنسیت، معلولیت و نوع زبان خارجی نیز باید به باجه رفع نقص مراجعه شود.

دانلود آدرس حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

(برای دریافت ، بر روی لینک کلیک نمایید.)

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری 98

با انتشار کارت ورود به جلسه ، لینک ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال خواهد شد. لازم به ذکر است که در این فرصت ایجاد شده امکان ویرایش رشته امتحانی امکان پذیر نمی باشد و داوطلبان تنها قادر خواهند بود اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، تاریخ و نام موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، معدل مقطع کارشناسی ارشد ، هیئت علمی (مربی آموزشی رسمی) و دانشگاه محل خدمت مربیان را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی که دانشجوی ترم آخر هستند می بایست حتما میانگین نمرات خود را ، تا تاریخ 30 یهمن ماه 97  وارد نمایند.

داوطلبان بعد از طی کردن مراحلی که طبق راهنمای تصویری ؛در بالا به آن اشاره شد برای مشاهده کارت خود می توانند مطابق تصویر زیر به صفحه فرم اطلاعات خود وارد شده و اطلاعاتی را که مورد نیاز است ویرایش نمایند.

اگر اطلاعاتی از قبیل جنس ، معلولیت و زبان خارجی به اشتباه بر روی کارت ورود به جلسه درج شده باشد داوطلبان باید در زمان اشاره شده به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند. همچنین اگر کارت داوطلب فاقد عکس باشد یا اینکه عکس دارای اشکالاتی باشد ، باید با در دست داشتن دو قطعه عکس 4*3 به باجه های رفع نقص مراجعه نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون دکتری با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره