تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی

کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی

کارت  آزمون سردفتری اسناد رسمی
کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دفاتر ثبت اسناد رسمی که از آن ­ها به عنوان دفترخانه یا محضر یاد می­ شود، نهاد مدنی تحت نظارت سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور است که وظیفه ثبت و تنظیم قراردادها و ثبت کردن اسناد را بر عهده دارد که مسئول اجرای امور مربوطه، شخص سردفتردار می باشد. در واقع سردفتر در دفاتر اسناد رسمی بر طبق قانون، تمامی معاملات، اسناد رسمی و خواسته­ های حقوقی افراد را ثبت می نماید. ضمن رشد جمعیت و افزایش تعداد معاملات صورت گرفته در جامعه، نیاز به دفترخانه ها و سردفتردارها رو به افزایش می­ باشد که آزمون سردفتری اسناد رسمی نیز به همین منظور در راستای جذب نیروی مورد نیاز برگزار می­ گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سردفتری، چند روز پیش از برگزاری از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل دریافت می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به­ جلسه آزمون سردفتری اسنادرسمی در سال 99

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سردفتری، چند روز پیش از برگزاری، از طریق سامانه مجری برگزاری آزمون یعنی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر می شود. لازم به ذکر است که فرد متقاضی جهت شرکت در آزمون، ملزم به مراجعه به سایت مذکور و چاپ کارت ورود به جلسه خود می باشد. آخرین دوره آزمون سردفتری اسناد رسمی در تاریخ 29 تیرماه 97 برگزار شد که زمان دریافت کارت ورود به جلسه در بازه 23 لغایت 28 تیرماه 97 اعلام شده بود. در صورت اعلام برگزاری این آزمون در سال 99، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آن نیز متعاقبا خواهد شد. برای دریافت هرگونه اطلاعات در رابطه با برگزاری آزمون مذکور به  کانال تلگرام آزمون های استخدامی مراجعه فرمایید.

راهنمای دریافت کارت ورود ­به جلسه آزمون سردفتری اسنادرسمی در سال 99

کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی در دوره قبل از طریق سایت اختصاصی مجری برگزاری این آزمون یعنی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر خواهد شد. چنانچه مجری این دوره از آزمون نیز مرکز جهاد دانشگاهی باشد، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، به شرح زیر خواهد بود.

  • ابتدا وارد سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شوید و از میان گزینه های موجود در صفحه، روی گزینه “آزمون استخدامی نیروی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور” کلیک نمایید.
  • برای ورود به حساب کاربری خود، کلید “ورود به پروفایل” را بفشارید.
  • کد ملی و کد رهگیری که پس از تکمیل فرآیند ثبت نام خود از سامانه دریافت نموده اید را در کادرهای مربوطه وارد نموده و روی عبارت “ورود به پروفایل کاربری” کلیک کنید. در صورت فراموشی این کد می توانید آن را از بخش “بازیابی کد رهگیری” مجددا دریافت نمایید.
  • با مراجعه به حساب کاربری خود می توانید کارت ورود به جلسه را مشاهده نموده و از آن پرینت تهیه کنید.

آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی اقدام نموده اند، برای شرکت در آزمون می بایست کارت ورود به جلسه خود را از سایت مقرر شده، دریافت نمایند. مکان دقیق جلسه آزمون در کارت ورود به جلسه مندرج خواهد بود. ارائه این کارت به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار در روز برگزاری آزمون الزامی بوده و در صورت عدم به همراه داشتن آن، از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. مدتی پس از برگزاری آزمون، نتایج آن توسط سایت مجری آزمون اعلام خواهدشد که زمان دقیق اعلام نتایج آزمون سردفتری اسناد رسمی از سمت سازمان اسناد و املاک کشور ابلاغ می شود. هم اکنون اخبار دقیقی از برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی در سال 99 در دست نیست. به محض کسب اطلاعات، مقاله فوق به روز رسانی خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری اسناد رسمی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی