دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

نحوه دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد 99
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 99 در 6 گروه آزمایشی و در 131 کد رشته امتحانی برای تمامی دانشگاه های سراسری و آزاد در موعد مقرر انجام گرفت. داوطلبانی که در موعد مقرر برای ثبت نام خود اقدام نموده اند با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون می بایست کارت ورود به جلسه دریافت نمایند. چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد، کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود که به همراه داشتن پرینت آن از الزامات ورود به جلسه آزمون می باشد به همین دلیل در این مقاله به زمان و نحوه دریافت کارت و نکاتی در این باره پرداخته ایم.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد سال تحصیلی 99 از سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

بنا بر این بود تا آزمون کارشناسی ارشد 99 در هفته اول اردیبهشت ماه سال 98 برگزار شود اما به دلیل مشکلات و شرایط ویژه اخیر در سراسر کشور و بنابر مصوبات اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو، زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 99 به تعویق افتاد. لذا کنکور کارشناسی ارشد در روزهای 16، 17 و 18مرداد ماه 99 برگزار شد که کارت ورود به جلسه آن از روز دوشنبه مورخ 13 مرداد ماه در اختیار دااوطلبان قرار می گیرد.

اما کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 99، طبق روال سال های پیش چند روز پیش از برگزاری آزمون از سایت سازمان سنجش قابل دریافت می باشد. به دلیل یکی شدن آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، برای تمامی متقاضیان تنها یک کارت ورود به جلسه صادر می شود. لازم به ذکر است که به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون ضروری می باشد.

داوطلبان باید در تاریخ مذکور به سامانه مربوطه به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و کارت مربوط به خود را مشاهده و دریافت نمایند. بعد از ورود به سایت باید به ترتیب مراحل زیر طی شود:

انتخاب گزینه “کارشناسی ارشد” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت.

ورود به سایت

کلیک بر روی عبارت“سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 (کارت ورود به جلسه آزمون)”

کلیک بر روی گزینه دریافت کارت

با ورود به صفحه جدید بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید.

ورود به سیستم

با در دست داشتن یکی از اطلاعات زیر می توانید وارد میزکار خود شده و کارت خود را دریافت نمایید:

  1. شماره پرونده + کد ملی + سال تولد
  2. شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

ارائه اطلاعات درست در زمان ثبت نام و تکمیل مدارک، از اهمیت بالایی برخوردار است و چنانچه در مراحل بعدی آزمون مغایرت آن با اطلاعات واقعی داوطلب مشخص گردد، از ادامه فرآیند آزمون حذف و طبق مقررات با داوطلب برخورد خواهد شد. یکی از اطلاعاتی که باید به درستی اعلام شود معدل مقطع کارشناسی می باشد . به دلیل اهمیت این موضوع سازمان سنجش فرصتی را برای داوطلبان فراهم آورده تا بتوانند در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون، معدل خود را ویرایش نمایند.

داوطلبانی که تا تاریخ 30 بهمن 98 فارغ التحصیل شده اند باید معدل فارغ التحصیلی خود را در سامانه وارد نمایند و هم چنین شرکت کنندگانی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 99 فارغ التحصیل می شوند می بایست میانگین نمرات خود را تا تاریخ 30 بهمن ماه 98 در سامانه درج نمایند.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

در کارت ورود به جلسه، اطلاعات هویتی و تحصیلی و هم چنین آدرس محل برگزاری آزمون درج شده است. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت دقت کنند که اطلاعات درج شده در آن با اطلاعات حقیقی آن ها مغایرت نداشته باشد اما چنانچه داوطلبی متوجه اشکالی در عکس داوطلبی خود یا یکی از اطلاعات درج شده در کارت شود می بایست نسبت به رفع آن اقدام نماید.

رفع مشکل احتمالی در کارت ورود به جلسه از دو طریق امکان پذیر می باشد که یکی مراجعه به سایت سازمان سنجش و قسمت ویرایش اطلاعات و دیگری مراجعه به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها می باشد که با توجه به مشکل موجود، رفع نقص از طریق یکی از روش ها صورت می گیرد.

در صورت وجود مغایرت در کارت ورود به جلسه خود برای رفع آن به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. اگر در کارت ورود به جلسه شما ، مغایرتی در بند های نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، معدل مقطع کاردانی، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی وجود داشت برای اصلاح آن از طریق لینک مربوط حداکثر تا روز قبل از آزمون به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و برای رفع آن اقدام نمایید.
  2. هیچگونه تقاضایی در خصوص کد و نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون پذیرفته نمی شود.
  3. اگر در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه متوجه مغایرتی در سهمیه ثبت نامی خود شدید، برای اعلام مغایرت به سایت سازمان سنجش آموزش کشور (قسمت ویرایش اطلاعات) مراجعه و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید تا در صورت تایید سهمیه ارگان مربوطه، سهمیه مورد نظر بعد از برگزاری آزمون برای شما اعمال گردد.
  4. آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده اند اما سهمیه آن ها مورد تایید ارگان مربوطه قرار نگرفته است، بعد از ویرایش اطلاعات، برای بررسی و مشخص شدن وضعیت سهمیه خود تا تاریخ دو روز بعد از برگزاری آزمون به ارگان ذیربط مراجعه کنند. لازم به ذکر است که فقط در صورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوطه، سهمیه درخواستی اعمال می شود در غیر این صورت گزینش داوطلب به صورت سهمیه آزاد انجام گرفته و اعتراض نسبت به این موضوع قابل قبول نمی باشد.
  5. اگر کارت ورود به جلسه شما فاقد عکس است یا اینکه عکس روی کارت دارای مشکلاتی از قبیل فاقد مهر بودن، عدم وضوح تصویر و … می باشد باید با در دست داشتن 2 قطعه عکس 4 * 3، کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص استان خود مراجعه نمایید. برای اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره