خانه تیزهوشان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

دانش آموزانی که در مدت زمان مقرر فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان را تکمیل نموده اند، می بایست پیش از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402، کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی از سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir دریافت کرده و پرینت آن را در روز برپایی آزمون ارائه دهند. این کارت شامل اطلاعات فردی داوطلب بوده و به منظور احراز هویت وی صادر می گردد لذا بدیهی است که در صورت عدم به همراه داشتن آن، متقاضی اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

 

✅ لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

( در صورت انتشار کارت، لینک فوق فعال می گردد.)

 

ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شرکت کنندگان می باشد از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ارائه می گردد. معمولا پنج روز قبل از زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، کارت ورود به جلسه بر روی سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان  قابل دریافت خواهد بود.

تا به این لحظه زمان دریافت این کارت مشخص نشده است اما اگر به دوره قبل نگاه کنیم خواهیم دریافت که امکان اخذ کارت مذکور در اواخر خرداد ماه برای داوطلبان فراهم شده بود که ممکن است زمان توزیع کارت برای سال 1402نیز مانند دوره گذشته باشد. در صورتی که اطلاعیه ای مبنی بر موعد دریافت کارت مذکور از سوی مراجع مربوطه منتشر شود، این مقاله به روز و اخبار آن در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

برای آن که بتوانید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را دریافت کنید می بایست از قبل هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 را پرداخت نموده باشید تا بتوانید کارت مذکور را در زمان مقرر اخذ نمایید. لازم به ذکر است نحوه دریافت این کارت مانند دوره قبل از طریق سایت معاونت پرورش استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir نبوده و می بایست به سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir مراجعه نمایید.

  • به سامانه پادا به نشانی الکترونیکی pada.medu.ir مراجعه کرده و بخش “آموزشی” را انتخاب کنید.
  • از میان آیکون های نمایش داده شده گزینه “دریافت کارت ورود به جلسه” را برگزینید.
  • پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید با انتخاب گزینه “چاپ کارت”، از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

اطلاعاتی که بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان درج شده است درواقع همان اطلاعاتی است که داوطلب درهنگام نام نویسی آن را در سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در فرم مربوطه وارد نموده از این رو این کارت و مفروضات مندرج در آن باعث شناسایی شخص شرکت کننده در زمان برگزاری آزمون می شود و به وی اجازه ورود به جلسه امتحان داده خواهد شد.

اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403
نام و نام خانوادگی
اطلاعات شناسنامه ای
عکس داوطلب
مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت
آدرس دقیق حوزه برگزاری امتحان

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 – 1403

داوطلبان تا پیش از برگزاری آزمون فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402  خود را دریافت کنند. اما توصیه ما این است که در روزهای ابتدایی انتشار کارت به سامانه مربوطه مراجعه کرده و کارت خود را پرینت نمایند، چرا که ممکن است در اطلاعات مندرج بر روی کارت و یا عکس دانش آموز مشکلی وجود داشته و نیاز به ویرایش داشته باشد.

زمان و نحوه رفع نقص کارت

چنانچه پس از دریافت کارت، نواقصی را در مشخصات مندرج بر روی آن مشاهده کردید، می توانید در زمان مقرر که از طریق سایت مربوطه اطلاع رسانی می شود، با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات آن به انجام برسانید زیرا امکان رفع نقص اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 به صورت اینترنتی وجود ندارد. فراموش نکنید که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در مشخصات مندرج روی کارت و یا فاقد عکس بودن آن، داوطلب اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

 

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1402 - 1403 را دریافت کرد؟

زمان دریافت این کارت هنوز مشخص نمی باشد اما طبق آخرین دوره، امکان اخذ آن 5 روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان یعنی در اواخر مهرماه وجود داشت.

2- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان را دریافت نمود؟

کارت این آزمون از طریق مراجعه به سامانه پادا به نشانی الکترونیکی pada.medu.ir قابل دریافت می باشد.

3- آیا ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی امکان پذیر است؟

خیر، امکان ویرایش و رفع نقص اطلاعات کارت آزمون به صورت اینترنتی وجود نداشته و افراد می بایست به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳ نظر
  1. سلام . ببخشید من روی کارتم نزده باید برای ازمون کجا برم . الان باید چکار کنم ؟ میشه راهنمایی کنید

  2. با سلام من فراموش کردم هزینه آزمون را پرداخت کنم زمان پرداخت هم به پایان رسیده لطفا راهنمایی کنید

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد