تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 14021

دانش آموزانی که در مدت زمان مقرر فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را تکمیل نموده اند، می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی دریافت کرده و پرینت آن را در روز برگزاری آزمون ارائه دهند. این کارت که شامل اطلاعات فردی داوطلب می باشد که به منظور احراز هویت وی صادر می گردد. بدیهی است که در صورت عدم به همراه داشتن آن، متقاضی اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت. اگر مایل به کسب اطلاع از زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه هستید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شرکت کنندگان می باشد از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ارائه می گردد. بنابر آخرین اطلاعیه های منتشر شده، 8 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402  کارت ورود به جلسه این آزمون قابل دریافت خواهد بود، یعنی از روز 18 خرداد ماه 1401 بر روی سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار می گیرد. همچنین توجه داشته باشید که، تنها در صورت پرداخت هزینه نام نویسی قادر به مشاهده و پرینت کارت خواهید بود.

در همین راستا، امکانی فراهم شده است تا افرادی که پیش از این موفق به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نشده اند، با واریز وجه تعیین شده در تاریخ مذکور بتوانند کارت خود را دریافت کنند.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

همان طور که گفته شد، کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به راهنمایی که در این بخش ارائه شده است، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

  • ابتدا وارد سایت مربوطه به نشانی azmoon.medu.ir شده و گزینه “سمپاد پایه هفتم” را انتخاب نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

  • حالا در این مرحله کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای ظاهر شده درج نموده و روی گزینه “ورود” کلیک کنید. (در صورت فراموشی رمز ورود همگام می بایست مجددا به مدرسه مراجعه نمایید.)

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  • نقش خود (دانش آموز) و نام سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب کرده و کلید “تایید” را فشار دهید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  • پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید با انتخاب گزینه “چاپ کارت”، از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

آدرس دقیق محل برگزاری آزمون از جمله اطلاعاتی است که بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد. توصیه می کنیم در اسرع وقت کارت خود را دریافت کرده و حوزه امتحانی را شناسایی کنید تا در روز برگزاری آزمون دچار مشکل نشوید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 – 1402

داوطلبان تا پیش از برگزاری آزمون فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 خود را دریافت کنند. اما توصیه ما این است که در روزهای ابتدایی انتشار کارت به سامانه مربوطه مراجعه کرده و کارت خود را پرینت نمایند، چرا که ممکن است در اطلاعات مندرج بر روی کارت و یا عکس دانش آموز مشکلی وجود داشته و نیاز به ویرایش داشته باشد. فراموش نکنید که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در مشخصات مندرج روی کارت و یا فاقد عکس بودن آن، داوطلب اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

چنانچه پس از دریافت نواقصی را در مشخصات مندرج بر روی آن مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات آن به انجام برسانید. همچنین توجه داشته باشید، نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401 – 1402 در فاصله زمانی کمتر از دو ماه پس از برگزاری آن اعلام خواهد شد. 

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوان 1401 - 1402 خود را دریافت کنند؟

این کارت را می توان حدود 8 روز پیش از تاریخ برگزاری آزمون یعنی از روز 18 خرداد ماه 1401 دریافت نمود.

2- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 را دریافت نمود؟

کارت این آزمون از طریق مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

3- رمز همگام خود را برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان فراموش کرده ام، چگونه می توانم آن را دریافت نمایم؟

در صورت فراموشی این رمز می بایست به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید و یا از طریق سامانه ثبت نام به صورت اینترنتی آن را دریافت نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. با سلام من فراموش کردم هزینه آزمون را پرداخت کنم زمان پرداخت هم به پایان رسیده لطفا راهنمایی کنید

دریافت مشاوره پیج سمپاد