تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

دانش آموزانی که در مدت زمان مقرر فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را تکمیل نموده اند، می بایست پیش از حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی دریافت کرده و پرینت آن را در روز برگزاری آزمون ارائه دهند. این کارت که شامل اطلاعات فردی داوطلب می باشد که به منظور احراز هویت وی صادر می گردد. بدیهی است که در صورت عدم به همراه داشتن آن، متقاضی اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت. اگر مایل به کسب اطلاع از زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه هستید، توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به همراه کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار برای حضور در جلسه آزمون الزامی است.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز شرکت کنندگان می باشد از جمله زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ارائه می گردد. این کارت به طور معمول چند روز پیش از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بر روی سایت مربوطه قرار می گیرد. داوطلبان می توانند در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که تنها در صورت پرداخت هزینه نام نویسی قادر به مشاهده و پرینت این کارت خواهید بود.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم صرفا به صورت اینترنتی از طریق سامانه مذکور قابل پرداخت می باشد. با توجه به این که زمان دقیق صدور کارت این آزمون در سال 1400 تا کنون مشخص نشده است، می توانید در کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره عضویت داشته یاشید تا در جریان به روز ترین اخبار در این زمینه قرار بگیرید.

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

همان طور که گفته شد، کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به راهنمایی که در این بخش ارائه شده است، کارت ورود به جلسه خود را مشاهده و دریافت نمایید.

  • ابتدا وارد سایت مربوطه به نشانی hoosh.medu.ir شوید و کد ملی و رمز ورود همگام خود را در کادرهای ظاهر شده درج نمایید. (در صورت فراموشی رمز ورود همگام می بایست مجددا به مدرسه مراجعه نمایید.)

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  • نقش خود (دانش آموز) و نام سازمانی (نام مدرسه) را انتخاب کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

  • پس از ورود به پنل کاربری خود می توانید با انتخاب گزینه “چاپ کارت” ، از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

آدرس دقیق محل برگزاری آزمون از جمله اطلاعاتی است که بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج می گردد. توصیه می کنیم در اسرع وقت کارت خود را دریافت کرده و حوزه امتحانی را شناسایی کنید تا در روز برگزاری آزمون دچار مشکل نشوید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

داوطلبان تا پیش از برگزاری آزمون فرصت دارند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 خود را دریافت کنند. اما توصیه ما این است که در روزهای ابتدایی انتشار کارت به سامانه مربوطه مراجعه کرده و کارت خود را پرینت نمایند، چرا که ممکن است در اطلاعات مندرج بر روی کارت و یا عکس دانش آموز مشکلی وجود داشته و نیاز به ویرایش داشته باشد. فراموش نکنید که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در مشخصات مندرج روی کارت و یا فاقد عکس بودن آن، داوطلب اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهد داشت.

چنانچه پس از دریافت نواقصی را در مشخصات مندرج بر روی آن مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود اقدامات لازم را برای ویرایش اطلاعات آن به انجام برسانید. نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1400 – 1401 در فاصله زمانی کمتر از دو ماه پس از برگزاری آن اعلام می گردد که جهت اطلاع از نحوه مشاهده کارنامه می توانید بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوان 1400 - 1401 خود را دریافت کنند؟

زمان انتشار کارت ورود به جلسه این آزمون در حال حاضر اعلام نشده است، اما پس از منتشر شدن آن، اخبار آن در کانال مدارس ایران مشاوره قرار می گیرد.

2- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان را دریافت نمود؟

این کارت از طریق مراجعه به سامانه hoosh.medu.ir قابل دریافت می باشد.

3- رمز همگام خود را فراموش کرده ام، چگونه می توانم آن را دریافت نمایم؟

در صورت فراموشی این رمز می بایست به مدیر مدرسه محل تحصیل خود مراجعه کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره