تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 99 – 1400

کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 99 – 1400

سالانه حدود 100 هزار دانش آموز با شرکت در آزمون المیپادهای علمی دانش آموزی، علم و استعداد خود را در رشته های ادبی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضی، جغرافیا، کامپیوتر، نجوم و سلول های بنیادی و پزشکی محک می زنند. این آزمون برای همه ی رشته در 3 مرحله برگزار می شود و به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای حضور در هر یک از مراحل الزامی است، لذا داوطلبان بایستی با مراجعه به سامانه الکترونیکی باشگاه دانش پژوهان جوان، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. شما می توانید به منظور اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه المپیادهای دانش آموزی تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی چند روز قبل از برگزاری آزمون و توسط سایت باشگاه دانش پژوهان جوان منتشر می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 99 – 1400

زمان برگزاری اولین مرحله آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی در نیمه دوم اسفند 99 در نظر گرفته شد و با توجه به نوع رشته، روز برگزاری آزمون متفاوت بود. معمولا کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد های علمی دانش آموزی چند روز قبل از زمان برگزاری المپیادهای علمی دانش آموزی مربوطه که مطابق با رشته های مرتبط و به صورت الکترونیکی، منتشر خواهند شد. به همین دلیل داوطلبان می توانستند از روز 11 اسفند ماه 99 به دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد علمی دانش آموزی از طریق سایت رسمی باشگاه دانش پژوهان جوان اقدام کنند. همچنین کارت ورود به جلسه مرحله دوم این آزمون نیز از تاریخ 21 خرداد ماه 1400 منتشر خواهد شد. علاوه بر این جهت اطلاع از آدرس و ساعت برگزاری آزمون در حوزه امتحانی و همچنین ورود به جلسه آزمون، کارت مربوطه را دریافت نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی 99 – 1400

فرآیند دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آن منتشر می شود. داوطلبان می بایست پس از انتشار کارت، نسبت به دریافت آن اقدام کنند زیرا در صورت نداشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون، از حضور در جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد. به همین منظور شما می توانید در زمان مقرر نسبت به و مطابق با روش زیر، کارت خود را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید.

  1. ورود به سایت رسمی باشگاه دانش پژوهان جوان به نشانی oly.medu.ir
  2. در کادری که برایتان ظاهر می شود باید نام کاربری و رمز عبور همگام خود را وارد نمایید. (در صورت فراموشی رمز عبور همگام، به مدرسه خود مراجعه کنید)
  3. پس از ورود به صفحه شخصی خود، می توانید با کلیک بر روی گزینه «کارت ورود به جلسه» از آن پرینت تهیه نمایید.

چند نکته مهم 

  • داوطلبانی که در مهلت مقرر، هزینه ثبت نام المپیاد های علمی دانش آموزی را واریز نکرده اند این امکان برایشان وجود دارد که در زمان تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه، با پرداخت هزینه مورد نظر ثبت نام خود را قطعی کنند. بدیهی است در صورت عدم پرداخت هزینه، نمی توانند کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند.
  • پس از دریافت کارت ورود به جلسه از سامانه مذکور، بایستی به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه و آن را با مهر مدرسه ممهور کنید.
  • کارت ورود به جلسه حتما باید داری عکس داوطلب باشد و از ورود داوطلبانی که کارتشان فاقد عکس می باشد، جلوگیری می شود.
  • برای رفع نقص کارت ورود به جلسه خود از جمله الصاق و تایید عکس، لازم است که به همراه یک قطعه عکس 4*3 به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید.
  • در صورتی که در کارت ورود به جلسه عکس دیگری به اشتباه آپلود شده باشد، لازم است همراه با یک قطعه عکس 4*3 به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید.
  • داوطلبان پذیرفته شده در آزمون مرحله اول، لازم است که جهت شرکت در آزمون مرحله دوم که در اردیبهشت ماه برگزار می شود، با مراجعه به سایت مربوطه کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. بدیهی است که کارت ورود به جلسه مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی نیز باید دارای عکس داوطلب و مهر مدرسه باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی معمولا چند هفته پس از برگزاری آزمون است و داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه خود از سامانه مربوطه، نسبت به آن اعتراض داشته باشند، می توانند درخواست خود را از طریق سایت oly.medu.ir ثبت نمایند. باشگاه دانش پژوهان جوان در صورتی که دلایل اعتراض دانش آموزان را موجه بداند اقدامات لازم را در خصوص انتشار کارنامه جدید انجام خواهد داد. برای اطلاع از جزئیات اعتراض به نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی بر روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی از چه طریقی منتشر می گردد؟

شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی باشگاه دانش پژوهان جوان به نشانی oly.medu.ir کارت مربوطه را دریافت نمایید.

2- کارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی 99 - 1400 در چه زمانی منتشر می شود؟

این کارت از روز 21 خرداد ماه 1400 منتشر شده و در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.

3- آیا داوطلبانی که در چند رشته المپیاد دانش آموزی شرکت کرده اند، می بایست یک کارت دریافت کنند؟

خیر، کارت ورود به جلسه هر یک از رشته های المپیاد علمی به صورت مجزا منتشر می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره برنامه شاد