خانه کنکور کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

یکی از مهم ترین ملزومات شرکت در کنکور سراسری، همراه داشتن کارت ورود به جلسه است که برای تمامی داوطلبان در کلیه گروه های آزمایشی پنج گانه صادر می گردد. این افراد می توانند در موعد مقرر، جهت دریافت آن به سایت سنجش مراجعه نموده و با درج اطلاعات ثبت نامی خود نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور اقدام نمایند.

 

از مهم ترین امور مربوط به کنکور سراسری می توان به اطلاع از زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور اشاره نمود. بر روی این کارت اطلاعات فردی، شماره داوطلبی، نوع سهمیه، زمان و مکان برگزاری آزمون سراسری، نوع معلولیت، زبان خارجی و دین متقاضی درج می گردد. از آنجایی که احتمال دارد کارت داوطلبان دچار نواقصی نیز باشد، در نتیجه دریافت به موقع و دانستن آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور نقش بسیار مهمی دارد.

 

لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

(به محض انتشار کارت، لینک فوق فعال می شود.)

 

کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور سراسری 1404، دهه اول اردیبهشت ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

کارت ورود به جلسه کنکور معمولا 3 الی 4 روز قبل از زمان کنکور منتشر می شود. داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را دارند، می بایست در موعد مقرر با استفاده از کد پیگیری و یا شماره شناسنامه، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت اول

تاریخ برگزاری نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۴، 11 و 12 اردیبهشت ماه اعلام شده است و کارت ورود به جلسه از طریق سایت ثبت نام کنکور در تاریخ دهه اول اردیبهشت ماه منتشر می شود. البته زمان دقیق انتشار کارت کنکور 1404 هنوز مشخص نیست لذا به محض انتشار هر خبری، متن مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره نیز اطلاع رسانی انجام می شود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم

زمان برگزاری کنکور نوبت دوم سال ۱۴۰۴ در 5 و 6 تیر ماه اعلام شده است لذا داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آن، باید در اوایل تیر ماه اقدام نمایند. زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه کنکور 1404 مشخص نیست اما به محض دریافت تاریخ دقیق، متن مقاله بروزرسانی می شود.

از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1404 را دریافت نمود؟

پس از اعلام زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، کلیه متقاضیان می بایست در بازه زمانی مشخص شده و با مراجعه به سایت سنجش، کارت خود را دریافت نمایند که چگونگی انجام این فرایند در ادامه به تفصیل توضیح داده شده است.

 • وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و در قسمت اطلاعیه “سامانه جامع آزمون سراسری (دریافت کارت ورود به جلسه و ثبت علاقه مندی آزمون های عملی آزمون سراسری سال ۱۴۰۴)” کلیک کنید.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم

 • در صفحه باز شده، مجدد لینک “سامانه جامع آزمون سراسری (دریافت کارت ورود به جلسه و ثبت علاقه مندی آزمون های عملی آزمون سراسری سال 1404)” را کلیک کنید.

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم

 • فیلد اطلاعات را پر کرده و دکمه “ورود” را فشار دهید.

مرحله چهارم خرید کارت ورود به جلسه کنکور اردیبهشت

تذکر: کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد مشترک می باشد اما متقاضیان برای شرکت در کنکور هر یک از گروه های آزمایشی می بایست کارت جداگانه ای به همراه داشته باشند. به این معنا که اگر شما، قصد شرکت در کنکور یک گروه آزمایشی اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) و یک گروه شناور (هنر و زبان) را دارید، می بایست برای هر کدام از این موارد، کارت ورود به جلسه مجزا تهیه نمایید و آن را در روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشید.

ویرایش و رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

امکان ویرایش اطلاعات در بازه های زمانی مختلفی از جمله مهلت ثبت نام، تمدید مهلت ثبت نام کنکور و زمان دریافت کارت ورود به جلسه وجود خواهد داشت. افرادی که به هر دلیلی، به صحت اطلاعات درج شده در حین دریافت کارت اینترنتی شک داشته و تمایل به ویرایش مغایرت ها دارند، می توانند با توجه به نوع ویرایش مربوطه نسبت به اجرای این روند اقدام کنند.

زمان ویرایش

در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۴ داوطلبان می توانند یک سری از اطلاعات را ویرایش نمایند. زمان دریافت کارت کنکور در نوبت اول و دوم 1404 هنوز مشخص نیست اما به محض اعلام شدن آن، متن بروزرسانی می شود.

زمان ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴
نوبت اولنوبت دوم
احتمالا اوایل اردیبهشت ماهاحتمالا اوایل تیر ماه

نحوه ویرایش

از آن جا که صحت و سقم اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون سراسری بسیار مهم است، این امکان وجود دارد که به دلیل درج اشتباه مشخصات داوطلب بر روی این کارت، از حضور داوطلب در جلسه کنکور ممانعت به عمل آید، در نتیجه توصیه می شود که اگر در حین دریافت کارت خود، متوجه برخی اطلاعات اشتباه روی آن شدید، با استناد به مفاد جدول زیر و نحوه انجام آن نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام نمایید.

موارد قابل ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1404
نحوه ویرایشاطلاعات قابل ویرایش
مراجعه به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرکنقص در بندهای 6 و 15 و 16 و 22 و 23 و 24 شامل سال اخذ و نوع دیپلم، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم، عنوان مدرک پیش دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ پیش دانشگاهی، کد دانش آموزی مقطع پیش دانشگاهی
مراجعه به سایت سازمان سنجشنقص در بندهای 14، 18، 19، 20، 21 و 25 شامل محل تولد، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی، وضعیت تحصیل و اشتغال
مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسهنقص در بندهای 2 و 8 شامل جنسیت و معلولیت، ناخوانا بودن شماره داوطلبی، عدم وضوح عکس و یا فاقد عکس و مهر بودن کارت
مراجعه به اداره ثبت احوال شهر یا منطقه محل سکونتنقص در بندهای 1 و 2 و 3 و 4 و 12 و 13 ( اطلاعات شناسنامه ای)

نکته: همراه داشتن ۳ قطعه عکس ۴*۳ هنگام مراجعه حضوری به باجه رفع نقص برای ویرایش مشکلات تصویر داوطلب الزامی است.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1404

با توجه به موارد ذکر شده در جدول فوق، متقاضیان می بایست جهت رفع نقص اطلاعات موجود در کارت، در زمان مقرر به آدرس های مشخص شده در اطلاعیه های مربوط، حضوراً مراجعه نمایند. محل برگزاری آزمون های سراسری و آدرس باجه های رفع نقص، در قالب فایل pdf در اطلاعیه سازمان سنجش عنوان شده است که به منظور تسهیل فرآیند دسترسی به این اطلاعات، شما می توانید با کلیک بر هر کدام از لینک های موجود در کادر زیر، نسبت به دریافت آن ها اقدام کنید.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور نوبت اول ۱۴۰۴

تاریخ انتشار :

به محض انتشار لینک فعال می شود

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم 1404

تاریخ انتشار :

به محض انتشار لینک فعال می شود

عدم دسترسی اطلاعات برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴

گاهی ممکن است برخی از داوطلبان دسترسی کافی برای دریافت کارت ورود به جلسه خود نداشته باشند و یا اطلاعات لازم جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود را مفقود یا فراموش کرده باشند. لذا این دسته از افراد می توانند از طریق لینک ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، نسبت به بازیابی این موارد اقدام نموده و از مراجعه حضوری خودداری کنند.

نکات مهم ⭐
 • زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری نوبت اول ۱۴۰۴، 3 تا 4 روز قبل از زمان برگزاری کنکور، از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اعلام می شود.
 • در صورتی که اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون دچار اشکالات یا نواقصی باشد، داوطلبان باید از طریق سایت سازمان سنجش و یا با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور در زمان های اعلام شده، مشخصات کارت خود را اصلاح کنند.
 • اگر داوطلبی اطلاعات لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه خود را در دسترس ندارد، می تواند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام کند.

 

سوالات متداول

1- چه زمانی می توان نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴ اقدام نمود؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۴ نوبت اول احتمالا اوایل اردیبهشت ماه و برای نوبت دوم احتمالا اوایل تیر ماه می باشد.

2- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه آزمون سراسری را مشاهده و چاپ نمود؟

دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org امکان پذیر می باشد.

3- چگونه می توان اطلاعات دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۴ را بازیابی نمود؟

داوطلبان می توانند از طریق ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش، اطلاعات را بازیابی کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶ نظر
 1. محمد

  سلام وقت خوش . ببخشید برای ویرایش وضعیت نظام وظیفه باید چکار کرد و کجا رفت .ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   می توانید به باجه های رفع نقص کارت مراجعه نمایید.

 2. مرجان

  سلام
  توی سایت برای من میزنه شما متقاضی شرکت در کنکور نمی باشید.
  ممکنه مشکل از سایت باشه؟

 3. نازنین

  سلام .. منظور از زبان امتحانی در کارت ورود به جلسه چیه؟؟ من کنور تجربی و زبان انگلیسی شرکت کردم .. منظور همون شرکت در کنکور زبان انگلیسیه؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، احتمالا شما تمامی مراحل ثبت نام را تا انتها انجام نداده اید.
   در ساعات دیگر مجددا وارد سایت شوید.

 4. سارا

  سلام
  توی سایت برای من میزنه شما متقاضی شرکت در کنکور نمی باشید.
  ممکنه مشکل از سایت باشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، شما لازم است برای حل این مشکل به آدرس باجه ی رقص نقص محل سکونت خود مراجعه کنید و آدرس باجه های رفع نقص در سایت سنجش منتشر شده است.

 5. مرجان

  سلام
  زمان دریافت کارت ورود به جلسه یا زمان رفع نقص امکان ثبت نام وجود دارد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود خیر، امکان انجام این کار در این بازه وجود ندارد.

 6. بدری

  سلام آیا کارت ورود به آزمون زبان خارجی جداگانه صادر مشود یا همراه با دیگر کارتهای ورودی ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، کارت ورود به جلسه آزمون زبان های خارجی همزمان با کارت ورود به جلسه سایر آزمون های ثبت نامی شما منتشر می شود.

 7. nn

  سلام، در زمان موجود برای ویرایش کارت ورود به جلسه، امکان تغییر نوع سهمیه وجود دارد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در باجه های رفع نقص کنکور سراسری این موضوع قابل ویرایش میباشد.

 8. سحر

  خب الان منی که بخوام توی کنکور شرکت کنم،متخلف که حساب نمیشم ؟ چون فقط قصد دارم توان علمی خودم رو بسنجم.
  ( با توجه به اینکه دانشجوی دوره روزانه هستم و انصراف ندادم)
  لطفا یکم زودتر جواب بدید ،چون فردا زمان شروع کنکوره
  ممنون از شما.

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۲، دانشجویان دانشگاه های روزانه برای شرکت در کنکور سراسری نیازی به انصراف ندارند شما میتوانید بعد از اعلام نتایج نهایی انصراف خود را قطعی کنید.

 9. پشت کنکوری

  سلام ببخشید روی کارت من یه تذکر نوشته که چون پارسال دوره روزانه یا غیر روزانه پذیرفته شدی امسال نمیتونی از سهمیه استفاده کنی
  من سهمیه ۵ درصد ایثارگر داشتم و پارسال پیام نور انتخاب کردم چون توی دفترچه نوشته بود که برای دوره های غیرروزانه تا دو بار میتونید از سهمیه استفاده کنید. حالا حرفشون عوض شده که چه روزانه چه غیر روزانه پذیرفته شدی سهمیه نداری، ولی ادامش نوشته که مدارک رو بفرستید تا دوباره بررسی، خاسم ببینم مدارک چیه

  • ایران مشاوره

   سلام و دزود
   مدارک شناسایی شما و تایید ایثارگری و یا جانبازی والدین شما مد نظر می باشد.

 10. سحر

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من دانشجوی دوره روزانه هستم، و توی کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم،که یک محکی بزنم خودم رو،بدون انصراف از دانشگاهم. توی کارت ورود به جلسه کنکورم زده شما مجاز به انتخاب رشته نیستین، ولی میتونید توی آزمون شرکت کنی‌ . زیاد متوجه نشدم،میشه راهنماییم کنید،میتونم توی کنکور شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۴۰۱، دانشجویان دوره های روزانه در صورتی که تا ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ انصراف خود را قطعی میکردند، منعی از بابت انتخاب رشته نداشتند.

 11. Maede

  تغییر رشته هنگام دریافت کارت ممکنه؟

 12. زهرا

  سلام ببخشید منظور از زبان امتحانی توی کارت ورود به جلسه چیه؟

  • ایران مشاوره

   سلام دانش اموزان میتوانند در دروس عمومی کنکور زبانی غیراز زبان اینگلیسی را امتحان بدهند. برای مثال زبان آلمانی

  • فاطمه

   سلام میخواستم بدونم موقع گرفتن کارت ورود به جلسه میشه سهمیه جانبازی رو وارد کرد

 13. شریف

  باسلام،درهنگام ثبت نام کنکورسراسری درقسمت درج کدایثارگری،ایابرنامه ثبت نام کد۱۲رقمی ایثارگری راتشخیص می دهدیاهرعددی که۱۲رقم است میتوانیم واردکنیم.باتشکر

  • ایران مشاوره

   سلام. در صورت اشتباه وارد کردن کد دوازده رقمی سهمیه خود با خطا مواجه خواهید شد و هر کدی را نمیتوانید وارد کنید.

مشاوره کنکور پیج کنکور