خانه دکتری کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

زمان انتشار کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400
کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

آزمون دکتری وزارت بهداشت هر ساله با هدف تامین نیروی انسانی متعهد و کارآمد در رشته های دندانپزشکی، بهداشت و تخصصی، علوم پایه پزشکی و دارو سازی برگزار می گردد. اجرای این آزمون توسط مرکز سنجش و آموزش پزشکی و طی دو مرحله کتبی و مصاحبه علمی صورت می گیرد. همزمان با اعلام نتایج اولیه، داوطلبانی که تراز علمی قابل قبولی را کسب کرده اند، اقدام به انتخاب رشته می نمایند. افرادی که در مرحله اول موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند به تعداد دو برابر ظرفیت، جهت شرکت در آزمون شفاهی دعوت می شوند و با اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت داوطلبان از دانشگاه محل پذیرش خود آگاه می شوند.

نهایتا پس از انتشار نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه علمی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. در ادامه، شما را از زمان انتشار و نحوه دسترسی به این کارنامه مطلع می کنیم.

کارنامه علمی دکتری وزارت بهداشت شامل جزئیات کامل پذیرش شرکت کنندگان این آزمون می باشد.

زمان انتشار کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

همان طور که گفته شد، کارنامه علمی تمامی داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت اعم از کسانی که موفق به کسب حدنصاب نمره و دعوت به مصاحبه شده اند و همچنین افرادی که مجاز به انتخاب رشته نشده اند، پس از اعلام نتایج نهایی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد. در سال گذشته، نتایج مصاحبه داوطلبان اواخر آبان ماه 99 منتشر شد و کارنامه علمی نیز در همین محدوده زمانی در دسترس متقاضیان قرار گرفت. با توجه به این که هنوز زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت 1400 اعلام نشده است، نمی توان تاریخی را برای انتشار کارنامه علمی حدس زد. شما می توانید جدیدترین اخبار مربوطه را از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره دریافت نمایید.

نحوه مشاهده کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

این کارنامه، برای آن دسته از داوطلبانی که پذیرفته شده اند، حاوی اطلاعاتی از جمله نمره خام درس به درصد، نمره کل (تراز) به درصد، نمره آزمون کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل می باشد و برای داوطلبان پذیرفته شده علاوه بر موارد فوق شامل نمره مصاحبه، نمره نهایی، رتبه داوطلب و همچنین آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب می باشد. مراحل دریافت کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت به ترتیب زیر می باشد.

  • ابتدا وارد سایت sanjeshp.ir شوید و عبارت “دکتری تخصصی Ph.D” را انتخاب نمایید.

مرحله اول مشاهده کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت

  • در این صفحه بر روی گزینه “کارنامه علمی” کلیک کنید.

مرحله دوم مشاهده کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت

  • در این بخش نیز با انتخاب “کارنامه علمی” وارد مرحله بعد می شوید.

مرحله سوم مشاهده کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت

  • اکنون لازم است کد ملی و شماره تماس خود را که درهنگام ثبت نام درج کرده اید را در کادرهای مربوطه وارد نموده و روی گزینه “جستجو” کلیک کنید. سپس یک پیامک حاوی رمز ورود تحت عنوان یک بار رمز برای شما ارسال می شود که با وارد کردن آن در سامانه می توانید کارنامه علمی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

مرحله چهارم مشاهده کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت

در کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت، اطلاعاتی از قبیل مشخصات هویتی، اطلاعات تحصیلی مربوط به رشته امتحانی و همچنین امتیازت مربوط به مرحله مصاحبه دکتری وزارت بهداشت درج می گردد. متقاضیانی که پس از مشاهده وضعیت علمی و سوابق پژوهشی خود در این کارنامه، متوجه عدم پذیرش خود شده باشند، می توانند در صورت وجود ظرفیت خالی در سایر واحدها، شانس پذیرش خود را مجددا بیازمایند. جهت کسب اطلاعات در خصوص زمان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 چه زمانی منتشر می گردد؟

در حال حاضر زمان انتشار این کارنامه مشخص نشده است اما جدیدترین اخبار مربوطه در کانال دکتری ایران مشاوره قرار می گیرد.

2- از چه طریقی می توان به کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 دست یافت؟

کارنامه علمی این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت می باشد.

3- در کارنامه علمی آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400 چه اطلاعاتی ذکر می گردد؟

این کارنامه شامل مشخصات هویتی، اطلاعات تحصیلی مربوط به رشته امتحانی و امتیازت مرحله مصاحبه است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره دکتری پیج کنکور