خانه علمی کاربردی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز 1401

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز 1401

راهنمای نام نویسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز 1401
ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز 1401

ادامه تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک تحصیلی نه تنها دغدغه دانش آموزان، بلکه دغدغه بسیاری از کارمندان و اقشار دیگر جامعه برای ارتقای جایگاهشان می باشد. این افراد ممکن است فرصت شرکت در آزمون را نداشته و مایل باشند تحصیل در رشته های بدون کنکور را برگزینند. دانشگاه های علمی کاربردی از آن دسته دانشگاه هایی هستند که این امر را برای شما میسر می سازند و می توانید ضمن مطالعه شرایط ثبت نام علمی کاربردی، جهت ادامه تحصیل در این دانشگاه ها تصمیم گیری کنید. در این صورت می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 با مراجعه به سایت سازمان سنجش و اطلاع از قوانین، برای ثبت نام خود اقدام نمایید.

داوطلبان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می بایست در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401

دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور در دو نیمسال مهر و بهمن در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته، بدون انجام آزمون ورودی، دانشجو می پذیرند. برای ثبت نام در این دانشگاه ها، در زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش، می توانید به صورت اینترنتی اقدام به نام نویسی نمایید.

زمان ثبت نام ترم مهر ماه

داوطلبانی که مایل هستند در ترم مهرماه در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند، می بایست طبق جدول زمان بندی زیر، اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام افراد براساس معدل دوره های پیشین می باشد.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز مهر ماه 1401
مقطعمهلت اولیه ثبت نامتمدید مهلتمهلت مجدد
کاردانی31 خرداد تا 7 تیر ماه7 تیر تا 14 تیر ماه1 تا 4 شهریور

و

4 تا 8 شهریور

کارشناسی ناپیوسته14 تیر تا 21 تیر ماه21 تیر تا 26 تیر ماه

زمان ثبت نام ترم بهمن ماه

آن دسته از متقاضیانی که در پی ثبت نام در ترم بهمن ماه می باشند، باید در انتظار اعلام زمان نام نویسی بهمن بمانند، زیرا که هنوز تاریخ دقیقی از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است اما در سال کذشته این تاریخ، اواخر دی ماه بود. شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ترم بهمن و اخبار مربوطه در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره، عضو شوند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مراحل مختلفی دارد و ممکن است ثبت نام نیمسال اول با دوم متفاوت باشد. در ادامه به تفکیک ثبت نام مهر و بهمن، تمام مراحل را به طور کامل توضیح می دهیم.

نحوه ثبت نام ترم مهر ماه

نام نویسی برای ترم مهرماه طبق اعلام سازمان سنجش به صورت اینترنتی خواهد بود. داوطلبان می بایست از طریق سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام افدام نمایند. مراحل دقیق آن را به صورت تصویری برای شما بازگو می کنیم.

 • پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست گزینه ” جامع علمی کاربردی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • سپس در این قسمت روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی ناپیوسته / کارشناسی ناپیوسته) فنی و حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال تحصیلی 1401 “ کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اکنون می توانید با انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” هزینه نام نویسی را پرداخت نمایید.

مرحله سوم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در این صفحه می بایست کلید عبارت “سریال ثبت نام پذیرش دوره مهندسی و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 1401” را فعال نموده و گزینه “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • اطلاعات خواسته شده را در کادر های مربوطه در این صفحه درج نموده و مجددا کلید “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • حالا پس از فعال نمودن تیک عبارت “ضمن مطالعه دقیق و آگاهی از شرایط و ضوابط، شماره پیگیری پرداخت را نیز یادداشت نموده ام.”گزینه “ادامه روند پرداخت” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

 • در این بخش اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده و کلید “پرداخت” را برگزینید.

مرحله هفتم ثبت نام علمی کاربردی 1401

 • در ادامه لازم است مجددا به مرحله سوم بازگشته و روی عبارت “تایید و ادامه _ گام بعدی” کلیک کنید.

مرحلع هشتم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • اکنون شماره سریال ثبت نام خریداری شده را در کادر مربوط به آن وارد نموده و گزینه “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله نهم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

سپس در مراحل بعدی اطلاعات فردی، تحصیلی و کد رشته محل های موردنظر خود را وارد کرده و تا انتها عملیات و دربافت کد پیگیری 16 رقمی ادامه می دهید. لازم به ذکر است که باید شماره پرونده و کد پیگیری را نزد خود نگه داشته یا ذخیره نمایید.

ثبت نام هردو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپبوسته در ترم مهرماه مراحل یکسانی دارد.

نحوه ثبت نام ترم بهمن ماه

در سال های گذشته ثبت نام نیمسال دوم و ترم بهمن به صورت حضوری بوده است اما چنانچه اعلام شود که در سال جاری به صورت اینترنتی انجام می شود، مراحل آن مشابه ثبت نام نیمسال اول خواهد بود و تنها باید در سایت سازمان سنجش، بر روی ترم بهمن ماه 1401 کلیک نمایید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی واحد شیراز 1401

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مرتبط با رشته انتخابی الزامی نمی باشد و داوطلبان می توانند با داشتن دیپلم یا کاردانی، در هر رشته ای که مورد علاقه آن ها باشد، نام نویسی کنند. اما یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد که باید رعایت شود.

شرایط عمومی

 • معتقد بودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان بیان شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • عمل کردن به احکام اسلامی (اقلیت های دینی ملزم به اجرای این بند نمی باشند در صورتی که به صورت علنی به نقص آن نپردازند.)
 • نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی
 • نداشتن سابقه عضویت در گروه های فراماسونری، ساواک و فساد اخلاقی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • نداشتن اعمال خلاف شان در هنگام تحصیل و در زمان اشتغال

شرایط اختصاصی مقطع کاردانی

 • دارا بودن دیپلم سه ساله نظام جدید (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا دیپلم سه ساله نظام ترمی / سالی واحدی (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 • احراز شرایطی که هر موسسه زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی اعلام می کند.
 • داشتن قوای جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته

 • ارائه مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و یا معادل آن، از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش برای شرکت در دوره کارشناسی ناپیوسته (مدرک داخلی تمامی مراکز و و موسسات، قابل قبول نبوده و مدرک معادل محسوب نمی گردد. همچنین صرفا افرادی که تا پایان شهریور ماه سال پذیرش (برای ورودی مهر) و تا پایان بهمن ماه سال پذیرش (برای ورودی بهمن) مدرک تحصیلی خود را دریافت نمایند، مجاز به ثبت نام خواهند بود.)
 • داوطلبان سهمیه آزاد می توانند بر حسب ضوابط، بدون در نظر گرفتن عنوان مدرک کاردانی خود و بر اساس علاقه مندی به هر یک از رشته های تحصیلی، جهت ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. (افرادی که در رشته متفاوتی از مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند، لازم است تمامی دروس پیشنیاز و یا جبرانی رشته ای که در آن پذیرفته شده اند را با در نظر گرفتن گروه آموزشی مربوط و مطابق سر فصل مصوب بگذرانند.)
 • دانشجویان مقطع کاردانی می بایست در صورت پذیرفته شدن، به هنگام ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدرک مربوطه را به مراکز آموزشی مورد نظر تحویل دهند.
 • داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • مشخص شدن شرایط نظام وظیفه برای داوطلبان آقا

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، حضوری و بخشی از آن اینترنتی می باشد. در هرکدام از این مراحل نیاز است مدارکی را ارائه دهید که به تفصیل آن ها را بیان می کنیم.

مدارک ثبت نام اینترنتی

در مرحله اینترنتی باید فرم اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و صحیح تکمیل کنید و نیازی به بارگزاری تمام مدارک نیست. این اطلاعات شامل اطلاعات شناسنامه ای، مشخصات فردی و اطلاعات تحصیلی می باشد که هرکدام از این قسمت ها خود شامل موارد دیگری است و صحت آن ها در مرحله حضوری بررسی خواهند شد. پس دقت کافی در این امر داشته باشید.

مدارک ثبت نام حضوری

در قسمت حضوری ثبت نام نیاز است که مدارک بارگذازی شده و یک سری مدارک دیگر را برای بررسی به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید. در ذیل به این مدارک اشاره می کنیم.

 • 6 قطعه عکس 4×3 (تمام رخ مربوط به سال جاری)
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی هوشمند
 • کارت پایان خدمت یا معافیت مشمولان نظام وظیفه
 • اصل گواهی اشتغال به کار
 • اصل و کپی فرم تاییدیه معدل (برای فارغ‌التحصیلانی که گواهینامه پایان تحصیلات برای آن ها صادر نشده است.)
 • اصل و کپی مدرک دیپلم متوسطه نظری، فنی حرفه ای و کاردانش یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم (برای داوطلبان کارشناسی شامل اصل یا گواهی موقت مدرک کاردانی می باشد.)
 • اگر بیمه دارید، کپی صفحه اول دفترچه بیمه

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401

یکی از موارد لازم پیش از اقدام جهت ثبت نام  بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی هر واحد، اطلاع از رشته های ارائه شده در آن ها می باشد. به همین دلیل در ادامه لیست رشته های این دانشگاه را به تفکیک مقاطع ذکر نموده ایم. بدیهی است به محض انتشار دفترچه بهمن ماه، رشته های نیمسال دوم نیز در این قسمت قرار داده خواهد شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز مهر ماه 1401
مقطع کاردانی ناپیوسته
کاردانی فنی برق – انتقالکاردانی فنی برق – برق صنعتیکاردانی فنی برق – توزیع
کاردانی فنی الکترونیک صنعتیکاردانی فنی بازرسی جوشکاردانی فنی آسانسور و پله برقی
کاردانی فنی ابزار دقیقکاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمانکاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی
کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزارکاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتیکاردانی فنی مکانیک خودرو
کاردانی فنی مکانیک – مکانیک خودروهای زرهیکاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گستردهکاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر
کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتریکاردانی فنی توسعه دهنده وب – (End Back)کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالی
کاردانی فنی تجهیزات شبکهکاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالیکاردانی فنی تولید واقعیت مجازی
کاردانی فنی شبکه های رایانه ایکاردانی فنی شهرسازیکاردانی فنی عمران – امور پیمان ها
کاردانی فنی عمران – حمل و نقل شهریکاردانی فنی عمران – سازه های متروکاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه آب
کاردانی فنی معماری – معماری شهریکاردانی فنی نقشه برداری کارگاهیکاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اتاق عملکاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکیکاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون
کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – شوینده ها، آرایشی و بهداشتیکاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتیکاردانی فنی صنایع لاستیک
کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذاییکاردانی فنی کنترل کیفیت مواد غذاییکاردانی فنی صنایع چوب – تولید مبلمان
کاردانی فنی منابع طبیعی – مرتعداریکاردانی فنی امور زراعی – تولید دانه های روغنیکاردانی فنی امور زراعی – تولید گندم و جو
کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری زعفرانکاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ایکاردانی فنی باغبانی – گل و گیاهان زینتی
کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطرکاردانی فنی گیاه پزشکیکاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشکی
کاردانی حرفه ای علوم آزمایشگاهی دامپزشکیکاردانی فنی دامپروری – پرورش زنبور عسلکاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی
کاردانی فنی صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتیکاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداریکاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی
کاردانی حرفه ای امور دفتریکاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتیکاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی دستگاه های اجرایی
کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضاییکاردانی حرفه ای دستیاری مشاغل حقوقیکاردانی حرفه ای حقوق خدمات مالی
کاردانی حرفه ای حقوق کارگزاری خدمات عمومیکاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعیکاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراقبت سالمندانکاردانی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی
کاردانی حرفه ای امداد سوانحکاردانی حرفه ای امداد و نجات شهریکاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی
کاردانی حرفه ای امور حفاظت اطلاعات سازمانیکاردانی حرفه ای عملیات ویژه انتظامیکاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی
کاردانی حرفه ای امور بورسکاردانی حرفه ای امور بیمهکاردانی حرفه ای بازاریابی
کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداریکاردانی حرفه ای بازرگانی – خدمات مشاوره املاککاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای تکنیک های فروشکاردانی حرفه ای حسابرسیکاردانی حرفه ای حسابداری امور مالی
کاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمامشدهکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازیکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بسکتبالکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه پرورش اندامکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دو و میدانی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سنگنوردی و صعودهای ورزشیکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبالکاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کشتی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه والیبالکاردانی حرفه ای آرایش زنانهکاردانی حرفه ای پیرایش مردانه
کاردانی حرفه ای امور فرهنگیکاردانی حرفه ای تبلیغاتکاردانی حرفه ای خبرنگاری
کاردانی حرفه ای روابط عمومیکاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمیکاردانی حرفه ای عکاسی خبری
کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلیکاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسیکاردانی حرفه ای طراحی گرافیک
کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباسکاردانی حرفه ای طراحی لباسکاردانی حرفه ای آشپزی
کاردانی حرفه ای گردشگریکاردانی حرفه ای هتلداریکاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداریکاردانی حرفه ای سینما – فیلمنامه نویسیکاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانیکاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانیکاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک
کارشناسی ناپیوسته
مهندسی فناوری الکترونیک صنعتیمهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیقمهندسی فناوری شبکه های هوشمند برق
مهندسی فناوری برق صنعتیمهندسی فناوری بازرسی جوشمهندسی فناوری مکانیک خودرو
مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتیمهندسی فناوری مکانیک – ماشین افزارمهندسی فناوری آسانسور و پله برقی
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعاتمهندسی فناوری مراکز داده و مجازی سازی
مهندسی فناوری ارزیابی امنیتی فناوری اطلاعات و ارتباطاتمهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی مهندسی فناوری طراحی وب
مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالیمهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالیمهندسی فناوری شهرسازی
مهندسی فناوری صنایع غذایی – تضمین کیفیتمهندسی فناوری صنایع شیمیاییمهندسی فناوری صنایع لاستیک
مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE)مهندسی فناوری باغبانی – تولیدات گلخانه ایمهندسی فناوری باغبانی – گل و گیاهان زینتی
مهندسی فناوری باغبانی – گیاهان دارویی و معطرمهندسی فناوری گیاه پزشکی – مدیریت تلفیقی آفاتمهندسی فناوری آبیاری – شبکههای آبیاری و زهکشی
کارشناسی حرفه ای بهداشت مواد غذایی با منشا دامیمهندسی فناوری صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتیکارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعیکارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانوادهکارشناسی حرفه ای مدیریت بورس
کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اشخاصکارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کارکارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی
کارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالیکارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شدهکارشناسی حرفه ای حسابداری بخش عمومی
کارشناسی حرفه ای حسابرسیکارشناسی حرفه ای مدیریت دفتریکارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانی
کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی ارشاد و معاضدت قضاییکارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاککارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضایی
کارشناسی حرفه ای حقوق اصنافکارشناسی حرفه ای حقوق شرکت های تجاریکارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازی
کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانیکارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانیکارشناسی حرفه ای مربیگری والیبال
کارشناسی حرفه ای مربیگری بسکتبالکارشناسی حرفه ای مربیگری پرورش اندام کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتبال
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادثکارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجاتکارشناسی حرفها ی مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث
کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعاملکارشناسی حرفه ای حفاظت اطلاعات سازمانیکارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین – گرایش بازرگانی
کارشناسی حرفه ای مدیریت تامین و فروش محصولات غذاییکارشناسی حرفه ای خبرنگاری – اجتماعی و فرهنگیکارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارککارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگیکارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
کارشناسی حرفه ای مربی هنر کودککارشناسی حرفه ای طراحی و توسعه برندکارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونیکارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلیکارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – رسانه های چاپی
کارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوختکارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانیکارشناسی حرفه ای بازیگری
کارشناسی حرفه ای موسیقی – آهنگسازی ایرانیکارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانیکارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک
کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401

مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در هر دوره می توانند کمک های بسیاری برای اطلاع از جزئیات رشته های ارائه شده همچون ظرفیت پذیرش آن ها و همین طور اطلاعات بیشتری در خصوص شرایط اختصاصی مراکز مختلف آموزشی نیز به داوطلبان ارائه دهد.

به همین دلیل در جداول زیر لینک دانلود این دفترچه ها قرار داده شده است. البته دفترچه بهمن ماه هنوز منتشر نشده است، اما لینک دانلود فایل پی دی اف آن به محض انتشار فعال خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد شیراز 1401
 مهر ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل مورد نظر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی مهر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

آن دسته از متقاضیانی که در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نموده باشند، می توانند به صورت اینترنتی در موعد مقرر پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش، نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1401 را مشاهده کرده و چنانچه اسامی آن ها در لیست پذیرفته ها نباشد، امکان ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 1401، در صورت برگزاری، برای آن ها فراهم است.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز برای نیمسال اول سال ۱۴۰۱ تا چه زمانی تمدید شد؟

نام نویسی شرکت کنندگان دوره کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی تا تاریخ 8 شهریور تمدید شد.

2- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شیراز به چه طریقی صورت می گیرد؟

نام نویسی برای داوطلبان ورودی مهر ماه به صورت غیرحضوری بوده و با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

3- آیا نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بدون داشتن مدرک مرتبط امکان پذیر است؟

بله، داوطلبان بدون داشتن مدرک دیپلم و یا کاردانی مرتبط نیز می توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۷ نظر
 1. زهرا

  سلام وقتتون بخیر
  رشته ی گریم در شیراز در کدام دانشگاه ها هست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، با توجه به لیست رشته های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی مندرج در سامانه ی سنجش، هیچ گونه کد رشته محلی برای رشته ی گریم در استان فارس درج نشده است.

 2. عصمت پرست

  درودببخشیددرشیرازرشته کارشناسی قنادی وجودداره

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، پذیرش دانشگاه های علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می باشد. لازم به ذکر است در حال حاضر لیست رشته های ارائه شده دانشگاه های علمی کاربردی منتشر نشده است.

 3. امیرسلیمانی از شیرار هستم

  سلام امیر سلیمانی از شیراز می خواستم دانشگاه علمی کاربردی رشته کسب کار انتنرنی

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت ورود به دانشگاه های علمی کاربردی می بایست در زمان ثبت نام (زمان اعلامی از سوی سازمان سنجش) نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

 4. Raoof

  سلام خسته نباشید,خواستم بدونم در مقطع کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی در شیراز,رشته ی فیلمنامه نویسی و یا ادبیات نمایشی را دارا هستند برای ثبت نام؟

دریافت مشاوره