دوشنبه , اردیبهشت ۳ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 - 98
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

دانش آموزانی که قصد دارند در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل بدهند باید خود را برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 آماده کنند. اولین موضوع برای قبولی در آزمون تیزهوشان داشتن یک برنامه ریزی مناسب می باشد که این برنامه ریزی باعث نتیجه عالی برای دانش آموزان می شود.دانش آموزان که دارای سطح فکری و توانایی ذهنی بالایی هستند می توانند با شرکت در این مدارس باعث شکوفا شدن بیشتر خلاقیت خود شوند. آزمون تیزهوشان ششم بصورت کشوری در همه استان ها برگزار می شود که همه داوطلبان باید در جلسه آزمون مدارس تیزهوشان حضور داشته باشند و پس از اعلام نتایج ، درصورت کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان میتوانند در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل بدهند. برای آگاهی بیشتر دانش آموزان تلاش کردیم تا مقاله ای در مورد زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون فراهم سازیم. پیشنهاد می کنیم این مقاله را به خوبی مطالعه کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

زمان نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 معمولا 20 روز پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان اعلام خواهد شد.  داوطلبان توجه داشته باشید که نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم بر روی سایت قرار خواهد گرفت و داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان شده اند می بایست جهت آگاهی از نشانی مدرسه پذیرفته شده به اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود مراجعه کنند و با به همراه داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام در مدرسه پذیرفته شده از جمله شناسنامه ،کارنامه قبولی اقدام به ثبت نام کنند. نکته قابل توجه این می باشد داوطلبانی که در مدت زمان معین جهت ثبت نام اقدام نکنند به منزله انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد. برای آگاهی از تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97  می توانید در کانال تلگرام عضو شوید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

زمان دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 احتمالا در اواخر بهمن و اوایل اسفند خواهد بود. ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 شامل دو مرحله می باشد در مرحله اول داوطلبان باید ثبت نام اولیه خود را انجام بدهند و بعد اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم کنند. پس بنابراین کلیه دانش آموزان باید با ورود به سایت ثبت نام اطلاعات مربوط به خود را به طور کامل و صحیح وارد کنند و بعد از تکمیل فرم ثبت نام هزینه ثبت نام تیزهوشان را به صورت اینترنتی انجام دهند. هر دانش آموز می تواند با توجه به محل سکونت خود حداکثر 3 مدرسه را به دلخواه انتخاب کند. برای آگاهی از لیست مدارس تیزهوشان می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس گرفته تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

شرایط ثبت نام طبق مطالب مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 به شرح زیر است :

1- اصلیت داوطلب ایرانی باشد.( ثبت نام اتباع غیر ایرانی هم با شرایط خاص ممکن می باشد )

2- دانش آموز باید در حال تحصیل در سال ششم باشد.

3- نمرات دانش آموز باید در نوبت دوم پایه پنجم همگی خیلی خوب باشد و یا حداکثر یک نمره خوب و مابقی نمرات خوب باشد.

موضوع مهم درمورد ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 این است که با دارا بودن این شرایط تمام ایرانی ها از تمام مدارس ایران می توانند درآزمون تیزهوشان شرکت کنند. همچنین با توجه به اینکه مراحل ثبت نام اینترنتی می باشد، مسولیت صحت مندرجات در فرم تقاضا بر عهده داوطلب می باشد.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 به احتمال زیاد در اردیبهشت ماه خواهد بود. داوطلبان حتما باید تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون، به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کرده و از کارت ورود به جلسه خود پرینت بگیرند. داوطلبان عزیز دقت داشته باشید که به همراه داشتن  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 الزامی می باشد. برای آگاهی کلی از شرایط دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم