یکشنبه , آبان ۲۸ ۱۳۹۶
تماس با برترین مشاوران کشور
شماره تماس از طریق تلفن ثابت -9099072938
خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 - 98
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

در دنیای امروز که والدین به رشد تحصیلی و وجه اجتماعی فرزندان خود اهمیت بسیاری می دهند، تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی گزینه مناسبی برای تربیت دانش آموزان باهوش می باشد. این سخن از آن جهت نیست که مدارس دولتی دارای این قابلیت نمی باشند چه بسا انسان هایی در طول تاریخ از مدارس عادی و دولتی در دنیا مطرح شده اند. اما مدارس تیزهوشان از اضطراب والدین می کاهد و آن ها با خیالی راحت فرزندان خود را به دست این مدارس می سپارند. در مدارس تیزهوشان فضای گسترده تر علمی و آموزشی فراهم است و به دلیلی آن که اکثریت دانش آموزان از یک آزمون فیلتر شده اند تقریبا می توانیم بگوییم در یک سطح می باشند و این مورد باعث رشد تحصیلی دانش آموزان می شود زیرا که معلم به خوبی می داند دانش آموزانش در چه سطحی قرار دارد. به طور کلی اگر شرایط این را دارید که فرزندان خود را به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و … بسپارید تردید نکرده و زمینه ی موفقیت آن ها را در آینده فراهم نمایید. مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به منظور راهنمایی و آشنایی بیشتر شما این مقاله را با عنوان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 فراهم نموده اند شما با مطالعه دقیق این مقاله می توانید به سوالاتی که در ذهن خود دارید پاسخ مناسبی بدهید به همین منظور تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98

ازمون تیزهوشان در 2 پایه ششم ابتدایی . نهم برگزار می شود. به همین خاطر شرایط ثبت نام هر یک را به صورت جدا گانه ای برایتان توضیح می دهیم.

شرایط ثبت نام  آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

  • بایستی دانش آموز در حال تحصیل در پایه ششم دبستان باشد.
  • در کلیه درس ها و در یک یا چند مورد آن نمره خیلی خوب کسب کرده باشد.
  • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم 97 – 98

  • بایستی دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم باشد.
  • دارای معدل سالیانه 19 و یا بالاتر در پایه هشتم
  • دانش آموزان در هر شهری از ایران بدون توجه به سوابق تحصیلی پیش از پایه هشتم می توانند در آزمون تیزهوشان ثبت نام نمایند.
  • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)

 

 نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 -98

ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 – 98 در بهمن ماه 96 اغاز شده و تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد. برای ثبت نام شما می توانید وارد سامانه ثبت نام شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ثبت نام اولیه را انجام دهید. ثبت نام آزمون تیزهوشان تنها در دو پایه ششم ابتدایی و پایه نهم انجام می گیرد. پس از ثبت نام هر دو پایه در فروردین ماه سایت دوباره باز می شود و کلیه داوطلبانی که در بهمن و اسفند ماه 97 اطلاعات خود را در سامانه وارد نموده اند بایستی با پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان که به احتمال بسیار مانند سال قبل 16500 تومان می باشد به صورت اینترنتی انجام شود پس از آن در اوایل اردیبهشت 97 کارت ورود به جلسه در سابت قرار داده خواهد شد و می توانید به صورت اینترنتی آن را دریافت نمایید. همچنین آزمون مدارس تیزهوشان در اواسط اردیبهشت ماه 98 برگزار خواهد شد. 

 زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97

چنانچه شما دانش آموزان در آزمون تیزهوشان شرکت نموده اید بایستی گوش به زنگ بوده تا زمان دقیق اعلام نتایج را بدانید زیرا که پس از اعلام نتایج یک مدت معین و کوتاهی فرصت دارید تا در مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایید و در صورت تاخیر این شانس از شما گرفته خواهد شد پس توجه داشته باشید به محض اعلام نتایج نسبت به ثبت نام در مدارس تیزهوشان اقدام نمایید زیرا که ممکن است این فرصت به دانش آموز دیگری داده شود.

هرساله آزمون تیزهوشان در اردیبهشت ماه برگزار می شود و در اردیبهشت ماه سال 97 نیز به احتمال بسیار زیاد شاهد برگزاری این آزمون میان دانش آموزان هستیم. دانش اموزان بایستی چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام مراجعه نموده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. آزمون تیزهوشان کاملا به صورت تستی و هماهنگ می باشد که به مدت چند هفته بعد و به احتمال زیاد مانند سال 96 در مرداد ماه نتایج آزمون اعلام می شود. شما دانش آموزان می توانید نتایج را در سایت تیزهوشان مشاهده نمایید چنانچه در هنگام مشاهده به مشکلی برخوردید مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

چگونه می توانم بدون آزمون به مدارس تیزهوشان در سال 97 – 98 وارد شوم ؟ 

برای تحصیل بدون ازمون در مدارس تیزهوشان در سال تحصیلی 97 – 98 بایستی بدانید که تنها برای ورود به دبیرستان دوره دوم و فقط دانش آموزانی که در پایه هفتم و هشتم در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند می توانند بدون آزمون وارد مدارس تیزهوشان شوند و همچنین بایستی معدلشان در دوسال بالای 17 باشد تا جز افراد واجد شرایط برای ثبت نام و ورود به مدارس تیزهوشان در سال 97 – 98 باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

حتما ببینید

منابع آزمون تیزهوشان نهم

لیست منابع کمک آموزشی آزمون تیزهوشان نهم به دهم در ابتدا برای آشنایی بیشتر دانش …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*