یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98 – 97

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98 به احتمال زیاد همچون سال های گذشته از اواخر بهمن و یا اوایل اسفنذ 97 آغاز می شود و برای ثبت نام در این آزمون می بایست به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید تا به این ترتیب ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 97 را انجام دهید و در مرحله دوم که در فروردین ماه می باشد مجددا به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کنید در غیر این صورت نمی توانید کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دریافت کنید. ما قصد داریم در این مقاله علاوه بر ارائه توضیحاتی  در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، اشاره مختصری نیز به زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 97 و منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی بپردازیم.

منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 97

سوالات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به دو دسته تحصیلی و تحلیلی تقسیم می شود منابع سوالات تحصیلی آزمون تیزهوشان ششم کاملا از کتاب های درسی طرح می شود ولی سوالات قسمت تحلیلی آزمون از کتاب درسی نیست و این قسمت برای سنجیدن اطلاعات دانش آموزان می باشد که برای آشنایی با نوع طرح سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می توانید سوالات تحلیلی مطرح شده در آزمون تیزهوشان چند سال اخیر را مطالعه نمایید. سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به صورت تستی بوده و به صورت چهار گزینه ای طرح می شود. هر جواب صحیح دارای 3 امتیاز مثبت و هر جواب اشتباه دارای 1 امتیاز منفی است و اگر برای یک سوال بیش از یک گزینه را به عنوان پاسخ انتخاب کنید یک امتیاز منفی به شما تعلق می گیرد. لازم می دانیم در این قسمت ضریب هر درس را نیز قرار دهیم تا با توجه به درجه اهمیت دروس برای مطالعه آن ها وقت بگذارید.

نام درس تعداد سوالات ضریب
قرآن و تعلیمات دینی 8 2
ریاضیات 15 3
علوم تجربی 10 2
زبان و ادبیات فارسی 10 2
مطالعات اجتماعی 7 1
تفکر و پژوهش 7 1

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 97

احتمالا آزمون تیزهوشان سال تحصیلی 98 – 97 نیز همانند سال های گذشته در اردیبهشت ماه برگزار می گردد. به محض دریافت اطلاعات مربوط به زمان برگزاری آزمون، زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 98 – 97 را در همین سایت به اطلاع شما خواهیم رساند در ضمن از طریق تماس با مرکز  مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره نیز می توانید از زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان در سال تحصیلی 98 – 97 مطلع گردید. دانش آموزان پایه ششم حتما تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان مراجعه کنند و از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه نمایند. همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون تیزهوشان الزامی است. نتایج آزمون تیزهوشان معمولا در اواخر و اوایل تیر ماه، اعلام می شود. توجه داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله های کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97 را مطالعه کنید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 – 97

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97 – 98 معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون می باشد. جهت دریافت کارت ورود به جلسه باید در بازه زمانی تعیین شده با ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir نسبت به دریافت کارت اقدام نمایید. برای مشاهده کارت می بایست پس از ورود به سایت، کد ملی دانش آموز را در قسمت نام کاربری و شماره سریال شناسنامه دانش آموز را به عنوان رمز عبور در کادر رمز عبور وارد کنید تا وارد پروفایل شخصی داوطلب شوید. در گوشه سمت چپ صفحه یک آیکون با نام کارت ورود به جلسه قرار دارد با کلیک بر روی آن می توانید کارت را مشاهده و یک پرینت از آن تهیه کنید. همراه داشتن کارت در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد وگرنه از ورود داوطلب به محل برگزاری آزمون ممانعت خواهد شد چرا که در کارت ورود به جلسه اطلاعات مهمی همچون، اطلاعات شخصی و شناسنامه ای داوطلب درج شده است. در ضمن آدرس محل برگزاری آزمون نیز بر روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان درج گردیده است. پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و همچنین برنامه ریزی آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نرم افزار انتخاب رشته انتخاب رشته اختصاصی !