تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

باجه های رفع نقص کارت حضور در جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

داوطلبان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 که در مهلت معین نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند، لازم است پیش از حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 را دریافت نمایند چرا که بدون همراه داشتن پرینت کارت آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، از حضور متقاضیان در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

کارت ورود به جلسه برای داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر اساس اظهارات وی در زمان ثبت نام اینترنتی صادر می گردد. گاهی ممکن است این اطلاعات اشتباها بر روی کارت درج شوند که یا خود داوطلب و یا سازمان مربوطه مسبب آن می باشند. اما آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ آیا با کارتی که دارای نقص در اطلاعات ثبت شده می باشد، می توان در آزمون شرکت کرد؟

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

همان طور که می دانید ممکن است گاهی اوقات در هنگام تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، اطلاعات نام نویسی را به صورت نادرست وارد شود و مغایراتی با مندرجات مدارک ارسالی در این بین به وجود آید. در این زمان می توان در زمان مقرر به باجه های رفع نقص مراجعه نمود و نسبت به ویرایش و اصلاح موارد موجود در کارت ورود به جلسه اقدام کرد.

داوطلبان می بایست چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، کارت ورود به جلسه آزمون خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت نموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه، نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند. لازم به ذکر است که کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز سه شنبه مورخ 21 بهمن ماه 99 در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

همان طور که ذکر شد برخی از داوطلبان ممکن است پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت خود متوجه شوند که اطلاعات مندرج روی کارت با مشخصات فردی آنان مغایرت دارد. در چنین شرایطی است که تنها راه حل ویرایش اطلاعات از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص می باشد.

سازمان سنجش همزمان با صدور کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز در استان های مختلف اعلام می کند تا داوطلبان بتوانند با مراجعه به هر یک از آن ها، نسبت به رفع نواقص کارت های خود اقدام نمایند. برای هر استان ممکن است چندین مرکز رفع نقص معرفی شود و داوطلبان می توانند در صورت لزوم، به نزدیک ترین باجه محل سکونت خود مراجعه کنند.

با توجه به این که هنوز آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای سال 99 منتشر نشده است، به محض مشخص شدن آدرس مراکز مربوطه لینک مربوط به آن فعال خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99
دانلود دفترچه آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

اما ممکن است سوال کنید چه اطلاعاتی از طریق خود داوطلب و چه اطلاعاتی از طریق باجه های رفع نقص قابل ویرایش می باشند؟ چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج روی کارت شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه 5 درصد ایثارگران، معدل آخرین مدرک تحصیلی و شاغل قراردادی (نام دستگاه) مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

در صورتی که شاهد تفاوت در اطلاعاتی مانند معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیازمند منشی، جنس و یا عنوان رشته تحصیلی می باشید، می توانید به آدرس باجه های رفع نقص مراجعه و نواقص مربوطه را برطرف نمایید.

چند نکته مهم

  • نمایندگان سازمان سنجش معمولا از فردای روز انتشار کارت ورود به جلسه تا روز قبل از برگزاری آزمون، از صبح ساعت 8:30 الی 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه های رفع نقص مستقر می باشند.
  • هیچ گونه ویرایشی در رابطه با اطلاعات “سهمیه 25 درصد ایثارگران” انجام نمی پذیرد. مشمولین این سهمیه می بایست در موعد مقرر پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99، جهت ویرایش اطلاعات این بخش به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه می کردند.
  • آن دسته از داوطلبانی که کارت آنان فاقد عکس بوده و یا دارای نواقصی همچون واضح نبودن، فاقد مهر و یا درج عکس اشتباه می باشد، لازم است در مهلت تعیین شده همراه با پرینت کارت ورود به جلسه، دو قطعه عکس 4*3 و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند.

بدیهی است در صورت درج عکس اشتباه و یا سایر نواقص مربوطه و عدم پیگیری آن، داوطلب به عنوان متخلف تلقی شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. بنابراین توصیه می کنیم قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید تا در صورت مشاهده هر گونه نقص، فرصت لازم جهت ویرایش و رفع نواقص را داشته باشید.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در چه تاریخی برگزار می شود؟

آزمون استخدامی وزارت بهداشت در روز جمعه مورخ 24 بهمن ماه 99 برگزار می گردد.

2- آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 از کدام سایت منتشر می شود؟

آدرس باجه های رفع نقص از سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

3- زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 به چه صورت می باشد؟

داوطلبان می توانند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، به باجه های رفع نقص مراجعه کنند که جزئیات زمانی آن در این مقاله ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی