9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

باجه های رفع نقص کارت حضور در جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

داوطلبان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 که در مهلت معین نسبت به نام نویسی اقدام کرده اند، لازم است پیش از حضور در جلسه آزمون، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 را دریافت نمایند چرا که بدون همراه داشتن پرینت کارت آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، از حضور متقاضیان در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

کارت ورود به جلسه برای داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت بر اساس اظهارات وی در زمان ثبت نام اینترنتی صادر می گردد. گاهی ممکن است این اطلاعات اشتباها بر روی کارت درج شوند که یا خود داوطلب و یا سازمان مربوطه مسبب آن می باشند. اما آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ آیا با کارتی که دارای نقص در اطلاعات ثبت شده می باشد، می توان در آزمون شرکت کرد؟

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

همان طور که می دانید ممکن است گاهی اوقات در هنگام تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، اطلاعات نام نویسی را به صورت نادرست وارد شود و مغایراتی با مندرجات مدارک ارسالی در این بین به وجود آید. در این زمان می توان در زمان مقرر به باجه های رفع نقص مراجعه نمود و نسبت به ویرایش و اصلاح موارد موجود در کارت ورود به جلسه اقدام کرد.

داوطلبان می بایست 2روز قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، یعنی از روز چهارشنبه 20 مهر ماه 1401 کارت ورود به جلسه آزمون خود را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت نموده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه، نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

همان طور که ذکر شد برخی از داوطلبان ممکن است پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت خود متوجه شوند که اطلاعات مندرج روی کارت با مشخصات فردی آنان مغایرت دارد. در چنین شرایطی است که تنها راه حل ویرایش اطلاعات از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص می باشد.

سازمان سنجش همزمان با صدور کارت ورود به جلسه، آدرس باجه های رفع نقص را نیز در استان های مختلف اعلام می کند تا داوطلبان بتوانند با مراجعه به هر یک از آن ها، نسبت به رفع نواقص کارت های خود اقدام نمایند. برای هر استان ممکن است چندین مرکز رفع نقص معرفی شود و داوطلبان می توانند در صورت لزوم، به نزدیک ترین باجه محل سکونت خود مراجعه کنند.

با توجه به این که هنوز آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای سال 1401 منتشر نشده است، به محض مشخص شدن آدرس مراکز مربوطه لینک مربوط به آن فعال خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401
دانلود دفترچه آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

اما ممکن است سوال کنید چه اطلاعاتی از طریق خود داوطلب و چه اطلاعاتی از طریق باجه های رفع نقص قابل ویرایش می باشند؟ چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج روی کارت شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، تاریخ تولد، کد ملی، دین، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه 5 درصد ایثارگران، معدل آخرین مدرک تحصیلی و شاغل قراردادی (نام دستگاه) مشاهده کردید، می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.

در صورتی که شاهد تفاوت در اطلاعاتی مانند معلولیت، مقطع تحصیلی، اولویت انتخابی، نیازمند منشی، جنس و یا عنوان رشته تحصیلی می باشید، می توانید به آدرس باجه های رفع نقص مراجعه و نواقص مربوطه را برطرف نمایید.

چند نکته مهم

  • نمایندگان سازمان سنجش معمولا از فردای روز انتشار کارت ورود به جلسه تا روز قبل از برگزاری آزمون، از صبح ساعت 8:30 الی 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 الی 17:00 در باجه های رفع نقص مستقر می باشند.
  • هیچ گونه ویرایشی در رابطه با اطلاعات “سهمیه 25 درصد ایثارگران” انجام نمی پذیرد. مشمولین این سهمیه می بایست در موعد مقرر پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1401، جهت ویرایش اطلاعات این بخش به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه می کردند.
  • آن دسته از داوطلبانی که کارت آنان فاقد عکس بوده و یا دارای نواقصی همچون واضح نبودن، فاقد مهر و یا درج عکس اشتباه می باشد، لازم است در مهلت تعیین شده همراه با پرینت کارت ورود به جلسه، دو قطعه عکس 4*3 و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار، به باجه های رفع نقص مراجعه نمایند.

بدیهی است در صورت درج عکس اشتباه و یا سایر نواقص مربوطه و عدم پیگیری آن، داوطلب به عنوان متخلف تلقی شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد. بنابراین توصیه می کنیم قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید تا در صورت مشاهده هر گونه نقص، فرصت لازم جهت ویرایش و رفع نواقص را داشته باشید.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۱ در چه تاریخی برگزار می شود؟

آزمون استخدامی وزارت بهداشت در روز جمعه مورخ 22 مهر ماه ۱۴۰۱ برگزار می گردد.

2- آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۱۴۰۱ از کدام سایت منتشر می شود؟

آدرس باجه های رفع نقص از سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می گردد.

3- زمان مراجعه به باجه های رفع نقص آزمون استخدامی وزارت بهداشت به چه صورت می باشد؟

داوطلبان می توانند همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه در روز 20 مهر ماه ۱۴۰۱، به باجه های رفع نقص مراجعه کنند که آدرس این مراکز در پی دی اف موجود در متن مقاله وجود دارد..

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی