دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97

اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97

اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تمس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

با توجه به اینکه آزمون دکتری در دو مرحله کتبی و مصاحبه انجام می شود، این آزمون در روز جمعه، چهارم اسفند 96 در 7 گروه آموزشی به صورت هماهنگ در کل کشور برگزار شد. پس از برگزاری این آزمون اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری یکی از مسائل مهم برای داوطلبان می باشد که باید در این رابطه به اطلاع شما برسانیم که کارنامه داوطلبان شرکت‌ کننده در آزمون دکتری 97 دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی و آزاد در روز دوشنبه مورخ 97/01/27 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. با توجه به کنترل های بسیار و بررسی های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده ، برخی داوطلبان پس از اینکه کارنامه نتایج اولیه خود را دریافت کردند به نتایج اعلام شده اعتراض داشتند. که در ادامه مطلب زمان اعتراض به اعلام نتایج آزمون دکتری 97 و نحوه ثبت اعتراض نتایج را برای شما داوطلبان توضیح خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم چنانچه شما نیز جزو داوطلبان معترض هستید این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97

همانطور که گفته شد پس از دریافت نتایج آزمون دکتری 97 ممکن است برخی داوطلبان دکتری از نتایج آزمون خود رضایت نداشته باشند. بنابراین چنانچه داوطلبان نسبت به نمره و درصد درس های خود که در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 97 درج گردیده است معترض هستند می توانند در زمان مقرر اعتراض خود را به اطلاع سازمان سنجش و آموزش کشور برسانند و از این طریق پیگیر اعتراض نتایج آزمون دکتری خود شوند. توجه داشته باشید به درخواست هایی که پس از مهلت تعیین شده به این سایت ارسال گردد هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد. نکته ای که لازم است در این قسمت اشاره ای به آن داشته باشیم این است که هر زمان مشخص شود که داوطلب در اعلام مواردی مانند سهمیه، معدل و غیره عمدا حقایق را کتمان کرده است ،در مرحله ثبت نام ، پذیرفته شدن و حین تحصیل از آزمون و آزمون در سال آینده محروم شده و حق هیچ گونه اعتراضی برای داوطلب وجود نخواهد داشت.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97

1- برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون خود در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شوید سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید.

 

 

2- سپس همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک کنید.

 

 

3- صفحه ای همچون تصویر زیر پیش روی شما قرار خواهد گرفت، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و بر روی گزینه تایید را کلیک کنید.

 

 

4- پس از انجام این مرحله و تایید آن، از طرف سازمان سنجش رمز عبوری برای شما ارسال خواهد شد پس از دریافت رمز عبور مجددا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و دوباره بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید و پس از آن طبق تصویر زیر بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم همانند تصویر زیر پنجره ای باز می شود که بایستی نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ورود کلیک نمایید

 

5- پس از کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای باز می شود که می توانید متن اعتراض خود را وارد نمایید و با کلیک بر روی گزینه ارسال اعتراض خود را ثبت نمایید. پس از رسیدگی به اعتراضات، مجددا وارد سیستم شده و سپس می توانید نتیجه رسیدگی به اعتراضتان را از طریق همان رمز عبور دریافتی مشاهده نمایید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز  مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا 45 درصد تخفیف ویژه مشاوره