تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99

اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99

راهنمای اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به اینکه آزمون دکتری در دو مرحله کتبی و مصاحبه انجام می شود، این آزمون در روز جمعه سوم اسفند 97 در 7 گروه آموزشی به صورت هماهنگ در کل کشور برگزار شد. پس از برگزاری این آزمون اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری یکی از مسائل مهم برای داوطلبان می باشد که باید در این رابطه به اطلاع شما برسانیم که کارنامه اولیه داوطلبان شرکت‌ کننده در آزمون دکتری 98 دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد در 27 فروردین ماه و کارنامه انتخاب رشته آزمون دکتری در یکم خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

با توجه به کنترل های بسیار و بررسی های انجام شده از صحت نتایج اعلام شده ، برخی داوطلبان پس از اینکه کارنامه نتایج خود را دریافت می کنند ممکن است به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند. که در ادامه مطلب زمان اعتراض به اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری و نحوه ثبت اعتراض به نتایج را برای شما داوطلبان توضیح خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم چنانچه شما نیز جزو داوطلبان معترض هستید این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

داوطلبانی که به نتایج آزمون دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی 98 اعتراض دارند برای اعلام آن باید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98

اعتراض به کارنامه اولیه آزمون و درخواست بررسی مجدد نمره

همانطور که گفته شد پس از دریافت نتایج آزمون دکتری 98 ممکن است برخی از داوطلبان دکتری از نتایج آزمون خود رضایت نداشته باشند. بنابراین چنانچه داوطلبان نسبت به نمره و درصد درس های خود که در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 98 درج گردیده است معترض هستند می توانند از 27 فروردین ماه لغایت 5 اردیبهشت ماه 98 اعتراض خود را به اطلاع سازمان سنجش آموزش کشور برسانند و از این طریق پیگیر اعتراض نتایج آزمون دکتری خود شوند. توجه داشته باشید به درخواست هایی که پس از مهلت تعیین شده به این سایت ارسال گردد هیچ گونه پاسخی داده نخواهد شد.

اعتراض به کارنامه انتخاب رشته و نتیجه معرفی به مصاحبه

بعد از انتشار نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ، ممکن است برخی از داوطلبان در هیچ یک از کد رشته های انتخابی خود برای بررسی سوابق علمی و پژوهشی به مصاحبه دعوت نشده باشند و نسبت به این موضوع اعتراض داشته باشند.

سازمان سنجش آموزش کشور برای این دسته از عزیزان فرصتی را فراهم آورده تا در یک بازه زمانی معین اعتراضات خود را اعلام دارند. برای این کار متقاضیان می توانند از تاریخ یکم لغایت هفتم خرداد ماه 98 با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که این درخواست فقط یک بار برای هر داوطلب قابل ارسال می باشد و پس از ارسال آن ، امکان اصلاح یا حذف درخواست وجود ندارد.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98

1- برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون خود در ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شوید سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه “ارسال درخواست” کلیک کنید.

 

2- سپس همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است بر روی گزینه “عضویت در سایت” کلیک کنید.

 

3- صفحه ای همچون تصویر زیر پیش روی شما قرار خواهد گرفت، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و بر روی گزینه “تایید” کلیک کنید.

 

4- پس از انجام این مرحله و تایید آن، از طرف سازمان سنجش رمز عبوری برای شما ارسال خواهد شد پس از دریافت رمز عبور مجددا به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و دوباره بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک کنید و پس از آن طبق تصویر زیر بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم همانند تصویر زیر پنجره ای باز می شود که بایستی نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کنید و سپس بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

5- پس از کلیک بر روی گزینه ورود ، به صفحه جدید هدایت خواهید شد که باید گزینه “درخواست جدید” را انتخاب نمایید.

درخواست جدید

6- در قسمت آزمون کلمه “دکتری” و در قسمت سال “98” را وارد نمایید سپس بر روی کلمه جستجو کلیک نمایید.

جستجو

7- اگر در مرحله انتشار کارنامه اولیه هستید مطابق تصویر زیر گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره” را انتخاب نمایید.

انتخاب

8- چنانچه در مرحله انتشار کارنامه انتخاب رشته قرار دارید می بایست بر روی گزینه “اعتراض به نتیجه معرفی به مصاحبه” کلیک نمایید.

انتخاب گزینه مناسب

9- با وارد نمودن شماره داوطلبی و شماره پرونده می توانید اعتراض خود را ثبت نمایید.

شماره داوطلبی

به این ترتیب می توانید متن اعتراض خود را وارد و ثبت نمایید. پس از رسیدگی به اعتراضات، مجددا وارد سیستم شده و نتیجه آن را از طریق همان رمز عبوری که دریافت کرده اید ، مشاهده نمایید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت اعتراض با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره