تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 99

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 99

اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 99
اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی 99

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله در طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه برگزار می شود و از پذیرفته شدگان مرحله اول به منظور حضور در مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید. پس از برگزاری هفتمین دوره این آزمون در روز شنبه مورخ 11 دی ماه، نتایج اولیه آن از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد که شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت سازمان سنجش، کارنامه خود را مشاهده نمایند.

نکته حائز اهمیت آن است که داوطلبان می توانند پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، در صورت نیاز اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام کنند تا درخواست آن ها توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار بگیرد.

داوطلبان می توانند در بازه زمانی 11 تا 18 بهمن ماه از طریق سامانه ثبت درخواست سازمان سنجش، اعتراض خود را نسبت به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام نمایند.

زمان اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

مطابق با اعلام سازمان سنجش، داوطلبانی که نسبت به کارنامه اولیه اعتراض دارند می توانند از تاریخ از تاریخ 11 تا 18 بهمن ماه 99 به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و از بخش ثبت درخواست، اعتراض خود را اعلام کرده و یا سوالات خود را مطرح نمایند تا درخواست آن ها توسط کارشناسان مربوطه بررسی شود.

از همین رو، متقاضیانی که قصد اعتراض به نتایج اعلام شده را دارند، حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه فرصت دارند با مراجعه به سامانه ارسال درخواست، اقدامات لازم را جهت ثبت اعتراض خود به انجام برسانند تا نمرات آن ها مجددا مورد بررسی قرار بگیرند.

مراحل ثبت اعتراض به نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

تنها از طریق سامانه ثبت درخواست سازمان سنجش می توانید اعتراض خود را با توجه به راهنمای تصویری زیر، نسبت به کارنامه اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به ثبت برسانید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت چپ، گزینه “ثبت درخواست” را انتخاب نمایید.

مرحله اول اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • برای آن که بتوانید درخواست، سوال یا اعتراض خود را ارسال کنید، باید وارد حساب کاری خود شوید. در صورتی که عضو این سامانه نیستید روی گزینه “عضویت در سایت” کلیک نمایید و در غیر این صورت، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله دوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • پس از وارد نمودن پست الکترونیکی و رمز عبور خود، روی عبارت “ورود” کلیک کنید.

مرحله سوم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • از منوی سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “درخواست جدید” را انتخاب کنید.

مرحله چهارم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • در این بخش، دو مولفه آزمون و سال را مشاهده می کنید. آزمون را “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” و سال را “99” انتخاب کرده و سپس دکمه “جستجو” را بفشارید.

مرحله پنجم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • در این مرحله لیست مربوط به مواردی را مشاهده می کنید که امکان اعتراض به آن ها فراهم می باشد. عنوان مورد نظر را انتخاب کرده و روی کلمه “انتخاب” که در مقابل هر یک تعبیه شده است، کلیک نمایید.

مرحله ششم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • پس از انتخاب گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره”، صفحه زیر نمایش داده می شود که لازم است شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را وارد کنید.

مرحله هفتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • علاوه بر گزینه “تقاضای بررسی مجدد نمره”، گزینه دیگری تحت عنوان “دریافت شماره پرونده یا داوطلبی” وجود دارد که داوطلبان می توانند در صورت فراموشی این دو شماره و یا عدم دسترسی به آن ها، از این طریق نسبت به دریافت مجدد آن ها اقدام نمایند.

مرحله هشتم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

  • با استفاده از گزینه “عمومی” نیز می توانید اعتراض خود را در صورت نیاز به توضیحات ثبت نمایید. بدین ترتیب که ابتدا نوع مشکل خود را از میان گزینه های موجود انتخاب کرده و پس از درج عنوان، متن پیام را به صورت کامل شرح دهید.

مرحله نهم اعتراض به نتایج آزمون استخدامی

امکان ثبت درخواست مبنی بر بررسی مجدد نمره برای هر داوطلب تنها یک بار فعال و قابل ارسال می باشد. از همین رو، توصیه می کنیم در ثبت اطلاعات دقت نمایید و در نظر داشته باشید که پس از ارسال درخواست، امکان اصلاح یا حذف آن وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است درخواست هایی که دارای چند سوال با محتوای متفاوت هستند باید به صورت جداگانه ارسال شوند. توجه داشته باشید به پیام های ارسالی از سوی پروفایل هایی با اطلاعات ناقص یا نادرست که مانع از احراز هویت داوطلب شود، رسیدگی نخواهد شد. پس از ارسال درخواست، امکان مشاهده پاسخ آن با کلیک روی عنوان مربوطه، فراهم می باشد.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به چه صورت است؟؟

این زمان برای داوطلبان از تاریخ 11 لغایت 18 بهمن ماه 99 تعیین شده است.

2- چگونه می توان اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را ثبت نمود؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اعتراض خود را ثبت کنند.

3- اطلاعات مورد نیاز برای اعتراض به نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کدام است؟

این اطلاعات شامل کد ملی، شماره داوطلبی، شماره پرونده سایر اطلاعات که در متن مقاله درج شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی