تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

زمان اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401
اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

دانشگاه آزاد هر ساله به دو روش با آزمون و بدون آزمون (طرح جذب استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان برتر) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بسیاری از داوطلبان که دارای سوابق تحصیلی برجسته و ممتاز هستند، می توانند نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته در مقطع دکتری بدون آزمون این دانشگاه در بازه زمانی مشخص اقدام نمایند. پس از انتشار نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، از شرکت کنندگانی که در هر یک از کد رشته محل های انتخابی پذیرفته شده اند، جهت شرکت در مرحله مصاحبه این پذیرش دعوت صورت می گیرد و پس از طی تمامی مراحل مربوط به فرآیند مذکور، کارنامه نهایی پذیرش بر اساس سهمیه استعداد درخشان دکتری برای آن ها منتشر می شود.

نتایج مرحله مصاحبه بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد روز 10 خرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

زمان اعلام نتایج نهایی بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد 1401 که در زمان مقرر اقدام به انتخاب رشته های ارائه شده نموده اند، علاقه مندند تا بدانند در کدام یک از انتخاب های خود برای بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

نتایج انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد روز سه شنبه مورخ 10 خرداد ماه 1401 اعلام شده است. داوطلبان می توانند همزمان با اعلام نتایج اولیه، نسبت به ثبت نام خود در مرحله مصاحبه این پذیرش از طریق سایت دانشگاه آزاد اقدام نمایند. توجه نمایید در کارنامه ای که برای داوطلبان صادر می شود، وضعیت قبولی آنان در کد رشته های انتخابی مشخص شده است. شرکت کنندگانی که در یک یا چند کد رشته به مصاحبه دعوت شده اند، می بایست اقدامات مربوط به آن را انجام دهند.

نحوه دریافت نتایج نهایی بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1401

گفتیم که نتایج نهایی ثبت نام داوطلبان استعداد درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع دکتری از طریق سایت رسمی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود. لذا شرکت کنندگان می توانند با طی مراحل نشان داده شده در راهنمای زیر، به مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش بدون آزمون دکتری این داشگاه بپردازند.

  • مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.iau.ac.ir و کلیک بر روی لینک فعال “نتیجه نهایی دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (ویژه استعدادهای درخشان) سال ۱۴۰۱”

مرحله اول اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

  • در این صفحه، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید تا به صفحه اعلام نتایج هدایت شوید.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

پس از مشاهده نتایج در صورتی که داوطلبی احساس کند اشتباهی در کارنامه وی وجود دارد، می تواند از امکان تقاضای بررسی مجدد استفاده نموده و اعتراض خود نسبت به نتایج را اعلام کنند. این امر از طریق مراجعه به “سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد” به نشانی seda.iau.ac.ir انجام می گیرد.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج این مرحله از پذیرش بدون آزمون این مقطع در تاریخ 10 خرداد ماه اعلام شد.

2- از چه طریقی می توان نتایج نهایی دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 را مشاهده کرد؟

با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org می توان به دریافت کارنامه اقدام کرد.

3- داوطلبان با مشاهده کارنامه نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1401 چه اطلاعاتی دریافت می کنند؟

این نتایج، وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش قطعی داوطلبان در کد رشته محل هایی که مصاحبه آن ها را پشت سر گذاشته اند، مشخص می نماید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام.من ورودی سال ۸۵ دانشگاه ازاد اسلامی رشته حقوق واحد مشهد بودم وهشتادوپنج واحد درسی پاس کردم و به علت غیبت زیاد انصراف از تحصیل برام خورد واینجوری رفتم سربازی.الان بعد از گذشت ۱۵ سال که سربازی هم رفتم بخوام ادامه تحصیل بدم باید چیکار کنم تا واحدهای درسی پاس شده ام از بین نرود.
    یه دنیا سپاس گذاری از زحمات بی دریغ شما..

دریافت مشاوره پیج دکتری