تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دکتری / اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

زمان اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400
اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

دانشگاه آزاد هر ساله به دو روش با آزمون و بدون آزمون (طرح جذب استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان برتر) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بسیاری از داوطلبان که دارای سوابق تحصیلی برجسته و ممتاز هستند، می توانند نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته در مقطع دکتری بدون آزمون این دانشگاه در بازه زمانی مشخص اقدام نمایند.

پس از شرکت در این دوره، داوطلبان به دنبال زمان انتشار کارنامه نتایج بدون آزمون آن هستند. با توجه به انتشار این کارنامه در سال های گذشته، به احتمال زیاد نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دکتری این دانشگاه در شهریور ماه اعلام می شود که داوطلبان می توانند با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز به صورت اینترنتی نتایج خود را دریافت نمایند.

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

زمان اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد 1400 که در زمان مقرر اقدام به انتخاب رشته های ارائه شده نموده اند، علاقه مندند تا بدانند در کدام یک از انتخاب های خود برای بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

در حال حاضر تاریخ دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد برای سال 1400 مشخص نمی باشد اما پیش بینی می شود که در شهریور ماه امسال، کارنامه متقاضیان منتشر گردد. لازم به ذکر است که در صورت تعیین زمان انتشار نتایج، جزئیات لازم از طریق کانال تلگرام دکتری ایران مشاوره و همچنین این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه نمایید در کارنامه ای که برای داوطلبان صادر می شود، وضعیت قبولی آنان در کد رشته های انتخابی مشخص شده است. شرکت کنندگانی که در یک یا چند کد رشته به مصاحبه دعوت شده اند، می بایست اقدامات مربوط به آن را انجام دهند.

نحوه دریافت نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 1400

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان استعداد درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز در زمان مقرر از طریق سایت رسمی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود. تمامی شرکت کنندگان با مراجعه به این سایت در زمان انتشار کارنامه، می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند که مراحل گام به گام مشاهده این نتایج در این قسمت قرار داده شده است.

  • مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.iau.ac.ir و کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 1400 (ویژه استعدادهای درخشان)”

مرحله اول اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

  • در این صفحه، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید تا به صفحه اعلام نتایج هدایت شوید.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

پس از مشاهده نتایج در صورتی که داوطلبی احساس کند اشتباهی در کارنامه وی وجود دارد، می تواند از امکان تقاضای بررسی مجدد استفاده نموده و اعتراض خود نسبت به نتایج را اعلام کنند. این امر از طریق مراجعه به “سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد” به نشانی seda.iau.ac.ir انجام می گیرد.

 

سوالات متداول

1- نتایج انتخاب رشته دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1400 چه زمانی اعلام می شود؟

زمان انتشار نتایج مربوط به این شیوه پذیرش برای سال 1400 تاکنون مشخص نشده است.

2- از چه طریقی می توان نتایج انتخاب رشته دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 را مشاهده کرد؟

با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.org می توان به دریافت کارنامه اقدام کرد.

3- داوطلبان با مشاهده کارنامه انتخاب رشته دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 1400 چه اطلاعاتی دریافت می کنند؟

شرکت کنندگان با مشاهده نتایج متوجه می شوند که در کدام یک از انتخاب های خود برای بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج دکتری