سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

زمان اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99
اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

دانشگاه آزاد، هر ساله به دو روش با آزمون و بدون آزمون (طرح جذب استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان برتر) در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. بسیاری از داوطلبان که دارای سوابق تحصیلی برجسته و ممتاز هستند نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته در مقطع دکتری بدون آزمون این دانشگاه در فاصله زمانی بین مرداد تا 10 شهریور ماه 99 اقدام نموده اند.

اکنون با توجه به این که نتایج انتخاب رشته دوره با آزمون این مقطع اعلام شده است داوطلبان به دنبال زمان انتشار کارنامه نتایج بدون آزمون آن هستند. با توجه به انتشار اطلاعیه های دانشگاه آزاد، نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دکتری این دانشگاه در شهریور ماه اعلام می شود که داوطلبان می توانند با در دست داشتن اطلاعات مورد نیاز کارنامه خود را دریافت نمایند.

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد در 9 آبان ماه 99 منتشر شده و بر روی سایت مرکز پذیرش دانشگاه آزاد قرار گرفت.

زمان اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد، که در زمان مقرر اقدام به انتخاب رشته های ارائه شده نموده اند علاقه مندند تا ببینند که در کدام یک از انتخاب های خود برای بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

نتایج انتخاب رشته و ثبت نام بدون آزمون دکتری آزاد در 9 آبان ماه 99 اعلام شد. در کارنامه ای که برای داوطلبان صادر می شود وضعیت قبولی آنان در کد رشته های انتخابی مشخص شده است. شرکت کنندگانی که در یک یا چند کد رشته به مصاحبه دعوت شده اند می بایست اقدامات مربوط به آن را انجام دهند.

کارنامه انتخاب رشته دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد را چگونه دریافت کنیم؟

نتایج ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان استعداد درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز در زمان مقرر در سایت رسمی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام می شود. تمامی شرکت کنندگان با مراجعه به این سایت در زمان انتشار کارنامه، می توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. مراحل گام به گام مشاهده نتایج برای سهولت دسترسی به آن در این قسمت قرار داده شده است.

  • مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.iau.ac.ir و کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 1399” (ویژه استعدادهای درخشان)

مرحله اول اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

  • در این صفحه، اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید تا به صفحه اعلام نتایج هدایت شوید.

مرحله دوم اعلام نتایج بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد

پس از مشاهده نتایج در صورتی که داوطلبی احساس کند اشتباهی در کارنامه وی وجود داد، می تواند از امکان تقاضای بررسی مجدد استفاده نموده و اعتراض خود نسبت به نتایج را اعلام کنند. این امر از طریق مراجعه به “سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد” به نشانی seda.iau.ac.ir انجام می گیرد.

ممکن است برخی از داوطلبان موفق به کسب حدنصاب علمی لازم نشده باشند و یا به دلیل عملکرد ضعیف در مرحله مصاحبه، از تحصیل در دوره دکتری 99 محروم بمانند. این دسته از داوطلبان می توانند اقدامات لازم را برای ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99 به عمل بیاورند. چنانچه مایل به کسب اطلاعات در خصوص شرایط ثبت نام آزمون دکتری 1400 بر روی همین لینک کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- نتایج انتخاب رشته دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد 99 چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج مربوط به این شیوه پذیرش در روز جمعه 9 آبان ماه 99 منتشر گشت.

2- از چه طریقی می توان نتایج انتخاب رشته دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 را مشاهده کرد؟

با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس اینترنتی azmoon.iau.ac.ir می توان به دریافت کارنامه اقدام کرد.

3- داوطلبان با مشاهده کارنامه انتخاب رشته خود چه اطلاعاتی دریافت می کنند؟

شرکت کنندگان با مشاهده نتایج انتخاب رشته خود متوجه می شوند که در کدام یک از انتخاب های خود برای بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی به مرحله مصاحبه دعوت شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره